En deze foto is gemaakt met 31 weken. Wat een verschil met die foto hierboven! Nu begint het echt hard te groeien! (foto's staan ook in album)
Mooie buik al hoor! Via de Img knopje als je een bericht aan het typen bent. kun je een link plaatsen van de plek waar de foto staat. Succes ermee! Liefs kiss
Dank je, vindt het allemaal wel snel gaan hoor lijkt wel of de buik met de week groeit Maar ben oooow zo trots
Dat is toch ook zo als je al meerder kinderen gehad hebt. Dan zie je het toch ook sneller? Mooie buik hoor!
Ik weet zo niet meer de namen van iedereen die de buikfoto's heeft geplaatst maar mooi hoor (kissflower, en degene met haar zoontje op haar buik (weet even niet haar naam, sorry), erg leuk en erg mooie buik!) Ook Kreeftje; wow, mooie buik hoor! nathalie, gaat idd hard ja maar wel mooi hoor meid! @Moon: ook jouw buikje groeit mooi zeg! Mijn buik blijft ook maar groeien, en iedereen steeds maar zeggen: moet je nog tot ongeveer 25 oktober?! Je zou zeggen dat je al zeer binnenkort uitgerekend bent, haha Maar ben er heel blij mee! Ben wel heel benieuwd hoe mn buik eruit ziet bij 37 weken zwangerschap ofzo.. 31 weken zwanger:
Ik met 17 weken, jaja, heb al een enorme buik De meesten denken dat ik een maand of 6, 7 ben. Met 10 weken paste ik mijn broeken al niet meer... http://pic50.picturetrail.com/VOL469/30 ... 441344.jpg
http://www.zwangerschapspagina.nl/album ... c_id=28422 Heb ook maar eens een foto gemaakt.. Ben 24w2d