ben heel erg verdrietig

Discussie in 'De lounge' gestart door nachtvliinder, 6 feb 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nachtvliinder

    nachtvliinder Fanatiek lid

    20 sep 2006
    2.823
    0
    0
    Mijn 2 Grote liefdes...hubbie en ukkie
    schiedam
    hoi meiden, ik moet ff mijn ei kwijt hoor.
    Mijn schoonmoeder kwam vandaag ff een bakkie thee doen, want mijn lieve schat zit ook ziekjes thuis, dus die kwam ff buurten..

    Nou hadden we het over op vakantie gaan, nou ja vakantie een lekkere bungelow pakken. maar ik ga dan met ons gezin + vriendin, en opa en oma.
    Aangezien wij geen auto hebben is het dus logisch dat we met de trein gaan. omdat we niet met zun allen ( vriend, vriendin, de beeb en ik ) in de auto passen. Nu zegt mijn schoonmoeder gelijk '' ja de kleine gaat bij ons in de auto, en dan gaan jullie maar met de trein'' :( dus ik zeg '' nee ma de kleine blijft bij ons, lekker bij het gezin.. en toen bleef e met me in discussie gaan dat het kind in dde auto gaat en wij met de trein.

    :confused: :confused: :confused: Zeg hallo het is mijn kind heb ik er nog wat over te zeggen :confused: :confused:
    ik heb mijn redenen waarom ik mijn gezin bij me wil hebben, En als ik nee zzeg gebeurt het ook niet..

    nu belde ze later mijn vriend op Boos om te zeggen dat het gezanik was en dat ik een grote mnd had tegen der, en dat hij onder de plak zit bij me, en dat hij maar blij moest zijn met de baby :confused: :confused: en toen hing ze op :confused: :confused:

    nou sorry heb mijn ogen uit mijn kop gehuild, wat heb ik nou fout gedaan, heb alleen gezegd dta ik het niet wilde... heb ik niks te zeggen over mijn bloedeigen kind, m aar ja ben de schoondochter, dus ik heb het weer gedaan...

    nu heb ik barstende koppijn, heb nu hele harde buiken, en voel me zo kut, voor mijn lieve schat die helmaal niks gedaan heeft, en gelijk een grote mond kreeg van zijn moeder....

    voel me heel verdrietig nu
    sorry was een heel verhaal maar moes ff mijn ei kwijt

    kus nachtvliinder
     
  2. naomi33

    naomi33 Bekend lid

    18 aug 2006
    835
    0
    0
    tuinbouw
    emmen
    oh meid erg he :(
    ik heb dat ook met mijn schoonmoeder
    kan mij er zo kwaad over maken bah :x
     
  3. miekie82

    miekie82 Fanatiek lid

    8 jul 2006
    2.797
    28
    48
    noord holland
    jesus..wat een muts! Schoonmoeders....Het is jouw kind en ind. jij bent de baas over jouw kind! Samen met je man dan, maar als ik het goed begrijp is die het met jouw eens! (zo niet, dan heb je schoonma er nog steeds niks mee te maken!)
    Sommige mensen...
     
  4. usMommy

    usMommy Fanatiek lid

    11 jan 2007
    1.273
    1
    0
    Herndon VA USA
    Jeetje erg zeg meid!

    Het is toch jullie kind dus lijkt het met toch logisch dat het met jullie mee gaat in de trein. Lekker gezellig als een gezinnetje op vakantie.
    Schoonmoeders je zou ze achter het behang moeten mogen plakken. Die van mij heeft ook zo haar vlagen.

    Sterkte en niet op je kop laten zitten hoor ik vindt dat je gelijk hebt.
     
  5. Chelsea

    Chelsea Bekend lid

    6 aug 2006
    526
    0
    0
    Keukenassistente
    Rotterdam
    Jeetje, lijkt mijn schoonmoeder wel :evil: :evil: :evil:
     
  6. mini23

    mini23 Actief lid

    18 sep 2006
    272
    0
    0
    Oldenzaal
    He wat vervelend zeg!
    Tuurlijk ben jij de gene die het laatste woord heeft het is jullie kind en niet de hare.
    Persoonlijk wou ik dat ik nog met mijn schoonmoeder in de clinche kon liggen want dan zou ze nog leven. Ik had gelukkig wel een hele lieve.
    Meid laat je de kop niet gek maken.

    Suc6

    Wendy
     
  7. marjelleke

    10 sep 2006
    81
    0
    0
    Noord Brabant
    aiai, wat een schoonmoeder zeg... :evil: Kan me heel goed voorstellen hoe je je voelt en je hebt het hartstikke goed gezegd hoor! Tis inderdaad jullie kind en daar heeft zij helemaal NIETS over te zeggen. Ook ik heb zo;n heerlijk bemoeizuchtige schoonmoeder, dus ben erg benieuwd hoe het er bij ons in de toekomst aan toe gaat. Wat is dat toch met schoonmoeders? Nou meid, laat je in ieder geval niet kisten. Je eigen gezin is en blijft het belangrijkste wat er is en daar zal zij zich aan moeten schikken. En doet ze dat niet, is dat haar probleem! Probeer er niet jullie probleem van te maken. Sterkte!
    Liefs
     
  8. Karaatje

    Karaatje Lid

    6 feb 2007
    15
    0
    0
    Meid, laat je niet gek maken. Jij bent (samen met je partner natuurlijk) de enige die iets te zeggen heeft over jullie kind. Goed gedaan dus, niets mis met voor jezelf opkomen en laat je schoonmoeder maar even lekker in haar sop gaarkoken!
     
  9. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Meid, is weet hoe je je voelt.
    Toen Iman net geboren was trok ik het me ook allemaal zo aan dat mijn schoonmoeder bv bleef aandringen om bepaalde dingen op haar manier te doen.
    Je groeit daar in, en JIJ bent de moeder. Vergeet dat nooit!
    Dan kan je schoonmoeder hoog en laag springen, maar jij hebt het laatste woord.
    Probeer het je niet aan te trekken meid!
     
  10. daam

    daam Fanatiek lid

    19 dec 2006
    4.268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    Wat vind jouw vriend ervan dat zijn moeder zo naar doet?

    Ik had ook zo'n schoonmoeder en die heb ik de deur uit gedaan :) Mijn ex vond er niet zoveel van en zei altijd: "laat haar toch!". grrblmm!
     
  11. Renate28

    Renate28 Fanatiek lid

    22 mei 2006
    3.334
    0
    36
    Gatver...schoonmoeders...wyulg....die van mij zegt ook nooit iets tegen mijzelf als iets haar niet zint,ofzo... Communicatie verloopt dan ook altijd via mijn man. Belachelijk...echt waar. Ik heb daar geen andere woorden voor.

    Maak je niet te druk. Denk aan dat kleintje in je buik en bedenk maar gewoon dat als het haar niet bevalt, dat ze dan gewoon flinke pech heeft. Niets meer en niets minder. Het is jullie kindje en niet die van haar.
     
  12. shelde

    shelde Fanatiek lid

    1 mei 2006
    2.816
    0
    0
    Laat je schoonmoeder maar lekker doen!
    Het is jouw kleintje en jij moet zelf doen waar je je goed bij voelt!
    Maak je niet te druk, is helemaal niet goed!
     
  13. Bibiche

    Bibiche Fanatiek lid

    21 okt 2006
    2.509
    0
    0
    Grrrrrr schoonmoeder uit hel. Willen jullie nog wel op vakantie gaan met hun?

    Gewoon je standpunt houden, is jouw kind en niet die van haar.
     
  14. brussie

    brussie Fanatiek lid

    22 nov 2006
    1.927
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Amersfoort
    't Lijkt ook mijn schoonmoeder wel! Maar ik ben nog steeds de moeder van mijn dochter en volgende kindje dus heeft schoonmoeke er NIKS mee te maken!

    Grappig ook dat mijn dochter precies dezelfde dingen moet doen als haar nichtje! Dat wil mijn schoonmoeder dan... :evil:
    En dan ook nog bepaalde dingen beweren zoals dat mijn dochter minimaal één snoepmoment moet hebben per dag. Dat krijgt ze bij ons niet want ze moet nog 2 worden en ik vind het persoonlijk onzin zo'n snoepmoment. "Nee... ze heeft een snoepmoment" zegt schoonmoeder dan. Ik kan zeggen wat ik wil, ze hoort 't gewoon niet. Meestal zeg ik "Ja hoor, je hebt natuurlijk weer gelijk. Ik ga niet met jou in discussie" en dan is ze weer boos.... :evil:
     
  15. Ninetje

    Ninetje Fanatiek lid

    8 jul 2006
    2.868
    0
    0
    och wjffie...

    Blijft ze daar nou over bezig?

    Lieverd als jullie uk er is, komt er een hele sterke moederdrang over je heen...niemand zal met t ukkie doen wat jij niet wil.

    T is idd jouw baby en die van je man...

    Als manlief achter jou staat is er niks aan het handje!

    Tevens kun je zeggen, ja is goed hoor, kindje gaat mee in jullie auto...maar WIJ rijden!
     
  16. Niet meer actief

    Och meis' toch....T'is ook nooit goed he?
    Knufje.
     
  17. nachtvliinder

    nachtvliinder Fanatiek lid

    20 sep 2006
    2.823
    0
    0
    Mijn 2 Grote liefdes...hubbie en ukkie
    schiedam
    meiden bedankt hoor, wat een lieve reacties allemaal!

    kan me er nog steeds niet over uit wat we nou verkeerds gedaan hebben, ik heb gewoon gezegd wat er op me hart lag, en dan heb ik blijkbaar een grote mond :rolleyes: en dit heeft een staartje hoor dat weet ik wel zeker, dit is bij lange na niet zomaar even uitgesproken...

    Het leuke is het voelt nou net alsof er een soort oergevoel bij me naar boven komt, en ik dan alles tgen der wil zeggen, maar zal wel wijselijk mijn mond houden ;)

    hij vind het heel raar dat zijn moeder opbelt en dan hem uitscheld en dan vervolgens ophangt, dus morgen gaat hij maar even een verklaring bij der halen, en vragen wat er zo hoog bij der zit, dus hij staat wel achte mijn beslissing.

    en idd ik moet me niet op me kop laten zitten, dan maar niet die lieve schoondochter he ;)

    kus nachtvliidner
     
  18. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    He meid wat balen dat je zo'n schoonmoeder hebt... echt heel vervelend!

    Maar zoals al eerder is gezegd, al gaat ze op haar kop staan, het is jullie kindje! Dus je doet het op jullie manier... daar heeft zij helemaal niks over te zeggen.

    Probeer (tja makkelijker gezegd dan gedaan) het je niet teveel aan te trekken, eigenlijk zou je medelijden met haar moeten hebben dat zij het nodig vindt jullie op een dergelijke manier te behandelen.

    Dikke knuff
    Manuela
     
  19. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    Blijf bij je standpunt meis, nee is nee. En ik zou ook niet willen dat een ander (ook al is het schoonfamilie) mijn/ons kind in de auto meenam, als er iets gebeurt onderweg vergeef je jezelf nooit meer denk ik zelf dan. Dus ik zou het ook niet doen. Wees sterk en blijf bij je standpunt, tis jullie kleine, niet die van hun, en zoals je al zei, je hebt je redenen en daar zullen zij respect voor moeten hebben.
     
  20. nachtvliinder

    nachtvliinder Fanatiek lid

    20 sep 2006
    2.823
    0
    0
    Mijn 2 Grote liefdes...hubbie en ukkie
    schiedam

    en dit is PRECIES de reden dat ik mijn gezin bij me wil hebben, stel je voor DAT er iets gebeurt, dan wil ik er liever zelf bij zijn. ik zou het me zelf nooit vergeven als er iets gebeurt met mijn vriend en de beeb ( en natuurlijk mijn schoonouders op de laatste plaats) en ik zit in de trein met mijn vriendin te feesten dat we op vakantie gaan. En dat geldt precies voor mijn vriend, hij wil ook liever het gezin bij elkaar houden.....


    maar ja ik denk weer te ver heen hoor ik haar alweer zeggen :rolleyes:
     

Deel Deze Pagina