Bloedverlies na bevalling.

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Renske19, 24 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    14 jun 2011
    2.954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi verloskundige,

    Ik heb een vraagje. Ik ben bijna 5 weken geleden bevallen van mijn zoontje. Al gauw werd het bloedverlies minder maar bleef wel steeds aanwezig. Sinds enkele dagen heb ik alleen 's ochtens bij het opstaan nog heel licht wat verlies maar de rest van de dag dan niet meer. Hoe kan dit en is dit normaal?

    En is het dan nog niet verstandig om seks te hebben? Ik verlang erg naar mijn man maar dat kleine beetje steeds in de ochtend zet mij weer aan het denken vandaar.

    Alvast bedankt!

    Groetjes
     
  2. Evelien

    Evelien Fanatiek lid

    23 jul 2012
    1.874
    0
    0
    Hoi,

    in de ochtend komt het eruit na een hele nacht liggen. Dit is nog normaal. Het kan 6 weken duren, soms net iets langer. Je kan beter nog even geen gemeenschap hebben als je bloed verliest. tenzij het echt heel oud bruin en heel weinig is.

    groeten evelien
     

Deel Deze Pagina