Onze gastouder is geslaagd voor haar diploma. nu willen we een kleinigheidje geven, maar we weten niet zo goed wat. hebben jullie een idee? bloemetje / bonbons had ik al aan gedacht, maar wil iets toch iets anders
Ik maak vaak een leuk cadeaumandje met spulletjes die ik bij de action koop. Een koffiepakketje of met lekkere douchespullen met een gastendoekje. Leuk kadootje voor niet teveel geld! Zelf kan ik voor rond de 7 euro al heel wat maken.
Wat leuk en attent van jullie! Ik heb niets gekregen van mijn vraagouders, geeft ook helemaal niets maar ik vind het wel leuk dat jullie er iets mee willen doen! Ik heb wel vaak iets gehad voor mijn verjaardag/kerstpakket (ik ben de 20ste jarig dus valt het voor de ouders ongeveer samen). Wat ik gekregen heb:dinerbon (wel duur), luxe badpakketje (altijd lekker), kerststuk (niet echt de tijd voor, misschien een herfststukje), boekenbon, onderlegger met foto van de kinderen).
Ze is super lief en onze kleine meid heeft het er super naar haar zin. Ook zijn wij natuurlijk blij dat ze het heeft gehaald, zo kan onze meid naar haar toe blijven gaan. heb zelf ook al zitten kijken, maar heb al wat gevonden http://www.eenmanierom.nl/magische-mok-van-extrafilm-een-origineel-cadeau/ met een foto die ik toevallig heb waar samen op staan en een lieve tekst met '..... , ik vind je lief! kusjes .... ' en op los kaartje goed gedaan gefeliciteerd! misschien dat ik het vul met snoepjes ofzo, of net wat francis zegt een koffiepakketje ervan maken. ben er zelf helemaal weg van, ben benieuwd hoe ze erop zal reageren [de reactie zal natuurlijk pas later komen, dus daarom ]