Brede streep test?!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Baukje81, 29 dec 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Baukje81

    Baukje81 Lid

    29 dec 2006
    63
    0
    0
    Noord-Nederland
    Hallo allemaal,

    Ik ben nieuw hier, omdat ik een vraag heb.
    Ik had een heel raar gevoel dat ik misschien zwanger zou kunnen zijn. Ik ben wel aan de pil, maar dit zegt natuurlijk niet altijd iets. Aangezien ik mezelf lekker gek kan maken heb ik op internet 3 testen gekocht van matcare, de midstream.
    Gisterochtend dacht ik bij mezelf; nu ga ik die test even doen, want dan is dat helder voor mij en kan ik weer verder. Ik heb de afgelopen week wel "gemenstrueerd", maar dat was echt heel vaag. Veel bruinverlies en een beetje bloed. Maar als je aan de pil bent zegt dit ook helemaal niks. Het was ook een dag eerder begonnen, maar dat kan om allerlei redenen zijn. Ik maak me daar ook niet zo druk om. Bij mij kwamen de vraagtekens toen ik ontdekte dat ik opnieuw striae op mijn bovenbenen ontdekte (aan de buitenkant). Ik had ook ineens blaasontsteking (nog nooit gehad), was trouwens na 1 dag weer over :( .
    Vanmorgen ontdekte ik ook strepen aan de binnenkant van mijn benen (heel vaag). Maar goed misschien heeft dit wel een andere reden? Weet iemand dit? Ik weeg 52 kilo en ben de afgelopen weken niks aangekomen (heb dit bijgehouden sinds ik die striae ontdekte).
    Maar goed, heb dus gisterochtend een test gedaan, om kwart over vijf, en tot mijn verbazig kwam er direcht een roze streep aan de kant van de T (test). Aan de kant van het controlestreepje nog niks (later wel gewoon). Nu is die streep heel breed. Heb op dit forum al wel gelezen over een heel dun streepje en dat de strepen gelijk moeten zijn. Nu snap ik er niks van. Vanmorgen nog een keer getest, maar waarschijnlijk te weinig urine, want er kwam helemaal niks. Aan beide kanten niet.
    Heeft iemand van jullie hier misschien een antwoord op? (foto lukt niet, want is dan niet duidelijk te zien). Moet nog maar een keertje testen.

    Alvast bedankt, Baukje.
     
  2. LDP

    LDP Lid

    10 nov 2006
    45
    0
    0
    Hoi Baukje,

    Misschien moet je nog een keer testen.

    succes!
     
  3. Noa25

    Noa25 Fanatiek lid

    23 nov 2006
    1.282
    0
    0
    Limburg
    Hoi Baukje,

    Misschien morgenvroeg nog eens testen met ochtendurine.
    Succes.

    Groetjes,
    Noa
     
  4. Bibu

    Bibu Fanatiek lid

    18 nov 2006
    1.496
    0
    0
    gezondheidszorg
    Zuid-Holland
    Hoi hoi,

    Ik zou ook nog een keertje testen, wel spannend zeg.

    Succes ermee, Bibu !
     
  5. Monika

    Monika VIP lid

    12 aug 2005
    8.246
    72
    48
    Vrouw
    Thuishulp
    Landgraaf
    De teststreep kan niet breder zijn dan de controle streep want dat is er iets mis gegaan.

    Is hij gelijk aan de controle streep dat ben je zwanger.

    Morgen nog een keer testen en met genoeg urine..;)
     
  6. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    8 dec 2006
    6.488
    1
    0
    Ik kan je er geen duidelijk antwoord op geven... Alleen nog een keer testen, maar dat is hiervoor ook al als antwoord gegeven.
     
  7. Baukje81

    Baukje81 Lid

    29 dec 2006
    63
    0
    0
    Noord-Nederland
    Tja, misschien heb ik mezelf blij gemaakt met een dode mus :( .
    Ik wacht nog even een paar daagjes met testen.
    Maar hebben jullie enig idee of je op je 25e nog nieuwe striae kunt krijgen terwijl ik niet ben aangekomen? Op internet heb ik al druk gezocht maar het enige wat ik dan vind is dit:
    -zwangeren
    -pubers en adolescenten
    -mensen met overgewicht
    -bodybuilders
    -mensen die gebruik maken van corticosteroïden (zalf, prednison)

    Ik ben geen puber of adolescent meer, heb geen overgewicht, ben al helemaal geen bodybuilder hihi en voor zover ik weet gebruik ik geen corticosteroïden.
    Hebben jullie een idee?

    Groetjes Baukje.
     
  8. Baukje81

    Baukje81 Lid

    29 dec 2006
    63
    0
    0
    Noord-Nederland
    Niemand een idee?
     
  9. Niet meer actief

    het kan heel goed zijn dat je toch iets breder bent geworden en net daardoor striae hebt gekregen hoeft niet perse in kilo's meteen vooruit (of uuh omhoog) te gaan, ik persoonlijk vind dit niet zoveel met zwanger te maken hebben (of je moet ze op je buik hebben haha)

    In de ochtend nog eens testen maar denk dat je inderdaad blij (of ongerust aangezien j eigenlijk aan de pil bent) hebt gemaakt om niets...

    succes!
     
  10. Baukje81

    Baukje81 Lid

    29 dec 2006
    63
    0
    0
    Noord-Nederland
    Bedankt voor je antwoord. Ook weer een geruststelling.
    Kunnen weer vrolijk verder hihi. Zit me echt gewoon druk te maken om niks.
    Fijn dat jullie me even uit de droom willen helpen.

    Groetjes.
     

Deel Deze Pagina