Banden lek gestoken!

Discussie in 'De lounge' gestart door Lovely83, 30 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    De banden van mijn zoontjes fiets zijn lek gestoken en ik weet ook door wie:x.
    Door een jongentje uit de straat, hoorde het net van een ander kindje.
    Ben echt zoo boos! Kan helaas nu niet heen aangezien de jongste ligt te slapen.
    Wat zouden jullie hieraan doen? De politie inlichten of langs de ouders gaan? Ken de ouders helaas niet...nog nooit gezien.
    Ik wil die banden dus echt wel vergoed hebben!
     
  2. Tese

    Tese Niet meer actief

    Ik zou de ouders erop aanspreken. Als je bewijs hebt kun je naar de politie gaan als de ouders er niets mee doen. Maar daar zou ik mee wachten tot je de ouders hebt gesproken.
     
  3. Danjay

    Danjay Fanatiek lid

    3 dec 2009
    1.407
    1
    0
    smurfenland
    ik zou ook eerst langs zijn ouders gaan.
     
  4. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Zouden jullie ook naar degene gaan die erbij heeft staan kijken en lachen? Oftewel aanmoedigen?

    Ben echt zooo boos! Kinderen van 8 tot 10 jaar gewoon!
     
  5. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    ik zou wel melding maken bij de politie dat je er langs gaat. (dan weten ze ook wat er speeld en kunnen ze daar ook niet onderuit)
     
  6. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    ja ik zou bij alle verantwoordelijke verhaal gaan halen.
     
  7. s1986

    s1986 Niet meer actief

    Jeetje zie de lol er niet van in zeg. Leeg laten lopen kan dan nog maar kapot maken.... succes ermee
     
  8. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    ik zou zeker naar de ouders gaan en ook naar de kinderen die het zo grappig vonden om toe te kijken en te gaan lachen
     
  9. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    ik zou idd ook naar de ouders van de kindjes gaan die erbij stonden te lachen.. kunnen hun ook op hen foute gedrag worden aangesproken
     
  10. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    M'n man was net thuis en is direct langs gegaan...het jongentje zegt niks gedaan te hebben en geeft het andere jongentje de schuld. M'n man had maar even pauze dus kon niet bij de andere langs dat doet ie morgen. Als die weer de ander de schuld geeft, moeten ze beide er maar voor zorgen dat de banden weer gemaakt worden.
    Moeder van het ene jongentje was in ieder geval erg boos, m'n man denkt ook dat hij het echt niet gedaan heeft omdat het jongentje helemaal overstuur was.

    M'n zoon is heel erg boos, want als het echt dat jongentje heeft gedaan is dit gewoon 1 van zijn beste vrienden...en heeft ie het gedaan omdat ze een beetje ruzie hadden. M'n zoon heeft heel erg eczeem op zijn armen en werd door zijn vriendje daarom gepest...gevolg zoon wou vandaag niet meer met hem spelen. En nu heeft dat jongentje dus zijn banden leeg gestoken omdat hij niet met hem wou spelen! Pfff kinderen ook!
     
  11. tulip

    tulip Niet meer actief

    jeetje wat erg voor je zoontje, hij zal zich wel rot voelen.

    offtopic, nog gefeliciteerd met je dochtertje.:D
     
  12. MammaJo84

    MammaJo84 Niet meer actief

    Ik hoop dat je er achter komt wie het écht heeft gedaan. Want bij kinderen is het natuurlijk wel vaak zo dat ze zeggen dat een ander het heeft gedaan.
    Zou in ieder geval niet al te boos op de ouders afstappen, aangezien je niet zelf hebt gezien dat hun kind het inderdaad heeft gedaan.
     
  13. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    @tulip: hihi thanks! m'n zoontje is boos maar voelt zich gelukkig niet gekwets oid..
    @mamajo: m'n man is gewoon rustig heen gegaan hoor, en heeft rustig aan het jongentje gevraagd of hij gedaan heeft...schieten er niks mee op om te gaan schelden en tieren oid.
    Als ze beide elkaar de schuld blijven geven, moeten ze samen gewoon de banden maken.
     
  14. s1986

    s1986 Niet meer actief

    Wat een gedoe ben benieuwd wat het andere jongetje zegt. Blijf het even volgen hier.
     
  15. bengeltje86

    bengeltje86 VIP lid

    6 jan 2007
    8.553
    0
    36
    renkum
    jeetje ik zou idd naar alle ouders gaan ook van degene die hebben staan lachen
     
  16. s1986

    s1986 Niet meer actief

    En al naar de ouders geweest van het andere jongetje?
     
  17. Aurin

    Aurin VIP lid

    10 okt 2008
    8.337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    jeetje, dat noem ik dus gewoon echt pest gedrag! Zou dit heel goed in de gaten houden, en ook tegen je zoontje zeggen dat als er ook maar iets is wat hij naar vervelend erg of eng vind wat die gastjes doen/zeggen dat hij dat bij jou meldt!
    Zitten ze bij elkaar op school? dan zou ik dat na de vakantie ook daar eventjes aan geven!

    Ben je er ondertussen al achter wie de "dader" is?

    Geef je mannetje maar een dikke knuffel.. arm kind...
     
  18. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    ja laat ze lekker samen die banden maken(met hulp van je man, of hun vaders of iemand), ongeacht wie het gedaan heeft..
    hebben ze beiden soort van 'straf' en jullie banden zijn weer gemaakt.. zo leren die jochies ook weer iets, en doen ze het hopenlijk geen 2e keer meer
     
  19. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    M'n man is vanmiddag heen gegaan en heeft met de vader gesproken die was het met ons eens dat zijn zoon de banden moest maken, je blijft tenslotte van elkaars spullen af. Maar of het jongentje er wat van gaat leren? Ben bang van niet! Hij had een hele bak vol met ventielen, hij schijnt het dus vaker te doen!

    Gisteren hadden we de verjaardag van m'n dochter in de tuin toen stonden beide jongentjes met een zeer irritante lach op hun gezicht op het balkon! Blehh kan ze wel achter het behang plakken!
     

Deel Deze Pagina