Ik heb een broer die 1,5 jr ouder is. Vroeger hadden we altijd ruzie (voor mijn gevoel iig), toen hij ging studeren en t huis uit ging was er minder ruzie en toen ik ook t huis uit ging om elders te studeren ging t steeds beter. Hij woont nu een uur rijden, we zien elkaar niet wekelijks en bellen ook niet wekelijks, maar wel hebben wel goed contact. Door whatsapp zijn we helemaal up-to-date en appen dagelijks. Hij heeft morgen zijn papadag en dan ga ik naar hem+kids toe, blijf eten want dan spreek ik mn schoonzus ook nog
Mijn twee zussen zijn mijn beste vriendinnen. Ik ben de jongste (31 jaar) en heb een zus die vijf jaar ouder is en mijn andere is tien jaar ouder. We hebben een zussengroepsapp en spreken elkaar bijna dagelijks. We kunnen altijd op elkaar rekenen, zijn er in leuke tijden en moeilijke tijden voor elkaar. We gaan zo nu en dan uit eten met elkaar. Mijn zussen wonen in dezelfde stad, ik in een andere. Door de groepsapp blijven we op de hoogte van alles, we sturen elkaar vaak foto's van onze kids (of hun knutselwerkjes), eigen nieuwe kapsels of aangeschafte dingen. Ik werk in de stad waar zij wonen, in mijn pauze spreek ik wel is af met een van mijn zussen.
Ik zie mijn broer alleen met de verjaardag en zelfs dan praten we soms nog niet eens met elkaar. Verder nog met kerst en sinterklaas maar dat is ook alleen maar omdat mijn ouders dat graag met z'n allen wil vieren maar van mij hoeft dat niet. Ik heb een betere band met de zus en zwager van mijn vriend dan mijn eigen broer en vrouw.
Ik heb 2 broers, met de een geen contact. Puur omdat ik moe word van alle energie die ik in hem steek en niet weer krijg. Wel jammer, vroeger was ik echt heel dik met hem. En de broer die ik vroeger niet kon luchten of zien, dat is nu echt mijn lieve broer. Ik kan het super goed met hem vinden. Spreken elkaar per 3 of 4 weken, wanneer we er aan denken. Spreken regelmatig af. Maar het maakt niet uit of het wat langer duurt voor we elkaar weer zien, het voelt altijd goed
Mijn zusje is 4 jaar jonger en broertje 11 jaar jonger. Met mijn zusje is het relatie niet goed, we kunnen niet goed met elkaar opschieten. Met broertje is wel beter, maar niet echt elke dag contact. Ik woon 1 uur ver van hun. 1 x per week appen wij elkaar met broertje, met zusje nooit.
Jammer genoeg wonen mijn 2 zusjes niet zo dicht bij maar we appen dagelijks en proberen regelmatig een zussendag te plannen. kan echt niet zonder mijn zusjes!
Ik ben de oudste van de 4, 2 zusjes (28 en 20) en 1 broertje (18). met mijn zusje van nu 28 heb ik het beste contact veel via whatsapp, en geregeld afspreken (wonen 50 km bij elkaar vandaan). Met mijn zusje van 20 tja woont net samen en volgt nog een studie, druk druk druk....spreek haar zelden via whatsapp en afspreken eigenlijk niet. als we elkaar zien op verjaardag etc is het altijd wel leuk hoor maar zo is zij gewoon want mijn andere zusje en broertje zelfs vader horen haar ook bijna nooit. Mijn broertje van net 18 woont sinds kort bij zijn vriendin en haar ouders en zusjes in,.....die zie ik ook alleen op verjaardagen en spreek ik via whatsapp/facebook geregeld. we hebben dus geen ruzie ofzo maar helaas zijn de 2 jongste vrij snel het huis uitgegaan sinds mijn moeder in 2013 is overleden.
1 zusje van 19 zie ik nooit. Zij blijft volhouden dat we niet dezelfde vader hebben. Prima mis ik niks aan. Mijn zusje van 15 (zelfde mama ) tja is 15 haha zie haar vaak en ben gek op haar, maar totaal niet op 1 lijn met elkaar!
Ik ben 34, en heb nu denk een jaar of 4 "goed" contact met mijn broertje. We hebben elkaar altijd in de haren gezeten, water en vuur, en nu was het wel zo dat als er dan bvb iemand aan mij zat mijn broertje naar voren stapte, en andersom, maar dat was hem wel eigenlijk, als dat niet gebeurde maakten we elkaar wel af. Het was meer een soort van hey dat is mijn persoonlijke pispaal ja De afgelopen jaren, zeker rond de tijd van de geboorte van mijn dochter, is dat allemaal sterk verbeterd, en tegenwoordig kunnen we met zekerheid zeggen dat we het goed met elkaar kunnen vinden. Ik had het slechter kunnen treffen