Vorig jaar op een aantal shirtjes zaten er na het wassen hele rare lichtgrijze vlekjes op shirtjes. Vond het raar want broeken enz zaten ze eigelijk niet echt op. Wasmachine helemaal nagekeken van dat hg spul erin gedaan van alles. Nou op gegeven moment kwamen de vlekken niet terug. Nu is het weer mooi weer en het eerste shirtje met vlekjes kwam weer uit de was, en schoot me opeens te binnen shirt er staat een waarschuwing op de fles van de bellenblaas deze vlekken kan veroorzaken. Echter krijg ik dus die vlekken er totaal niet uit heb van alles geprobeerd zelfs een wit shirtje in de chloor gehad. Gevolg was een heel mooi wat shirt maar nog steeds die vlek Hoe lossen jullie dit op? Heb al paar x gewoon sop gemaakt met wat afwasmiddel maar dit werkt totaal niet en schuimt gigantisch. Maar elke x die vlekken in kleding is ook niet wat, bellenblaas verbieden vind ik wel erg drastisch
Bellenblazen alleen in ondergoed of oude kleding. Of bellenblaas kopen die geen vlekken geeft, is alleen een flinke zoektocht denk ik
Drama inderdaad. Ben blij dat ze uit die leeftijd zijn. Misschien eerst met koud water goed er uit spoelen want wanneer het in de wasmachine heeft gezeten krijg je het er bij niet uit.
Hier is het toch een bellenblaas verbod. Behalve als ze in hun hemd of zwemkleding lopen. Ik heb ook al zoveel mooie shirts erdoor laten verpesten...
Volgens mij krijg je de vlekken wel eruit als je het meteen in water zet. Maar goed, dan kunnen ze net zo goed in hun ondergoed bellen blazen
Als je het shirt even met water uitspoelt als je het in de was doet en daarna gewoon wast vlekt het niet meer. Tenminste sinds ik dat heb gedaan gaat het goed. Maar ja je weet het niet altijd dat er mee gespeeld is en niet alle bellenblaas vlekt. Ik vind een bellenblaasverbod erg ver gaan voor een kind eigenlijk.
Ik heb witte shirts gewoon schoon gekregen met bleek. Flink erop spuiten en met handen inwrijven. Nachtje laten staan en desnoods nog eens herhalen. Met gekleurde kleding heb je wel pech.
Tja, een keer knoeien met eten en shirts zijn ook snel verpest. Ik maak me er niet zo druk om. Heb overigens ook nog nooit van die bellenblaas vlekken op kleding gehad.
Zelf bellenblaas maken met suiker erbij. Geen glycerine, dat is de oorzaak van de vlekken. Receptje met de juiste verhoudingen even uittesten wat je zelf prettig vindp
Hier mogen ze ook niet bellen blazen, tenzij zd oude kleding aan hebben. Paardenbloem mogen ze ook niet plukken. Krijg je ook vlekken van die er nooit meer uit gaan.
Bedankt voor de tip het even te wassen met alleen koud water ga ik dat proberen de volgende x er weer gebellen blaasd word en dan zelf mengen. Ben ook geen moeder die het erg vind er x een vlekje op kleding komt hoor. Maar er is een verschil tussen x een etensvlekje stift of verf (die vaak ook nog wel te verwijderen zijn) en in de zomer elk shirtje door een stomme bellenblaas vlek te moeten weggooien Bedankt voor de tip ! Deze ga ik zeker ff uitproberen
Ik heb een keer gehad dat ik met de kinderwagen in het park/speeltuin was en dat, voordat ik het door had, een moeder naast mij ineens bellen stond te blazen. Gelijk 5 vlekken op m'n kinderwagen.
originele bellenblaas spul eruit en zelf een mengseltje van afwasmiddel en water erin. probleem opgelost