breien, haken, punnikken?

Discussie in 'De lounge' gestart door caroline16, 16 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mamzie

    Mamzie VIP lid

    29 jun 2006
    7.318
    0
    0
    prov. Groningen
    weet niet of de foto beetje duidelijk is.
    Maar dit werkje ben ik op het moment aan het borduren ( kado voor mijn schoonvader, die is gek van vogeltjes )
     
  2. Mijkeltje

    Mijkeltje Fanatiek lid

    7 jun 2009
    3.029
    1
    0
  3. Coco

    Coco VIP lid

    31 aug 2007
    6.135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    @ mamzie: Wow, wat mooi zeg. Vooral die deken is echt gaaf.
     
  4. Vlinder3

    Vlinder3 VIP lid

    26 jun 2006
    5.288
    1
    0
    Putte
    Leuke deken, vind het juist leuk al die kleurtjes door elkaar, ik zal even kijken of ik een foto van mijn haak deken erop krijg, hij is nog niet af hoor maar je kunt al wel zien hoe of wat.
    Hij wordt ong 1.80 bij 2 meter, maar haak alleen als ik er zin in heb anders ligt hij een tijdje aan de kant:)
     
  5. Vlinder3

    Vlinder3 VIP lid

    26 jun 2006
    5.288
    1
    0
    Putte
    hier is hij dan:p nog niet af maar ik ben over de helft
     
  6. Mamzie

    Mamzie VIP lid

    29 jun 2006
    7.318
    0
    0
    prov. Groningen
    @Mijkeltje : wauw wat snoezig die truitjes! Knap hoor!

    @Noesje : ziet er nu al heeel mooi uit!
     
  7. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    25 feb 2009
    6.014
    141
    63
    R'dam
    hihi punniken....wat ook wel heel leuk is om te doen is zelf van die 3d kaarten maken voor de kerst alvast :)
     
  8. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0
    Ik vind borduren, breien en naaien eigenlijk ook superleuk! Borduren gaat een tijdje goed totdat ik echt een telfout maak en enorm in de aapgelogeerd ben en het moet uithalen.
    Naaien zou ik ook willen gaan doen en kijk geregeld op MP op zoek naar een naaimachine, maar tja welke is goed en wanneer betaal ik er niet al te veel voor.
     
  9. noura

    noura VIP lid

    27 apr 2006
    8.819
    0
    0
    naaimachine, wat ga je ermee doen? en gebruik je hem heel veel dan mag je er best wat voor over hebben. maar als het een bevlieging is is het weer zonde

    vaak hebben naaiwinkels ook mooie occasions, dan krijg je goede uitleg, kan je nog eens terug, als je iets niet weet bijvoorbeeld.

    ik zelf heb toen ik steeds meer ging naaien (kinderkleding) een nieuwe pfaff gekocht. was een prijzige aankoop maar geld meer dan waard

    breien wou ik dat ik het kon, verder als een sjaal kom ik niet, en dan nog grof gebreid ook

    borduren is ook leuk, heb geboorte tegels gemaakt
     
  10. Nicoletta

    Nicoletta Fanatiek lid

    11 jan 2008
    1.520
    0
    0
    Wat ik ermee zou willen doen? Kleertjes maken of beddengoed. Daarnaast wil ik ook de broeken van mijn vriend korter gaan maken. Daar moet namelijk standaard een cm of 10 vanaf.
    Om hier nu een vermogen aan uit te geven vind ik ook onzin, dat kan inderdaad altijd nog als ik heel veel maak.
     
  11. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    14 sep 2006
    9.364
    200
    63
    Vrouw
    loonadministratrice
    nop
    er is zo nu en dan een aanbieding van een Toyota naaimachine bij de Blokker voor zo'n 75 euro als ik het me goed herinner. Gewoon eens in de gaten houden. Nog een klap geld natuulk, maar voor zo'n apparaat niet gek hoor. Heb zelf ook een Toyota gekocht destijds en die gaat al jaren mee.
     

Deel Deze Pagina