Hallo allemaal, Zijn er meerdere meiden die pijn hebben rond de eisprong? Ik heb meestal een paar dgn last van een pijnlijke harde buikniet echt fijn om te klussen dan. Heb vandaag vruchtbaar slijm maar echt ontzettend pijn Echt mega irritant,zijn er nog meiden die dit hebben?
Jaa ik! Niet elke maand maar wel af en toe. De laatste paar keer voor de zwangerschap wel, nu voor het eerst weer na de bevalling. Erg he..Wat voor pijn heb jij precies? Nee klussen.. vreselijk.. Heb het (uit wanhoop) een keer wel gedaan met die pijn maar werd niet zwanger toen...
Heel moeilijk uit te leggen. Mijn buik is dan opgezet en doet gewoon echt pijn.geen krampen ofzo maar een aanhoudende pijn. pff...nee klussen is niet leuk zo..maar ja wat moet je haha het is altijd rond de eisprong!
Ja dat heb ik ook. Niet elke maand, jij wel? Misschien komt het bij mij van 1 kant.. Gek he.. Heb je ook pijn als je gaat zitten? Ik heb dat weleens. En ongi pijn/rugpijn.. Pff..
Ik heb altijd hele erge pijn. Deze maand heb ik gewoon zitten janken op het moment dat het eitje sprong. Ik voel dat zo goed. Het was wel raak, was een supereitje denk ik haha want zulke pijn had ik nog nooit gehad! Ik voel het altijd aan 1 kant van mijn buik. En dan wel een dag of 3-4 lang.
Ik voel het meestal ook wel als mn ei spron (bijna) is. Deze maand heb ik zelfs dubbel gezeten/gelegen van de pijn. Even met een warme kruik gezeten en daarna toch maar geklust want ja wil die kans idd niet voorbij laten gaan. Succes, ik hoop dat je snel zw bent.
oh ik hen vanmiddag mega pijn :x De ovutest was licht positief, iets meer als gisteren. Maar waarom zo licht?? Komt het nou nog niet!?
hi remember me...haha Je zult toch aan de bak moeten meid... Balen van de pijn, maar wel fijn dat je presies weet waar je aan toe bent!! Alles goed verder?
Hoi, Ik heb elke maand rond de eisprong erg veel buikpijn. Soort kramp, met name in de buurt van naval (tussen navel en baarmoeder). Heel vervelend! KLussen is dan soms wel een opgave he? Daarnaast ben ik ook nog eens misselijk en neerslachtig, dus waarschijnlijk gevalletje PMS? Ik heb daarna wel een week last, ongeveer tot NOD blijft het rommelen. Ik baal hier erg van.... Ik heb over PMS trouwens een topic geopend. Graag zie nog reacties van lotgenoten! Debke83, succes ermee! Kruikje + paracemolletjes dan maar he? Groetjes, Pinda83