Bullet Journaling

Discussie in 'De lounge' gestart door iMoeder, 21 jul 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Ik heb er ook een! ;) Nu rustig gaan lezen/kijken hoe ik het beste kan beginnen. Ik heb in de Hema nog extra stickers, stiften en andere spulletjes gehaald, dus helemaal ready om te starten.
     
    sweetL, dreumesje en iMoeder vinden dit leuk.
  2. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Succes dan maar! :thumup:
     
    Angel1980 vindt dit leuk.
  3. Zwitsal

    Zwitsal Bekend lid

    19 mei 2017
    988
    1.449
    93
    Vrouw
    0B543F70-9F2A-4D80-8DB6-1CD17F4CC715.jpeg De start is er!
     
    BabyFG, sweetL en Angel1980 vinden dit leuk.
  4. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Mijn starterskit ;)

    20180729_143405.jpg
     
    smax, BabyFG, sweetL en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  5. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Dankjewel ;)
     
  6. dreumesje

    dreumesje VIP lid

    7 jan 2014
    7.562
    1.865
    113
    Vrouw
    Succes!
    Oh je hebt de andere Bullet Journal van de Hema :thumup:, die hadden ze hier helaas niet meer.. :$
     
    Angel1980 vindt dit leuk.
  7. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Wat jammer... :oops: Het was ook even zoeken moet ik heel eerlijk bekennen, er liggen nu zoveel verschillende notitieboekjes, ook al voor komend schooljaar.
     
  8. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    Ik heb al wat gezien weer wat op mijn wensenlijstje komt :roflmao:

    Vanaf half oktober geeft MUS een art journal uit met dikker papier geschikt ook voor verven ed :D hebben hebben hebben :p
     
    dreumesje en Adje vinden dit leuk.
  9. Elise75

    Elise75 Fanatiek lid

    2 mrt 2013
    1.291
    239
    63
    Mijn eerste opzet met mijn organizing agenda als uitgangspunt!
    Ik wil nog gekleurde pennen (Ik dacht dat ik die had gekocht, maar alleen de buitenkant is gekleurd ) dan wordt het nog wat leuker.
    Verder nog even bedenken wat ik bij notities kan schrijven.
    Verder wacht ik op de sjablonen om het nog wat op te vrolijken.
    Maar ik vind de opzet zo wel al Leuk.
     
    dreumesje, BabyFG, iMoeder en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  10. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Eerste stukje is af. Maar als ik in dit tempo door ga, dan ben ik eind 2021 nog niet klaar met de basis :rolleyes: nu voel ik sinds vanmiddag ook beroerd, dus voor nu maar even pas op de plaats. Maar ontzettend leuk om te doen, ben heel blij dat dit topic heb ontdekt! ;) 20180729_162506.jpg
     
    dreumesje, Adje, BabyFG en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  11. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    In het begin wil je alles helemaal perfect doen en ben je heel erg aan het nadenken hoe het er allemaal uit moet zien. Maar dat gaat wel over hoor. Bij mij overheerst vooral het praktische nu. En er zijn ook natuurlijk veel mensen die creatief blijven erin, maar dan wel wat losser en minder 'perfect' zeg maar.
    En je word ook makkelijker in gewoon ergens beginnen en wel zien waar het schip strand. Volgende keer beter als iets niet lukt etc.
     
    Angel1980 vindt dit leuk.
  12. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Dat perfectionistische herken ik heel sterk. Ik hoop dat ik het t.z.t kan gaan loslaten en lekker kan schrijven/tekenen
     
  13. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Leer je snel genoeg. Ik had mijn eerste pagina's helemaal uitgedacht voor ik was begonnen. Dus eerst dit, dan dat bla bla. Ik begonnen, met potlood op de pagina geschreven wat daar moest komen. Op dag 3 kwam ik er al achter dat het niet werkte eigenlijk. Het is een proces, moet je maar denken.

    [​IMG]
     
    sweetL, Fuddey en Angel1980 vinden dit leuk.
  14. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ik zal ook eens even wat mislukkingen posten om jullie allemaal een hart onder de riem te steken.

    Bekijk bijlage 583218
    Habits niet echt volgehouden en het bijhouden van de tracker ook niet.

    Bekijk bijlage 583219
    Mn future log. Sja. Weet eigenlijk nog steeds niet goed wat ik daar in moet zetten...

    Bekijk bijlage 583220
    Een weekly op zn kant met zoveel mogelijk schrijfruimte en met tijden. Als een soort kantoor agenda. Niet gebruikt.

    Bekijk bijlage 583221
    Daily’s voorruit maken en daarna geen tijd/zin meer in. Of zo.....

    Bekijk bijlage 583222
    Een weekly die ik zelf niet mooi vond en dus ook niet gebruikt heb.
     
    sweetL en Angel1980 vinden dit leuk.
  15. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    En voordat jullie denken, sjeeeee, wat een prutser die iMoeder!! o_Oo_O

    Dit is 1 van mn favoriete weekly’s. Die ik zelf heel leuk vond. :D

    Bekijk bijlage 583226
     
    dreumesje, sweetL en Angel1980 vinden dit leuk.
  16. Kameleonn

    Kameleonn Actief lid

    14 jul 2018
    306
    297
    63
    Wat creatief allemaal:eek:. Het lijkt me best leuk, maar ik ben zo'n persoon die haar agenda niet eens gebruikt voor haar studie/werk omdat ze te lui is om het op te schrijven:rolleyes:. Ik heb dus alles in mijn hoofd opgeslagen en plannen kan ik al helemaal niet:$. Maar misschien werkt dit juist wel...omdat het minder vast staat, of eigenlijk helemaal niet. Leuk om te lezen in ieder geval:D. Ik volg even.
     
    Angel1980 vindt dit leuk.
  17. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    No worries. Ik versla echt iedereen in mn stapel lege agenda's. Iedere keer weer goede voornemens en daarna #fail. Schrijf het niet op, of schrijf het wel op en vergeet daarna in mn agenda te kijken... Uiteindelijk pakte ik die dan, ow oeps, ik loop drie weken achter. En uiteindelijk lag ie weer ergens stof te happen.

    Er is natuurlijk ook voor een Bullet Journal wel een beetje discipline nodig om het te blijven doen. Maar doordat je steeds andere dingen kunt uitproberen blijft het leuk en boeiend. En dat daagt meer uit dan zoiets saais als je agenda bij houden.
    Echt afspraken etc. hou ik in de agenda van mn telefoon bij. Maar schrijf ik voor mn overzicht wel in mn Bullet Journal. En voor terugkerende afspraken gebruik ik ook mn telefoon. Als in, op dinsdag avond gaat er een alarm af dat ik de kliko buiten moet zetten. Dat soort dingen.
     
    Kameleonn vindt dit leuk.
  18. boogiebril

    boogiebril Niet meer actief

    Ik ben een minimalist :roflmao: Zo zien al mijn pagina's er zo ongeveer uit. Veel meer poespas hoeft voor mij ook niet.
     
    Uilenmama, Angel1980, Adje en 2 anderen vinden dit leuk.
  19. Kameleonn

    Kameleonn Actief lid

    14 jul 2018
    306
    297
    63
    Ohja zo herkenbaar dat van die agenda's..en ik kom er nog mee weg ook:roflmao:. Toch denk ik dat ik een keer op m'n bek ga, dus misschien is het toch handig om iets op te gaan schrijven. Het is inderdaad wel veel leuker dan een agenda! Dat motiveert ook wel. Ik kan alleen gewoon echt niet tekenen, op wat rechte lijnen na:p. Maar zie al wel wat stickers:Ddie zijn leuk:D. Ik ga me even verdiepen.
     
    iMoeder vindt dit leuk.
  20. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Leuk! :thumup: En geen prutser hoor :p
     
    iMoeder vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina