Buitenbaarmoederlijke zwangerschap

Discussie in 'Vlinder clubs' gestart door wwjc19, 22 dec 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. s1980

    s1980 Fanatiek lid

    24 aug 2006
    1.213
    0
    0
    gelukt nu nog gegevens van mares proberen toe te voegen.....
     
  2. s1980

    s1980 Fanatiek lid

    24 aug 2006
    1.213
    0
    0
    foto geplaatst ga nu afsluiten paps komt binnen
     
  3. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    23 jul 2008
    13.211
    0
    36
    in mijn vel
    Wat een mooi mannetje !!!!!!
     
  4. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    7 dec 2008
    2.303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    Fijn dat je weer thuis bent Sabine, en wat een kanjer dat mannetje van jullie:):).
    Jeej is wel erg snel allemaal gegaan dan, snap dat dat tijd nodig heeft om het te verwerken.
    En hoe vind Mares het, helemaal grote zus??
    Hoop dat je je snel beter voelt en dat Ferenc het goede ritme te pakken gaat krijgen.
    Doe het rustig aan en geniet ervan meis.

    dikke kussssssssssss
     
  5. Channes

    Channes Fanatiek lid

    24 jul 2008
    3.170
    0
    0
    Verkoopmedewerkster
    Groningen
    Sabine je bent weer thuis heerlijk zeg. Wat een bevalling. Maar een prachtig mannetje hoor! Nu eerst je rust vinden alles goed verwerken kan me voorstellen dat alles weer naar boven komt. Meid rustig aan denk om jezelf.

    Evi ik was keurig na 28dagen weer ongesteld dat is ook altijd zo gebleven in nov 08 was ik weer terug zwanger maar dat is helaas een ma geworden met 12weken kwamen we tijdens de echo erachter dat er geen hartje meer was. Jan en feb ben ik eraan geopereerd en nu ben ik alweer 34week zwanger.

    Mijn mannetje word volgende week vrijdag al geholpen omdat ik op het einde loop wou de chirurg dat omdat hein straks wel moet rijden en er voor mij moet zijn. Leuke eerste verlof dag hihi.

    Dikke knuffel voor jullie
     
  6. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    7 jul 2008
    3.028
    0
    36
    Beverwijk
    @evie,

    welkom hier (helaas)
    Uhl bah ik vind het nooit fijn om die verhalen te lezen, net wat marjon zegt het brengt je weer ff terug in de tijd en zit het altijd van iedereen met tranen in de ogen te lezen.

    Ik was na 6 weken lichamelijk wel in staat om te werken maar geestelijk niet.
    Ik ben echt in therapie geweest.
    23-2-09 kwam ik in het ziekenhuis en per 5-10-09 ben ik pas weer echt aan het werk gegaan! kan je nagaan!
    Niet luisteren naar je baas hoor, maar alleen naar jezelf. het is niet even beter worden en verder gaan, maar het is het verlies van een kindje op de ergste manier (vind ik) verwerken.
    Je hebt geen afscheid kunnen nemen, je hebt het niet gezien, en boem het is zo uit je verwijderd.
    daarbij is toch een stukje van je vruchtbaarheid en vind ik persoonlijk ook vrouwelijkheid weggehaalt.
    daar moet je niet licht over denken hoor.

    tegen mij is gezegd dat je gewoon sex kan hebben en dat als je niet zwanger raakt je lichaam er gewoon nog niet aan toe is.
    dus als je wilt kan je gewoon verder gaan.

    Na mijn bbz heb ik nog een mk gehad, en nu ben ik weer zwanger, maar dat veranderd niks aan het verdriet van de vorige keren!

    Heel veel sterkte!
     
  7. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    23 jul 2008
    13.211
    0
    36
    in mijn vel
    Dames alle topics met meer dan 1000 berichten worden gesloten dus die van ons zal ook gesloten worden , wie van ons dat als eerste ziet moet gewoon ff een deel 2 van ons topic aanmaken !!!!!!
     

Deel Deze Pagina