Nu het wat mooier weer is, heb ik een paar keer de bugaboo parasol gebruikt. Nu valt het me op dat deze niet echt flexibel is. Dit is heel erg vervelend, omdat als ik een bochtje omga, de zon weer anders staat. En ik de parasol dan wil verplaatsten. Dat zilver stukje metaal is gewoon niet echt flexibel. Komt dat omdat de parasol nieuw is? of is die altijd zo stroef?
Geen idee, maar ik ben er wel heel benieuwd naar want zit er over te denken er een te kopen. Ik lees dus even mee..
ik heb er geen problemen mee, je kan hem ook verstellen door het zwarte (wat je vastzet aan de wagen) te verstellen, had je dat al gezien?
Nee dat wist ik helemaal niet. Het is me gelukt. Maar dat ding gaat wel zwaar zeg.Dat zilveren 'flexibele' stukje vind niet echt flexibel.
Ik kwam er ook maar per toeval achter omdat hij ineens verschoot naar een andere klik...lekker duidelijke uitleg van mij! Ik heb hem nu alleen nog maar gebruikt met de bak, ik denk dat Valerie misschien al in de buggy zit en dan kan ik me voorstellen dat deze nmiet echt handig werkt.
Hij is inderdaad niet echt flexibel maar dat is juist op de lange termijn wel handig! Wij hadden eerst een andere wagen bij de eerste en een gewone parasol van prenatal. Die parasol was halverwege de zomer lam en als we liepen draaide hij altijd naar de verkeerde kant. Met de bugaboo parasol is het even wennen. Ik gebruik hem samen met de zonnekap en dan komt er bijna geen zon meer ind e wagen.
In het begin gaat ie altijd wel wat stroef hoor.. Naarmate je hem langer gebruikt gaat dat allemaal wat makkelijker. Gewoon altijd met 2 handen buigen, de ene hand op het zwarte gedeelte en met de andere het flexibele gedeelte buigen anders heb je kans dat ie afbreekt.