Hallo medemama's, even een vraagje, is het voor sommigen van jullie herkenbaar dat een baby soms heftig schudt met het hoofdje? Mijn dochtertje schudt sinds een paar dagen met haar hoofdje (nee beweging), dat doet ze dan best wel hard... Niet continu hoor maar af en toe... Viel me gewoon even op.... Groetjes Claudia
Ja ik herken dat wel, mijn zoontje doet dat ook af en toe en dan tijdens het slapen.. Geen idee wat het is maar ik hoor het vaker dus ik maak me er niet echt zorgen over!
herkenbaar want mijn dochtertje deed het ook tijdens haar slaapje en voor het slapen op die leeftijd maar nu ook soms als ze wakker is....maak me ook geen zorgen hoor, ziet er niet echt gevaarlijk uit haha..
ja mijn zoontje doet dat ook ja idd als ie beetje wakker wordt en weer in slaap valt of heel erg moe is
Hier ook een nee schuddertje maar dan vooral als hij last heeft van zijn tandjes en op iets bijt, hij gromt er dan ook nog eens bij hihihi
Hier ook volop! Denk dat het echt bij de leeftijd hoort! Hij deed het eerst alleen in bed...toen ook met spelen...en nu continu...vooral als je "nee" zegt! Hahaha! Hij kan het op commando nu dus!
Hier nog één ben wel benieuwd waarom ze het doen, helemaal nou hier nog zoveel mama's zijn die zeggen dat hun kindje het ook doet....
Volgens mij is dat gewoon iets wat bij de ontwikkeling hoort. Net als dat Finn overal met zn handje langsgaat nu...hij wil alles voelen. Ze schoppen ook nu... denk dat dat schudden net zo iets is.
Hier ook rond die leeftijd vaak als ze in de wandelwagen zat, hele kinderwagen bewoog van links naar rechts.
Hier word het hoofdje ook af en toe behoorlijk van links naar rechts geschud, tijdens t slapen...Schijnen veel kindjes te doen, geen idee waarom maar hoor het idd vaker!