@ff wat super van je moppie en het ondergoed van de kruitvat valt klein is van rolf ralf of zo @teske dat ken ik niet bij Silver. en zou er toch wel even mee naar de ka gaan. al is het voor de zeker heid. of mischien hulp a fysio @juud wil nog zeggen wat super van je moppie. maar ook van jullie. want het lijkt me erg moeilijk het gevoel hebben dat je moppie niet zo veel krijgt. al lijkt ze vandaag best veel gegeten te hebben @chantico ahhh arme ise wel leuk speltje
Hmm ik zal het eens aankaarten bij de KA als we daar de 28e naar toe moeten. En kunnen jullie ukkies op 1 been staan? ( bijvoorbeeld als ze tegen een bal aan willen schoppen? ) dat kan Tess namelijk niet want dan valt ze om. Ze houd zich dus altijd ergens aan vast als er 1 been opgetild moet worden.
ok bedankt meiden ik was idd ook al van plan om het heet te gaan wassen en dan in de droger te doen. En in het begin doe ik zeker nog wel een luier om hoor, maar als het steeds beter gaat zal die langzaam aan verdwijnen. Dus eerst zit er nog een pamper tussen waardoor het hopelijk wel gaat passen. En zijn dan van die luierbroekjes makkelijker??? Lijkt mij dus wel...... Hebben ze die wel in maatje 4??? _______ REBBEL jeetje meid wat een pech weer, krijgt ze nu een sonde?? of gaan ze haar onderzoeken wat de oorzaak van de slechte voeding kan zijn? Hebben ze als eens gekeken of haar verhemelte helemaal is gesloten??? Zo'n Habermann fles van Medela, zijn flessen die makkelijker drinken bij babay's die moeilijk uit de fles drinken. Britt dronk natuurlijk ook niet uit de fles, wij hebben deze nooit geprobeert omdat bij ons het verdikken van de melk tot een papje voldoende was, maar kan me voorstellen dat bij een kleinere baby zo'n fles wel goed kan helpen succes ALIEKE hier ook zo'n man hoor ook al weet hij inmiddels echt wel hoe druk ik het heb met 2 kids dus als er niks klaar ligt weet hij de wasmand met schoon wasgoed te vinden en zegt daar dan ook niks meer over maar dat is wel na een paar fikse ruzies hoor dat hjij er niks meer van zegt dat is hem geraaien, want nog 1 keer iets zeggen erover en ik zet hem buiten met de was!!! CARMEN Britt stapt netjes over dingen heen, soms wel moeilijk hoor, maar ze doet het.....en de bocht om gaan gaat heel gewoon vlgs mij. Hopelijk niks geks bij Tess??? MOEDERDAG ik heb net vernomen dat ik niks krijg. Loop al een hele week te zeggen het is zondag moederdag en nog flikt hij het dat hij niks heeft hoef ik echt niks groots hoor......maar het gaat om het gebaar toch?? Vind ik echt raar, je kan het nog zo druk hebben, daar maak je dan toch ff tijd voor. Geen prioriteit dus helaas En van Britt krijg ik ook niks, want ze hebben het niet meegegeven vorige week. Britt gaat altijd op woensdag naar het KDV en deze week dus niet vanwege 5 mei.....dus ik heb niks
tegen een bal aanschoppen kan ze wel, maar op 1 been staan net als een flamingo kan ze niet hoor. Toevallig deed ze dat vandaag en ik kon haar nog net op tijd tegenhouden!!! Gister sprong ze met 2 voetjes in de lucht, zo knap en lief om te zien. Ze kreeg er helemaal een kleur van toen ze hiervoor applaus kreeg!!
@ FF, ja, luierbroekjes zijn er in maat 4. Maar ik vind wel dat luierbroekjes anders vallen dan gewone luiers, dus het is ook even proberen denk ik. Ik vond die van Huggies het prettigst, voor de rest geen Huggy-fan maar met die broekjes wel. Balen dat je niks krijgt morgen. Hopelijk verwennen ze je een beetje op een andere manier....
Ik bedoel ook niet het bewust op 1 been gaan staan (dat vind ik ook niet gek dat ze dat niet kan ) maar als ze dus bijvoorbeeld haar linkervoet op tilt om ergens tegenaan te schoppen of omdat ze mee danst op de muziek dan moet ze zich ergens aan vast houden want anders valt ze. Als ik dus bijv. vraag 'waar is je voet? 'dan wil ze haar voetje iets optillen (als een soort schop beweging) maar dan valt ze dus om. FF wat stom dat hij er geen moeite voor heeft gedaan. Ik had dat met mijn verjaardag omdat mark geen tijd had gehad, hij weet verdorie al een heel jaar dat ik de 25e jarig ben! Ik ben daar dus best even boos om geweest en nu heeft hij wel samen met Tess iets gekocht. ( toevallig vond ik het cadeau gister per ongeluk op zolder, heb maar niets gezegd en doe morgen heel verrast haha)
FF: Wat balen zeg dat je nu niets krijgt van je moppies. Hopelijk krijg je op een andere manier je welverdiende moederdag! Carmen; Danique kan wel op 1 been staan als ze tegen een bal wil trappen ofzo. Ik ga nu lekker bankhangen hoor!
ik zou dus een appeltaart krijgen had hij bedacht, maar hij ligt nu te slapen op de bank, we hebben namelijk geen appels in huis en deze zou hij nog gaan halen bij de deen....dus die taart gaat ook niet meer door............ Nou lekker dan, wat moet je nou met zo'n vent???
Inderdaad, ook niets kopen of doen met vaderdag. Danique heeft wat leuks gemaakt op kdv. Ben erg benieuwd wat het is. En mrogenvroeg krijg ik een ontbijtje, eerst zou he top bed zijn, maar we ontbijten gewoon lekker aan tafel samen. Verder krijg ik niet wat, maar dat is ook de afspraak tusse ons
chantico, arme ise! heb met mijn zwakke maag ff over je verhaal heen gescrollt . heb je het idee dat het over is nu? ff, wat superknap van britt! ze is er snel bij! geen ervaring met ondergoed of luierbroekjes, sorry. en jammer van je moederdag. ik had er ook ff de pest in. ik hoef geen cadeaus (al vind ik iets zelfgemaakts van otje wel heel erg leuk), maar baalde omdat er zonder overleg afspraken gemaakt zijn over bezoek aan schoonmoeder. maar ja dan lees ik het verhaal van marleen weer en besef ik me hoe gelukkig we zijn dat de oma's er nog zijn. tesske, ik weet nog dat ik een tijdje geleden vroeg of jullie kindjes ook regelmatig struikelen en toe schreef jij dat tess eigenlijk nooit struikelt. wat ik er mee wil zeggen is dat alle kindjes volgens mij anders gaan lopen en andere sterke en zwakke punten hebben. tess was er toch vlot bij met lopen? en ik heb ook de indruk dat ze erg vlot is met praten. ik kan me voorstellen dat je na die berichten over hoe het met tess zou gaan extra alert bent. (wij hadden een 20 wekenecho waaruit bleek dat ze een darmafwijking had. dat werd daarna bij een latere echo uitgesloten, maar daardoor ben ik lang onzeker geweest of haar darmkrampjes wel normaal waren of dat ze toch iets met haar darmen had). als je je zorgen maakt, zou ik het zeker bespreken met de ka. maar tess maakt op mij de indruk dat het een dreumes is die zich (sneller dan) normaal ontwikkeld!
@tesske: nee mylan banjerd overal overheen eigenlijk en voetbalt al zeg maar tegen de bal schoppen enzo 11.000 euro ook een super bedrag zeg, gefeliciteerd @ff: ah wat goed van der en heb me nog niet veriept in meisjesondergoed dus heb geen idee war je kleine maatjes kan kopen komt jullie kind je ook echt halen om mee te spelen? wij worden tegenwoordig van de bank getrokken aan onze hand om mee te spelen sinds een week of 2, geen idee waar die dat egzien heeft
@ Shireen, hihi, ja, gaat ze zo voor je staan en zegt heel serieus "memmie" of "heitie" en dan "zegt" ze wat ze wil. Bijvoorbeeld dat je een treinrails voor haar moet bouwen. Overigens vraagt ze heel vaak haar broer. Sil wordt een poppenmoedertje. Bij mijn moeder is een pop die een luiertje en een rompertje aan heeft en die pop moet dan op het aankleedkussen, romper los, luier uit en met een doekje worden de billen schoon geveegd. Zo lief. Ze haalt hier zelf de doekjes uit de la. Hilbrand zal morgen eens op zolder kijken of daar nog kleine rompertjes en luiertjes liggen, kan ze zich hier ook uitleven.
Lauwie dank voor je woorden. Ik vind het soms nog zo onwerkelijk dat Tess er toch zo goed van af is gekomen dat ik er soms wat onzeker van word. Zo werd een tijdje terug het cri du chat syndroom benoemd omdat Tess vooral veel uiterlijke kenmerken van dit syndroom zou hebben. Ik heb een lijst opgezocht met die uiterlijke kenmerken en Tess voldoet inderdaad aan 8 van de 10 kenmerken. Dan kan ik de gedachte 'zie je wel ' maar moeilijk onderdrukken en vergeet ik soms te kijken naar de kenmerken die ze niet heeft. Het belangrijkste kenmerk wat ze niet heeft is een verstandelijke achterstand ( want ze praat idd veel, is goed bij de tijd, is bijdehand etc. ) en na wat extra info van een andere KA blijkt juist die verstandelijke achterstand doorslaggevend te zijn in de diagnose ( naast chromosomen onderzoek). En nu Tess dus wat anders lijkt te bewegen dan andere kindjes van haar leeftijd komt die onzekerheid meteen weer om de hoek kijken.. stom he.
Giulia is vanavond zonder fles naar bed gegaan. Onder luid krijsend protest. Angelo heeft niet toegegeven. Ben trots op hem! Wel zielig maar ja mss het beste?
Schattig is dat he! Tess doet het ook al een hele tijd. Ze brengt de poppen ook naar bed ( er staat een oud rieten wiegje in de woonkamer), dekt ze toe, geeft ze een kusje, zegt 'truste' en dan loopt ze weg met haar vingertje tegen haar lipjes terwijl ze zachtjes 'sssst' tegen mij zegt Als ze wakker moeten worden loopt ze er heel zachtjes naartoe, aait de pop over haar gezicht en zegt lief 'wakke wodde' en haal vervolgens heeeel bruut de deken weg
@ FF, dat wilde ik ook nog even zeggen, wat ontzettend knap van Britt! @ Juud, knap dat Angelo heeft volgehouden. Heeft ze lang gehuild?