ben jij aangekomen sinds...

Discussie in 'De lounge' gestart door lennylenn, 6 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    je bent gestopt met roken? zoja hoeveel kg? in hoeveel tijd

    je bent begonnen met de pil? zoja hoeveel kg?in hoeveel tijd

    Ik wil stoppen met roken maar zit ook aan de pil en wil niet in 1 keer heel veel aankomen. een beetje geeft niet maar ik wil het liefst niet een hele nieuwe garderobe hoeven aan te schaffen. tuurlijk hangt het ook van je eetpatroon af en ik moet eerlijk zeggen dat als de kinderen bij hun vader zijn ik niet altijd volgens de schijf van 5 eet:)

    tussendoortjes zijn ook alleen maar lekkere dingen en savonds als ze op bed liggen maak ik nog iets lekker voor mezelf klaar...:):)
     
  2. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    ik ben gestopt toen ik zwanger was.. dus ja geen idee of ik nu 20 kilo aangekomen ben door de zwangerschap of door het stoppen met roken.. van beide wat denk ik hahaha

    maar ik denk dat als je in plaats van roken je energie in andere dingen gaat stoppen bv hardlopen etc etc het aardig in evenwicht blijft..
     
  3. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    13 aug 2007
    4.077
    5
    38
    Ik ben niet aangekomen door het stoppen met roken maar wel 10 kilo afgevallen sinds ik gestopt ben met de prikpil.
     
  4. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    ja tijdens de zwangerschap was ik ook gestopt maar was toen 23 kilo aangekomen.......dat is er nu weer allemaal vanaf hoor.

    sporten doe ik wel..wanneer ik tijd heb, ik probeer 3 keer per week te fitnessen maar soms komt het niet uit of ik ben te lui
     
  5. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    13 aug 2007
    4.077
    5
    38
    Tsja wat heb je liever,een hogere kans op kanker (door het roken) of een kans op wat extra kilo`s?;)
    Zou stoppen met roken als ik jou was en gaan hardlopen,dan loop je het er zo af!
     
  6. Sabrine1984

    Sabrine1984 Niet meer actief

    Ik ben niks aangekomen toen ik stopte met roken. Heb je zelf in de hand natuurlijk. Als jij normaal eet en beweegt hoef je echt niks aan te komen. En van een keertje lekker snacken, kom je echt niet gelijk kilo's van aan ;)
    Geen idee of ik ben aangekomen door de pil. Ik was 14 dat ik met de pil begon en 26 dat ik stopte.

    Succes met stoppen met roken :)
     
  7. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    ik ben 5 kilo aangekomen toen ik aan de pil ging. Toen ik ermee stopte voor de zwangerschap weer afgevallen, en nu ik er weer aanzit, weer aangekomen. Dus het is echt die pil!:(

    Roken doe ik dus, dus dat weet ik niet.
     
  8. This is me

    This is me Fanatiek lid

    15 okt 2010
    3.149
    0
    0
    Toen ik stopte met roken ben ik ong. 6 kilo aangekomen.
    Als ik iets miste dan pakte ik een wortel ofzo (leek net bugs bunny haha)
     
  9. dromertje35

    dromertje35 Actief lid

    28 jul 2011
    253
    0
    16
    Overijssel
    Ik ben na het stoppen met roken(8 maanden geleden)zo'n 5 kilo aangekomen. Moet er wel bij zeggen dat toen ik stopte met roken opeens ook een boel beweging miste door lichamelijke klachten. Maar zolang je niet opeens als een gek gaat snaaien en genoeg beweegt moet het meevallen.
    Slik al jaren de pil niet meer maar kan me ook niet herinneren dat ik aangekomen ben toen ik met de pil begon :D
     
  10. Wachtende

    Wachtende Fanatiek lid

    29 nov 2011
    4.414
    0
    0
    JE weet het vast al maar ik denk dat je je misschien extra zal motiveren.
    De combinatie roken + pil = extra gevaarlijk !!
    Je hebt hierdoor een nog grotere kans op trombose. Verder is roken zoals je weet sowieso al slecht...

    Stop met roken en hou jezelf in toom. Houd je gewicht in de gaten en doe er op tijd iets aan. Je zal geen kilo per dag aankomen...je ziet het vanzelf gebeuren en dan kun je er zelf iets aan doen :)
     
  11. Wachtende

    Wachtende Fanatiek lid

    29 nov 2011
    4.414
    0
    0
    Ow vergeet helemaal te vermelden dat ik niet ben aangekomen toen ik met de pil begon, echter toen ik stopte.
    dit is te verklaren door de PCOS volgens de gyn.
     
  12. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Ja dat had ik ook en toen begonnenmet hormoonspuiten en toen zat er weer allenaal aan plus extra's...;)

    Ik ben niet aangekimen toen ik stopte met roken!
     
  13. Niet aangekomen van de pil en ook niet van het stoppen met roken..
     
  14. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Of je nu aankomt door met de pil te beginnen doet er toch niet zo toe aangezien je al aan de pil bent?

    Stoppen met roken weet ik niet, ben enkel gestopt toen ik zwanger was.

    Ik ben niet bijgekomen toen ik na de bevalling weer met de pil begonnen ben (zat alweer op het gewicht van voor ik zwanger werd) maar ik heb wel de indruk dat afvallen wat moeilijker gaat.

    Ik slikte al een paar jaar de pil niet meer en had weer eens een poging ondernomen om blijvend af te vallen toen ik zwanger werd en had het idee dat de kilo's er toen makkelijker afgingen.
     
  15. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Nee niet van aangekomen.
     
  16. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    14 sep 2006
    9.364
    200
    63
    Vrouw
    loonadministratrice
    nop
    Niet aangekomen van stoppen met roken, ik was toen niet aan de pil omdat we toen al 4 jr bezig waren met zwanger proberen te raken.
    IK ben later ook niet aangekomen toen ik weer aan de pil ging.
     
  17. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Ik ben nu bijna 3 maanden gestopt met roken en ik ben 2 kilo afgevallen. Zolang je niet gaat snaaien hoef je niet aan te komen natuurlijk. Ik ben heel bewust gaan eten toen ik stopte met roken.
     
  18. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    ik ben toen na het stoppen bijna 5 kilo aangekomen maar na bijna een jaar was dat weer weggetrokken zonder er echt wat voor te doen toen ik aan de AD medicatie begon was het echter een heel ander verhaal 5-8 kilo per jaar makkelijker!
     
  19. Vash

    Vash Bekend lid

    24 nov 2008
    889
    0
    0
    Amsterdam
    Ik woog 48 kg toen ik stopte met de pil en 3 maand later woog ik 65 kg. Ik ben niet belachelijk veel gaan eten en at gewoon wat ik ervoor ook at. Dus blijkbaar verandert er toch wel iets in je stofwisseling. Ik was niet sportief, dus na die drie maanden ben ik twee keer per week gaan hardlopen en toen woog ik drie maanden later 53 kg, daar is het wel stabiel op blijven staan.
     

Deel Deze Pagina