ben ik misschien zwanger?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door jesje1982, 1 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jesje1982

    jesje1982 Fanatiek lid

    1 okt 2008
    3.243
    0
    0
    verkoopmedewerker
    breda
    hallo allemaal,

    wie kan mij helpen?
    ik ben eigenlijk helemaal niet bezig om zwanger te worden, maar ben deze maand best vaak vergeten de pil in te nemen. ben namelijk de eerste week en nog een paar dagen erna vergeten :oops:
    nu heb ik sinds 2 weken erge last van mijn buik, namelijk krampen en beetje last van obstipatie. ook had ik vorige week ineens erge steken in mijn buik en onderrug. mijn zus zegt dat dat innesteling kan zijn. ook heb ik normaal als ik weleens de pil vergeet een tussentijdse bloeding, maa heb nu nog helemaal niks gehad? kan ik nu zwanger zijn? ik moet volgende week ongi worden.
     
  2. frownupsidedown

    frownupsidedown Actief lid

    24 sep 2008
    476
    0
    0
    Almelo
    Hoi Jesje,

    Het kan dat je lichaam anders reageert omdat je de pil een paar keer vergeten bent en dus een beetje in de war is. Ik zou proberen nog even rustig af te wachten tot je verwachte menstruatie. Komt die niet op de geplande tijd zou ik er een testje aan wagen. Dan weet je het zeker.

    Succes :)
     

Deel Deze Pagina