hoi allemaal, vanwege trombose spuit ik al sinds week 24 van deze zwangerschap bloedverdunners. Deze kunnen ook gebruikt worden in combinatie met borstvoeding, maar ik ben het spuiten zo zat. allebei mijn bovenbenen zijn blauw en zitten vol harde plekken van het spuiten .. Ik zou na de bevalling dus heel graag overstappen op pillen. maar ik weet niet of dat in combinatie met borstvoeding kan? Zijn er mensen die daar ervaring mee hebben?
Of een lactatiekundige, qua kennis over de combinatie borstvoeding/medicatie. Soms zijn artsen wat snel in de conclusie dat dit niet kan.
Idd neem even contact op met een lk en vraag dit na. Soms zijn er ook vervangende medicijnen voor te schrijven die wel mogen met bv. Ook staat er op borstvoeding.com een hele lijst met medicijnen en het evt effect op de voeding en een alternatief!
Mij is verteld dat alleen de spuiten mogen. Ik hoefde ze gelukkig alleen maar de 1ste maand na haar geboorte. Maar wat zijn dat vreselijke krengen.
ohja! Nu moet je nog in je benen spuiten. maar straks na de bevalling kun je gewoon in je buik spuiten. mijn ervaring is dat het minder pijnlijk was en dat ik er niet zulke grote blauwe plekken van kreeg.
Ik mocht gewoon de hele zwangerschap in mijn buik spuiten, en idd.. mij is ook verteld dat antistollingsmiddelen in pilvorm via de moedermelk bij de baby komen. Maar wel even navragen hoor!
fijn om te weten dat het in de buik misschien beter is in ieder geval! .. Ik heb volgende week een afspraak gemaakt met een lk. bedankt !
Je kunt niet zomaar van spuiten naar pillen gaan bij bloedverdunners volgens mij, die werking is weer anders! Maar je kunt inderdaad ook je buik gebruiken straks... Goed dat je een afspraak bij de lk gemaakt hebt!
Staat ie hier niet tussen? Borstvoeding.com: kenniscentrum voor borstvoeding - Medicijnen - Overzicht: medicijnen en borstvoeding
Acenocoumarol (sintrom) is veilig bij bv, ook al zeggen veel artsen dat het niet kan. Staat gewoon in de bijsluiter.
Hoi, Ik mocht het ook niet en heb ook mijn hele zwangerschap gespoten. Ik weet hoe verschrikkelijk het is! Mijn benen waren ook helemaal dik en blauw. Enig voordeel is dat ik weer in m'n buik kon prikken na de zwangerschap. En ik ben na drie weken ook gestopt omdat ik toen ook weer heel mobiel was. Maar dat zou ik je niet adviseren natuurlijk maar was het ook zat! Wat ook trouwens goed is om te weten. Als je spuit dan moet je kleine straks een dubbele dosis vit K. Overleg dit ook even met een verloskundige straks! Heel veel sterkte nog met prikken! En geniet straks van je kleintje!
bedankt allemaal! ik moet vanaf nu ook over op 2 spuiten per dag met een lagere dosis .. dus nog meer prikken.. maargoed... Dat is vanwege de naderende bevalling. Ik ben trouwens ook wel benieuwd hoe dat bij jullie is gegaan, bevallen met bloedverdunners. Hier willen ze eventueel gaan inleiden met 39 weken maar ik ben bang dat hij daarvoor al komt... en als je dan net geprikt hebt... toch een eng idee....
Ik heb de hele zwangerschap fraxiparine gespoten 0,3 en hoefde niet meer of minder rondom de bevalling. Ik moest sowieso in het ziekenhuis bevallen. Werd niet gesproken over inleiden en ze kwam een dag te vroeg. Bij mij werd verteld dat als ik dezelfde dag had gespoten ik geen ruggeprik zou mogen maar dat wilde ik toch niet. Verder was het bij mij niet anders gegaan als bij andere bevallingen. Niet extreem veel bloed verloren of zoiets.