Augustus 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Daan78, 18 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. noa307

    noa307 Fanatiek lid

    12 aug 2008
    2.787
    0
    0
    @mega babs ow jij was het, die een zoon waarschijnlijk gaat verwachtte, op de echo ziet het er inderdaad wel naar uit.

    @ nita
    jeetje meid wat een verhaal weer, gelukkig is het nu allemaal duidelijk en vonden zijn ouders ook dat hij maar op de blare moet zitten.

    het is gelukkig nu allemaal wel duidelijk, en je moet je eigen niet gek maken hoor, is ook niet goed voor je kindje, wat lief dat je morgen al naar de vk mag. en goed om te weten dat je ouders achter je staan.

    sterkte meid

    dikke knuffel
     
  2. MissGin

    MissGin Fanatiek lid

    1 jun 2007
    2.883
    0
    0
    Middelburg
    Nita Oh wijffie toch....wat een ongelooflijke *piep* dat hij jou zo heeft belogen en bedrogen :evil:
    Ja nu je alles weet, valt het op z'n plaats he....maar omdat je zelf zo niet bent verwacht je ook niet dat iemand dat jou aandoet.
    Wel heel fijn dat zijn ouders achter jou staan, want het is inderdaad ook hun kleinkind.
    Dat er gepraat moet worden en dat hij zijn excuses moet aanbieden, dat lijkt me niet meer dan normaal. En als jij wilt dat hij een rol speelt in het leven van jullie kindje, dan moet je dat inderdaad allemaal op papier zetten en ook voor de alimentatie enzo.

    Heel veel sterkte meid en ik hoop dat het uitgepraat wordt en dat hij er zal zijn voor zijn kind.

    Knuffel voor jou!
     
  3. tal

    tal Actief lid

    17 aug 2006
    446
    0
    0
    moeder
    denhelder
    @zonnetje hihi nou gelukkig gaat het weer beter met hem geen koorts meer gehad vandaag alleen heeft hij dus last van ze tanden zo zielig vandaar die koorts dus ook als hij wat drinkt begint hij al te huilen :(

    @nita jeetje zeg wat een verhaal nou in iedergeval strerkte de komende tijd zo toch moeilijk voor je zijn ..

    @megababs ik zeg ook gefeliciteerd met je zoon mocht het nou toch een dochter worden zeg ik dat gewoon over 5 weekjes gefeliciteerd met je dochter :D

    @schijndelsvolk jeetje zeg :confused: das schrikken bah

    Groetjes tal
     
  4. jingi

    jingi Actief lid

    30 nov 2008
    483
    0
    0
    Alphen aan den Rijn
    @ nita, wat een verhaal zeg, denk er ajb heel goed over na of jij nog wel wil dat hij zijn "verandwoordelijkheid" op zijn kind wel kan opeisen. je wordt wel steeds met hem geconfronteerd..aan de andere kant een kind heeft recht op een vader. Wat een rot situatie meid, heel fijn dat je morgen al terecht kan bij de vk, misschien kun je met haar ook de situatie bespreken zodat je je verhaal ook even bij haar kwijt kan. Heel veel sterkte en een hele dikke knuffel.
     
  5. Mega Babs

    Mega Babs Actief lid

    3 nov 2008
    168
    0
    0
    Kinderopvoedster
    Torhout
    Nita wat erg dat je dit allemaal moet meemaken. Dit verdien je echt niet. Wel tof van zijn ouders om jou te verdedigen. Ik zou net zoals Jingi zegt je verhaal eens vertellen aan de vk. Die kan je ook goede raad geven. Die gast is echt een ... En ik kan daar zo kwaad om worden he grrrr. Denk nu vooral aan jezelf en je beebje en probeer je zo goed al mogelijk rustig te houden.


    Een dikke knuf meid
    Babs
     
  6. Nita82

    Nita82 Bekend lid

    11 dec 2008
    672
    0
    0
    Thanks voor jullie lieve berichtjes meisjes!

    Het zal ook gaan volgens mijn regels en anders niet. Take it or leave it!
    Ik wil niet dat hij recht heeft op een vaste omgangsregeling en de baby dus dadelijk 1 dag in de week of om het weekend zal hebben. Ik moet er echt niet aan denken. Ik wil ook mijn kindje niet zijn of haar vader ontnemen dus hij mag van mij langskomen wanneer hij wil (en als het mij uitkomt) en zijn kindje dus dagelijks zien maar dan dus wel bij mij thuis. Hij krijgt het absoluut niet mee. Als het dadelijk ouder is en zelf eens naar de vader toe wil mag dat uiteraard maar dat is dan aan het kindje zelf.
     
  7. Welpje 09

    Welpje 09 Actief lid

    22 dec 2008
    147
    0
    0
    Anna1976; ik voelde mij niet helemaal meer op mijn gemak op de sportschool. Nu het echt een zwangerbuik wordt en de vermoeidheid onder controle is kan ik mij weer tot de sportschool zetten. Bij mij bleef het bij blikken, niet bij uitspraken, hihi!

    Monique; leuke foto! Lekker buiten aan het genieten.

    Moeder van Youri; Wil het écht nog niet weten wat betreft het geslacht maar de nieuwsgierigheid is er wel hoor. Vooral als ik hier lees wat jullie krijgen dan denk ik, wil het toch graag weten! Haha. Oh, spannend dat je morgen je trouwjurken gaat passen. Veel plezier ermee!

    Sarah; hier nog iemand die wil gaan zwemmen straks. Lijkt mij helemaal heerlijk!

    Nita; jij hebt dit absoluut niet verdiend. Probeer, hoe moeilijk ook, voor jezelf én voor je kindje te kiezen. Blijf zo sterk als hoe je net schrijft, hij is als zo veel over de schreef gegaan. Misschien dat je kunt praten met eventueel zijn ouders erbij?

    Bedankt voor de maagzuurtips! Vandaag konden we onze nieuwe 'gezinsauto' ophalen! Helemaal blij en wat een ruimte zeg! Volgende week gaan we samen met vrienden een weekend naar Vaals, een mooie rit in de auto en check of er een boel inpast.
     
  8. MvYenE

    MvYenE Niet meer actief

    Nita, ik kan niet meer zeggen dan dat ik me aansluit bij de dames hierboven. Gelukkig zie je het zelf ook zo! Hopelijk lucht het gesprek bij de vk morgen ook een beetje op!

    Welpje, naar vaals? Dan kom je bij mij in de buurt! Ik heb zelf ook in Vaals gewoond trouwens...
     
  9. Welpje 09

    Welpje 09 Actief lid

    22 dec 2008
    147
    0
    0
    Moeder van Youri; Tips voor Vaals zijn hartstikke welkom, kom maar op!
     
  10. Monique27

    Monique27 Fanatiek lid

    10 mrt 2006
    2.096
    28
    48
    Gemert
    @Schijndelsvolk, iek wat eng.

    @MegaBabs, vindt het met deze foto ook moeilijk te zeggen, ik zie niet de bekende 3 streepjes van een meisje maar een echt piemeltje kan ik er ook niet van maken

    @MamavanYouri, ik denk wel dat het kan hoor.
    Hier is het huilen en gillen als een speenvarken, dat bonken of stampvoeten heb ik hier nog niet gezien
    Maar is het bij Youri ook als er nee gezegd wordt of als hij zelf iets niet wil?

    @Zonnetje76, hier nog geen naam, zal wel komen na de echo dan weten we welke richting we op moeten

    @Nita, jeetje meis heb je verhaal met open mond zitten lezen.
    Er valt wel een hoop op zijn plaats nu.
    Neem even rust voor jezelf en je beeb
    Misschien daarna eens denken aan professionele hulp voor jou of jullie als je hem toch nog die kans wil geven?
    Wel super tof van zijn ouders!
    Dikke knuff

    @Welpje, Mirthe is echt zo graag buiten, is boos als ze niet meer buiten mag omdat het te koud of donker wordt :)
     
  11. Anna1976

    Anna1976 Actief lid

    16 nov 2008
    342
    0
    0
    Amsterdam
    @ Nita: wat afschuwelijk om dit te ontdekken. Kan me een beetje voorstellen hoe je je voelt. Veel valt nu op z'n plek kan ik me voorstellen. Weet wel uit ervaring dat dit DE manier is om een man van zijn onverdiende voetstuk af te laten donderen. Het is heel hard, maar nu weet je wel wat je aan hem hebt. Helemaal niks. Het ergste is nog dat je je vertrouwen in mannen weer zult moeten opbouwen in de toekomst, je naiviteit ben je wel kwijt denk ik. Denk aan jezelf en de baby. Je moet je inderdaad afvragen welke rechten je hem wil geven tot het kind. Hij heeft het verwekt, maar niet verdiend. Veel sterkte!

    O ja, en nog wat: kijk uit! Dit type man is erg onzeker van binnen en verslaafd aan aandacht, anders houdt ie er niet meerdere vrouwen op na die hij willens en wetens bedriegt. Wanneer jij hem afwijst is dit voor hem ook een knauw, dus hij zal je vast proberen te paaien met lieve woordjes. Trap er niet in, want hij doet het zeker weer. Ik heb het een paar keer gezien in mijn omgeving: een man die zoiets doet nadat ie 15 is (en beter moet weten), is echt niet ok van binnen.
     
  12. pjduchiene

    11 dec 2008
    56
    0
    0
    mama
    rotterdam
    nita meis dit wat jou gebeurt is gun je je ergste vijand niet eens
    jeetje idd net een soap maar gelukkig heb jij een prachtig kindje in
    je die jouw weer laat zien dat er wel echte liefde bestaat
    ik hoop dat je het allemaal beetje kan verwerken en dat je het een plek kan geven ja hij is nou eenmaal de vader van jouw kind en ik vind het knap dat je die rol hem toch nog gun.
    praat het van je af ik lees je mailtjes

    hou je sterk mop

    gr patricia
     
  13. sarah1987

    sarah1987 Bekend lid

    29 nov 2008
    692
    0
    0
    noord holland noord
    Nita-- Sterkte en zorg dat je probeert te ontspannen. Het is een echte rotstreek van hem en zoals al werd gezegd, trap er niet direct in als hij je terug wil.

    Zonnetje-- Ja zwangerschapszwemmen kan tot het eind van je zwangerschap. Juist aan het eind is het lekker omdat je in het water het gewicht van je kindje kwijt bent en je kunt minder makkelijk bewegen en in het water gaat dat wel.
    In mijn groepje zat een vrouw die volgende week is uitgerekend, en die zei aan het eind: nou meiden, waarschijnlijk tot volgende week :D haha


    Morgen ga ik met mijn moeder naar de baby-dump, De totale baby uitzetlijst in huis halen, van hydrofiel luiers tot navelbandjes tot boxkleden, matrasje en kinderwagen :D

    Ik heb er zin in! :D
     
  14. ppa

    ppa Bekend lid

    24 nov 2005
    867
    0
    0
    jeetje Nita, wat een verhaal,heel veel sterkte met alles een plaatsje geven..
     
  15. Monique27

    Monique27 Fanatiek lid

    10 mrt 2006
    2.096
    28
    48
    Gemert
    Die navelbandjes zou ik even van je lijstje halen
    Zaten hier in het kraampakket van de verzekering, zou dus even kijken tot je die binnen hebt of dat je het intakegesprek heb en dan even vragen
    Ze worden vaak nl ook niet meer gebruikt, dus zonde van je geld
     
  16. lieke1979

    lieke1979 Fanatiek lid

    13 okt 2008
    1.438
    0
    0
    @ nita: wat erg voor je. Hierbij vallen alle andere k.. acties van hem echt in het niet! Ik hoop dat je zelf een goede oplossing vindt, amar eerst maar eens even bij komen van dit slechte nieuws! Heel veel sterkte.

    @ echo's: iedereen met een goede echo: proficiat! Iedereen met echo de komende dagen: veel succes en plezier!

    @ Monique: super lieve foto van je dochtertje!

    @vaals: ga je ook naar het doolhof bij het drielandenpunt?

    @ maagzuur: ik heb het eerder al gepost maar kamille thee maag vitaal van Kneipp heeft mij goed geholpen...
     
  17. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    9 sep 2007
    8.888
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hoi meiden,

    Nu pas tijd voor het forum vandaag.
    Wat een dag, veel te druk!

    @Baps, fijn dat de echo goed was. Jammer dat ze nog niet met zekerheid konden zien wat het is. Maar leuk over 5 weken nog een keer!
    Mooie echofoto's!

    @Anna, beterschap meid! En ik vind jongetjes geweldig hoor! Leuk dat je al met de namen bezig bent!

    @welpje, hier ook een buikslaper die dat nu niet meer kan.Lastig hoor!
    Hopelijk helpt het kussen voor jou!

    Miekiepluis, ook beterschap voor jou!

    @Sarah, mooi dat het zwemmen zo leuk is. Hier in de zwembaden in de buurt doen ze dat niet.
    jammer hoor, anders had ik dit zeker ook gedaan!

    @Monique, wat een schattige foto :D

    @Mama van Youri, noem dat maar een vrije dag.... het huis poetsen...
    Succes ermee :)

    @Zonnetje, over de namen zijn we gelukkig al uit. Zowel de meisjes- als jongens roepnaam staat al vast. We moeten ons alleen nog buigen over de eventule andere naam/namen

    @Nita, vol verbazing heb ik je berichtje gelezen! Zo meis, jij krijgt het wel op je bord allemaal.
    Denk aan jezelf en de baby.
    Denk goed na over hoe je nu verder wil.
    Wat een rotstreek is dit zeg.

    Voor mij is het morgen een spannende dag.
    IK heb een echo om te kijken of we een jongetje of meisje krijgen.
    Om half 5 hebben we de echo. ben zo benieuwd!

    Fijna avond verder!

    Groetjes, Hanna
     
  18. MvYenE

    MvYenE Niet meer actief

    Monique, idd als hij zijn zin niet krijgt of als ik nee tegen hem zeg.Maar ook vaak gewoon uit het niet... De laatste week is het echt heel erg...

    Welpje, zoals Lieke al zei, het drielandenpunt! En ja verder... hmm ik vind er eigenlijk niet veel te doen :)

    Hanna, nee idd een vrije dag kun je het eigenlijk niet noemen... Voor jou een superspannende dag! Heel veel plezier bij de echo en kom je het ons daarna ook snel vertellen? ;)
     
  19. z0nnetje76

    z0nnetje76 Niet meer actief

    @Nita82: Wat een verhaal meid.
    Snap heel goed dat jij je nu ellendig voelt, maar nu je deze beslissing genomen hebt zou ik me daaraan vast houden.
    Omdat t voor nu voor jou en je kindje gewoon veel beter is. Veel sterkte!

    @tal: Gelukkig dat t iets beter gaat met je mannetje. Waarom moet tanden krijgen ook zo'n pijn doen! Hoe oud is je zoontje?
    Met onze jongste (6 maanden) moeten we die fase ook nog door nl.

    @sarah1987: Veel plezier met shoppen morgen!

    @hanna1974: Veel plezier bij de echo morgen.

    Welterusten voor nu dames.
     
  20. sarah1987

    sarah1987 Bekend lid

    29 nov 2008
    692
    0
    0
    noord holland noord
    monique-- bedankt voor je tip, zal nog even wachten dan met aanschaffen

    zonnetje-- bedankt :D dat gaat wel lukken dnek ik :D

    Zo nu lekker naar bed...
    Welterusten allemaal
     

Deel Deze Pagina