Borderline...

Discussie in 'De lounge' gestart door Noor31, 29 mrt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    Er staat indien mogelijk. Bij ts is t niet mogelijk!!!! Bij mij ook niet zonder medicijnen overlijd ik! Ik vind ts ook dapper!
     
  2. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    Ik schrijf niet dames met borderline stop met medicijnen. Ik word echt best wel boos en verdrietig omdat mn woorden zo verdraaid worden
     
  3. cactusje

    cactusje VIP lid

    12 feb 2015
    6.752
    1.993
    113
    Je eigen woorden.. En dan even later gauw zeggen dat je snapt dat een borderliner niet zonder kan.
     
  4. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    Ja dat hoop ik. Maar als het niet kan dan kan het niet. Dan moet ze niet stoppen!
     
  5. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    #45 Betsy, 1 apr 2017
    Laatst bewerkt door een moderator: 1 apr 2017
    Misschien moet jij eens een aantal reacties van jezelf terug lezen.
    Keer op keer om je over als een zeer betweterige tante, die mensen ongevraagd vreemd/onterecht advies geeft, oordeeld over situaties waar ze helemaal geen kennis van heeft en het best te omschrijven is als 'olie op het vuur gooien'.

    Als jij zegt dat je het zo niet bedoeld hebt, dan moet je je misschien eens afvragen of je bepaalde dingen niet op een andere manier, dan wel ietwat genuanceerd moet brengen... In plaats van een beetje boos gaan zitten zijn op een ander.
     
  6. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    TS, je klinkt als een strijdluchtige chick!

    Zo te lezen heb jij een heel goed beeld van wat de borderline voor jou betekent. Ik heb het gevoel dat je goed weet wat wel en niet werkt, en dat openstaat voor hulp en begeleiding. Ik denk dat er veel vrouwen zijn die nog iets van jouw houding kunnen leren.
    Ik wil je heel veel succes wensen, maar eigenlijk weet ik zeker dat jij het wel gaat redden.

    PS: Voel je alsjeblieft niet schuldig om de medicijnen. Je neemt ze met een reden. Namelijk dat je het beste voor je kind wil. Daar hoef je je nooit schuldig om te voelen.
     
  7. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    Sjongejonge. Mag het alsjeblieft voldoende zijn als ik uitleg wat ik bedoel. Dat dat dan gewoon geaccepteerd wordt. Jullie blijven maar doorgaan met iets te beweren wat totaal mijn mening niet is! Ik vind ts ook sterk en strijdlustig! Natuurlijk moet zij ivm risico's niet haar medicijnen laten staan! Dit is wat ik vind!
     
  8. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Ik beweer helemaal niks. Ik geef aan hoe je overkomt.

    Doe er iets mee zou ik zeggen.
    En anders doe je het lekker niet.
     
  9. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    Ik weet toch zelf t beste wat ik bedoel lijkt me
     
  10. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Je snapt het echt niet he....

    Ik geef aan hoe je over komt. Ongeacht wat je eigenlijk bedoeld.
    Maar ik merk wederom dat je niet kunt luisteren.
    Dan niet. Ga lekker zo door zou ik zeggen.
     
  11. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    Ja ik begrijp wel dat ik kennelijk zo overkom. Maar wat uiteindelijk telt is natuurlijk de intentie.
     
  12. Pechvogol

    Pechvogol Fanatiek lid

    19 jun 2014
    1.361
    678
    113
    @Lanalanalana ik lees je berichten en vind je opmerkingen helemaal niet zo naar als iedereen doet overkomen, eerlijk gezegd. Ik vind je niet lullig naar ts of welke medicijngebruikster dan ook. Ik zie het meer als een waarschuwing altijd alert te blijven en kritisch te zijn naar wat medici zeggen, maar dat is mijn interpretatie .
    Zo zie je maar hoe uiteenliggend interpretaties kunnen zijn!

    En holy ballen, Ik gebruik dagelijks medicijnen (ok bloedverdunners, niet zo spannend, maar heb in mn leven bijv ook ad moeten slikken), en hoop ook vuuuurig dat ik zonder zou kunnen. Dat het niet mogelijk is, Is een ander verhaal. Uit je verhaal maak ik op dat je hoopt dat ts ooit zonder zou kunnen, want dat zou betekenen dat ts de aandoening niet (meer) zou hebben. Vind ik gewoon heel lief van je eigenlijk.

    En wat zou zwangerschapspagina nu helemaal zijn als opmerkingen van een ander niet overtrokken, opgeblazen en uit context gehaald werden??? ;) :D :D

    Laat je niet gek maken door de woeste zs-pagina kudde. Lekker je mening blijven geven en wie weet wordt t dan weer s interessant op deze pagina.

    Fijn weekend allemaal!
     
  13. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    Ja precies pechvogol. Zo bedoel ik het. Kritisch blijven naar je eigen medicijngebruik en zelf mee blijven denken.
     
  14. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Ik moet heel eerlijk zeggen dat ik de reacties van lanananananananananananananna (sorry moest even, had geen zin in tellen) ook een beetje anders opvat dan dat hier worden opgevat. Maar goed dat ter zijde.

    Ts ik ben een kind van een moeder met borderline. Een moeder die daar nooit iets aan heeft gedaan. Dit heeft haar kinderen beschadigd, heel erg beschadigd zelfs. Jij bent volgens mij een moeder die vecht. Houd je koppie erbij en je red het wel, misschien met zijn ups en downs maar onthoud dit hebben moeders zonder borderline ook. Betreft die medicatie.. een arts heeft hier het meeste "verstand" van ik zou naar zijn/haar adviezen luisteren en niet naar mensen hier op een forum. Met alle respect.
     
  15. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    21 okt 2016
    1.220
    4
    38
    NULL
    NULL
    Word je ook extra begeleid do or de verloskundige?
     
  16. Maev

    Maev VIP lid

    4 dec 2014
    6.071
    5.553
    113
    @ts
    Ik heb er geen eigen ervaring mee, maar wil wel even op je hart drukken dat ik het enorm goed van je vind dat je verder kijkt dan enkel de gebaande paden, maar blijf altijd in gesprek met je arts/begeleiding over beslissingen en redenen waarom je een beslissing wil nemen, zoals bijvoorbeeld de medicatie. Door in gesprek te blijven en bijvoorbeeld ervaringen of adviezen van lotgenoten kunnen ook voor vernieuwende inzichten geven bij artsen en begeleiders over begeleiding etc. Wil je in ieder geval een mooie zwangerschap wensen!
     
  17. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.689
    3.128
    113
    Vrouw
    Brabant
    Dat is het probleem ook in dit verhaal. Bij ons is het zwart of wit. En in dit geval zwart.

    Al ben ik er ook niet zo heftig op ingegaan. Ik heb alleen gezegd dat ze heel erg moet oppassen met het advies over medicijnen.

    En ik vond het trouwens wel kwetsend om te horen of we het wel zeker wisten wánt zij kent iemand die had óók last van stemmingswisselingen en hey dat heeft iedereen! Dus misschien heb je het wel niet!
    Voor je deze diagnose hebt heb je heel wat tijd door gebracht met je psychiater en psycholoog en dan weet je écht wel of je het hebt of niet ;)
     
  18. Janna

    Janna Fanatiek lid

    Woh, ik heb ook aangegeven dat ik de uitspraken van Lanalanalana niet handig en kwetsend vond, maar ze hoeft ook niet gelyncht te worden! Ik denk dat de boodschap nu echt wel over is gekomen.

    @Lanalanalana: misschien helpt het om zelf ook anders tegen je medicijngebruik aan te kijken. Je noemt medicijnen steeds troep. Dat vind ik een heel negatief woord. Ik snap dat het altijd beter is als je geen medicatie hoeft te gebruiken, maar dat is vooral omdat je dan gewoon gezond bent en dat is prettiger dan dat je iets mankeert. Als het helaas niet zo is dat je gezond bent en het medicijn zorgt dat het beter met je gaat, waarom zou het dan troep zijn? Ik zie mijn medicijnen juis als iets positiefs. Tuurlijk was het fijn geweest als ik zonder had gekund, maar aangezien dat niet zo is, ben ik heel dankbaar dat ze mij helpen.
     
  19. 81kaatje

    81kaatje Actief lid

    26 mei 2015
    391
    43
    28
    denk dat deze discussies niet echt bevoordelijk zijn.denk dat iedereen er onzeker van word of je nou wel of geen bordeline hebt!
     
  20. Pechvogol

    Pechvogol Fanatiek lid

    19 jun 2014
    1.361
    678
    113
    Ik word er niet onzeker van, dus niet iedereen ;)
     

Deel Deze Pagina