Boodschappenlijst

Discussie in 'De lounge' gestart door Paulienn, 9 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.062
    1.296
    113
    Nederland
    Ik weet zo ongeveer de prijzen uit mn hoofd voor de weekselijkse boodschappen, dus zal je een schatting geven!
    Vlees haal ik niet elke week, want haal soms veel en gooi het in de vriezer, dus dan doen we er 3 weken mee ( ik eet geen vlees )

    Drinken 0,60 cent! Hoeveel dat varrieerd!
    Cola 0,77 cent 3 x
    Sinas 0,77 cent 2 x
    Mayo 0,88 cent
    Potje groente 0,80 cent 2 x
    Gebakken aardappels 0,65 cent 2 x
    Rijst 0,80 cent
    Pasta 0,90 cent
    Pasta saus 0,80 cent 2 x
    Chickentonight 1,20 euro 2 x
    Brood 1,00 euro 2 x
    Eieren voordeelpak 1,20 euro 1x
    Koekjes 1,00 euro 2x
    Chips 1,00 euro 2x
    Bakboter 0,50 cent 4 x
    Koffie 5,00 euro 2 x


    Dit haal ik weekelijks!
    Soms is het meer, want dan moet ik dingen halen zoals wasmiddel, shampoo etc.. maar dat haal ik bij de action! ;)
     
  2. missyb

    missyb Niet meer actief

    Moet nog een nul achter 200 pm eten voor 3 personen en een kat en pampers.
    Voeding hoef je het eerste half jaar niet te geven (borstvoeding) fles is natuurlijk ander verhaal.

    Kleding koop ik eigenlijk weinig dat krijgen we.

    veel reclame kijken en bonnen van lekker leven willen ook wel helpen (als je die krijgt)
     
  3. missyb

    missyb Niet meer actief

    1x in de zoveel tijd haal ik btw babyverzorgingsproducten,shampo en schoonmaakmiddel twv van ong 25 euro.
     
  4. missyb

    missyb Niet meer actief

    Heb ook even het boodschaplijstje deze week

    1,50 bloemkool
    1,00 witlof
    1,00 druiven
    7,50 patat etc.
    2,00 brood
    12,50

    (had nog fruit&groenten,vla van de aldi)

    Dan komt daar normaal ong. nog 3 euro aan vla of yoghurt en ong 5 euro aan fruit,groente komt dus op ong 20 euro.

    We eten hiervan 3x per week verse groenten en de rest dus patat, een pasta, en de rest groentepotjes of diepvriesgroenten
     
  5. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    mijn boodschappenlijst voor deze week ( 2 personen)

    0,45 x 20 pakken ice tea aldi (aanrader)= 9 euro
    2,00 x pizza broodjes aldi = 2,00
    0,20 x 5 bakbroden aldi = 1,00
    1,00 x 1 sla = 1,00
    1,50 x 1 rijstepap - 1,50
    2,00 x 2 pizza = 4,00
    6,00 x 4 haringen = 6,00
    2,50 x 1 ijstaart = 2,50
    10,00 x vlees = 10,00
    1,50 x vuilniszakken = 1,50
    1,00 x 1 aluminiumfolie = 1,00
    5,00 paar zakken chips = 5,00
    3,00 x hondenvoer = 3,00
    5,00 x banenen, kiwi, etc = 5,00
    4,00 x soep = 4,00
    2,50 x stoofvlees = 2,50
    5,00 x wc papier en keukenrol = 5,00
    4,00 x kaas = 4,00
    4,00 x brood = 4,00
    3,00 x worst voor 's avonds voor de tv = 3,00
    4,00 x salades = 4,00
    3,00 x koeken = 3,00
    1,50 x bakboter = 1,50
    4,00 x potjes groenten = 4,00
    3,00 x 2 grote slaatjes = 3,00

    totaal ongeveer 90 euro per week..


    maar maandelijks/3 maandelijks komen hier nog dingen bij zoals wasmiddel ( grootverpakking sligro), vaatwastabletten, stofzuigerzakken, etc

    het kan wel goedkoper, maar zolang we het kunnen doen we het zo nog.. al kijken we wel altijd waar wat het goedkoopste is in de krantjes die we binnen krijgen, en gaan we maar naar 2 supermarkten, de aldi en de nettorama..

    misschien heb je iets aan het lijstje
    en een echte tip is de ice tea van de aldi.. 0,45 cent per 1,5 liter pak, en super lekker

    liefs
     
  6. wuppie 01

    wuppie 01 Fanatiek lid

    1 jun 2007
    1.817
    10
    38
    g89

    Als je vriend 2 pakken dubbelfris per dag drinkt kost je dat 36euro in de maand, vind ik toch wel veel ;)

    Ben net terug uit de supermarkt voor een week eten met z'n drieen en was 92 euro kwijt, met wasmiddel verzachter.

    Ik ga ook maar weer eens proberen om dit naar beneden te krijgen,om te beginnen bij vriend lief zijn bier ;)
     
  7. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    dubbelfris was tot afgelopen zaterdag in de reclame bij de plus 5 voor 3 euro.. Heeft mijn vriend ook een hoop ingeslagen :s
     
  8. tweemeisjes

    tweemeisjes Niet meer actief

    Leuk topic!
    Kan ik ook veel uithalen, want wij moeten ook her en der wat gaan besparen haha
    Het vliegt er echt zo uit.
    Wij gaan naar Lidl, Aldi en voor vlees naar de C1000.
     
  9. Jusi

    Jusi VIP lid

    4 mei 2007
    8.057
    2
    38
    Ik pin nu iedere maand 350 euro van mijn rekening.
    Daar doe ik de boodschappen van.
    Daar zitten ook onze sigaretten bij.
    (Ja ik ben al aan het minderen!)
    Dus ik denk dat ik op zo'n 250 euro per maand aan eten, drinken en bijv. wc-papier kwijt ben.
    De grootste boodschappen doe ik bij de Jumbo en Aldi, en als ik iets vergeten ben bij de AH.
    Dat is de enige winkel in ons dorp, vandaar. ;)

    Edit: Misschien nog meer tips:
    Vlees haal ik bij de Aldi, wij vinden het net zo lekker.
    Een beetje vleesmarinade over een speklapje of karbonaadje, en lekker te eten.
    Vleeswaren zijn ook vrij duur, je kunt daar flink op bezuinigen.
    Koop bijv. 2 worsten, gekookte Gelderse en een leverworstje. Daar kun je best dunne plakjes van snijden en op je brood doen.
    Eieren zijn over het algemeen ook niet duur. Maak een lekkere eiersalade met mayonaise en ui, ook lekker op brood!

    Wil je nog meer besparingtips hebben, geef maar een gil. ;)
     
  10. Paulienn

    Paulienn Actief lid

    21 nov 2008
    173
    0
    0
    Alle tips zijn welkom! Besparen is altijd goed! ;)

    Heb even net op een ander topic gereageerd
    rondje lidl
    wat ik allemaal haal:

    - Sappen
    - Ice tea
    - Cola light
    - 7-up
    - Bananen
    - Sausijzenbroodjes
    - Afbakbroodjes
    - Ceddarkaas
    - Tonijn salade
    - Kipfilet
    - Kaas
    - Cambambair (of hoe je het schrijft haha)
    - Gehakt
    - Kipfilet
    - Melk (ook de houdbare)
    - eieren
    - suiker
    - Pannenkoeken meel (alleen melk toevoegen en schudden)
    - Koekjes (vindt ik wel lekker bij de lidl)
    - Spare ribs (in de magnetron en klaar!)
    - Salami
    - Wc papier
    - keuken rollen
    - make up reiniger (geen doekjes maar lotion)
    - Watjes (oorwatjes en wattenschijven)
    - Bleek en Allesreiniger
    - Afwasmiddel
    - Kant en klare hamburgers
    - Wc tabs
    - Geur voor in de wc, kan je open draaien blijft lang lekker ruiken
    - vuilnis zakken (zijn lekker groot)
    - Patat
     
  11. Paulienn

    Paulienn Actief lid

    21 nov 2008
    173
    0
    0
    Deze week trouwens flink bespaard voor maar 15 euro boodschappen gedaan!
    Koffie 4x € 5,-- bij de blokker
    Brood 1x € 1,30 bij de lidl
    Snitzel 1x € 3,00 bij de lidl
    Smeerkaas 4x € ,45 bij de lidl
    Bananen 1x € 1,00 bij de lidl
    7 up 1x € 1,00 bij de lidl
    en nog groente maar nu ik erover begin weet ik het eigenlijk allemaal niet meer haha!
     
  12. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.062
    1.296
    113
    Nederland
    Dat is ook redelijk veel! Maar inverhouding vergeleken met de lidl is appie hein in de goedkope pakken drinken weer goedkoper!
    Maar goed, we hebben 't geld er voor!
    Ik verdien zo'n 1000,- 24 uur werken en mn vriend verdient 1800,- in de maand.
    Allebei netto bedrag, dus dan kunnen we die 36 euro wel missen ;)
    Verder let ik wel op aanbiedingen etc, dus daar bespaar ik me dan weer geld op!
     
  13. wuppie 01

    wuppie 01 Fanatiek lid

    1 jun 2007
    1.817
    10
    38
    G89 hier wordt bijna geen limonade gedronken ,niet omdat het niet kan maar we drinken bijna alleen maar thee koffie of water.
    En inderdaad niet zomaar alles is goedkoper bij de liddl.
    Zo zijn potten groenten van huismerken vaak duurder dan die van Hak.
    Net zoals afbakbroodjes en zoet brood beleg.

    Slagers hebben ook aanbiedingen,dan is het vaak goedkoper dan de supermarkt en lekkerder. Voor kaas betaal ik bij de kaasboer minder dan in de supermarkt, neem dan gelijk nootjes mee want dat scheelt ook :)

    Mijn zusje gaat aan het eid van de middag naar de markt dan moet alles weg,of als het slecht weer is dan kom je thuis met goedkope aardbeien.

    Bedenk me nu wel dat sinds we zijn verhuisd en Sophie er is ik minder oplet en maar gewoon koop.
    Ga er toch maar weer is meer tijd aan besteden.
     

Deel Deze Pagina