buitenbaarmoederlijke zwangerschap

Discussie in 'Miskraam' gestart door bambi90, 15 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bambi90

    bambi90 Niet meer actief

    hallo dames,
    ik weet niet goed in welke topic ik dit moet neerzetten
    maar doe het maar in deze!
    een vriendin van mij die heeft voor een 4 maanden
    terug een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad en er is 1 eileider weggehaald. vanaf de operatie zit ze niet meer aan de pil
    en wil graag zwanger proberen te worden.
    zijn er hier meer vrouwen die dat hebben gehad en hoelang zijn jullie
    alweer bezig om zwanger te worden?
     
  2. snelly

    snelly Fanatiek lid

    10 aug 2010
    1.854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Ik het zelf niet gehad maar het kan snel gebeuren hoor. Goede vriendin was na 6 wk al weer zwanger en een ander binnen een half jaar wat ook best snel is.
     
  3. Madizon

    Madizon Lid

    31 jan 2010
    61
    0
    6
    NULL
    NULL
    ik heb in januari 2010 een bbz gehad, helaas ook een eileider verwijderd omdat het al groot en vitaal was. Ik ben een jaar later weer zwanger geworden gelukkig. Wel zijn we er erg mee bezig geweest en ik heb het idee dat het daar niet veel makkelijker van geworden is.

    Net toen we op het punt stonden de mmm in te gaan toch nog spontaan zwanger! Het kan alle kanten op gaan, gelukkig is het niet zo dat je maar 50% kans hebt als je een eileider mist.

    Ik hoop dat je vriendin snel weer zwanger is en de eerste spannende weken goed doorkomt!
     

Deel Deze Pagina