Vorige ronde voor het eerst getest, was voor mij de langste cyclus van 35 dagen en toen had ik een test bij de apotheek gekocht. Omowit helaas. Ik denk dat ik een gevoelige test koop van CB. Het is wel veel geld dus hoop dat ik zwanger ben en anders snel wordt, want dan ga ik niet meer zo vroeg testen hoor! Waar testen jullie mee?
Meiden, Ik heb het niet kunnen laten om te testen. En jah, Twas positief CB geeft aan +1-2. We zijn super blij. Veel succes aan de anderen
Ik heb getest met die goedkope cassette van kruidvat die veel gebruikt wordt hier. Maar ik had ook bij z&k gratis van die extra gevoelige testen gekregen die 6 dgn voor je nod al kunnen. Maar dat waren van die stomme dipsticks. Heb nu nog in huis klaar liggen: 1 dipstick z&k extra gevoelig, 1 midstream z&k extra gevoelig, 1 kruidvat test en 1 cb digitest met weken indicator hoe bedoel je testziek hahaha
Noiloi wat leuk voor jullie gefeliciteerd!! Lekker genieten!! Lang leve de cb ovulatietesten ik word hier blij van, morgen mag ik ook beginnen met mn ei spotten.
Mieke het kan natuurlijk ook zijn dat je minder dan 14 dagen na je eisprong hebt, jij hebt ook af en toe een korte cyclus, maar voor het rekenen is uitgaan van 14 dgn wel makkelijk. Ik tel nu uitgaande van cyclus van 25 dgn mijn nod is dan 13 sept dus ik moet nog lang wachten. Eerst maar eens een smiley toveren dan verandert mijn nod misschien nog. Ik ga volgende week op vakantie dus mijn nod valt middenin mn vakantie, moet wel mn testdrang onder controle houden dan want ik neem ze niet mee. Ow jeej wel extra spannend!
Wat knap dat je ze niet meeneemt! Ik had ze laatst al mee met 2 nachtjes weg haha Klopt, heb ook al eens 12 dagen gehad. Zondag is 12 dgn dus dan maar eens zien!
Had vandaag een foutmelding bij de clear blue ovulatietest.. Balen! Maar morgen maar weer proberen anders vind ik het zonde. Zit op dag 11, volgens berekeningen in de vruchtbare periode. Ook veel cervix slijm.. Dus ga zo maar eens naar bed
Ik had begrepen dat als je op het verkeersbordje rechts boven klikt(bordje met uitroeptekentje) , je iets kan melden aan het beheer. Ik ga het proberen met de vraag of we kunnen worden verplaatst naar 'zwanger worden clubs'. Als het niet lukt of als er iets mis gaat: sorry Noiloi: Gefeliciteerd!!
Haha en ik maar zoeken! Ik heb m teruggevonden maar via de berichten van swagartist.. Nu nog op de normale manier!
Gevonden hoor! Even een update: nog steeds misselijk, maar wel minder dan de afgelopen dagen. (Ik lig nog dus ik ben benieuwd hoe het vandaag gaat). Werk ze vandaag!
Ohh Mieke misselijk, spannend wie weet is het gelukt deze ronde. Nu we verplaatst zijn kunnen we er op los kletsen. Pfff ik had mn dagje wel, eerste ovu test gaf uiteraard geen smiley nog morgen weer. Maar ik had weer last van mn cyste die opspeelde de zogenaamde klier van Bartolini weet niet of jullie daar wel eens van gehoord hebben. Maar dat is in het gebiedje daar beneden een zeer pijnlijke aandoening. Ik heb al 2 keer ontstoken gehad en laatste keer was 2 mnd geleden toen heeft de gynaecoloog het open gelegd om te ontlasten en een katheter erin. Nu sinds zondag was het weer pijnlijk en gezwollen dus ik was doodsbenauwd voor herhaling van de ellende. Zeker nu in de vruchtbare week seks hebben is geen aanrader met een pijnlijke zwelling daar. Toen ik uit mn werk kwam was het al minder pijnlijk en voelde al wat nattigheid, blijkt hij gelukkig uit zichzelf weer open te zijn door het wondje van de katheter alle slijm eruit. (Sorry voor ranzige details) ben wel opgelucht blijkbaar is die katheter ergens goed voor geweest. Nu maar weer met onderkantje in biotex badje komende dagen. Hoop dat het geen invloed heeft op de vruchtbaarheid...
Nog nooit van gehoord, maar het klinkt heel vervelend! Ik hoop dat je er goed om kunt klussen zodra je ei zich meld! Hier vandaag weer het menstruatiegevoel, beetje misselijk maar niet heel erg! Verder eet ik alles weer, dus m'n minigriepje is weer voorbij. Toch raar... Ik vind het trouwens wel heel stil hier.. Zijn ze ons kwijt? Ik zal even kijken of ik een paar meiden een priveberichtje kan sturen!
Bedankt voor het pbtje MiekeH! Hoop niet dat t ongikrampen zijn!! Klinkt vervelend Olivi! Is het iets wat een keer in de zoveel tijd terugkomt bij verlaagde weerstand ofzo of wanneer het zin heeft om terug te komen?! Hier: Gister niet geklust door de kater van VL vanwege zijn feest. Hij heeft de afgelopen maanden niet of weinig gedronken en aangezien dit zijn eigen feest was vond ik het niet erg. Had gister geen smiley meer, maar zaterdag nog wel. We hebben t na vrijdag niet meer gedaan dus hoop dat t voldoende is. Vandaag heb ik vruchtbaar slijm, snappen jullie het nog?! Haha! Ik ben iig mezelf erg dankbaar dat ik de cb testen heb gebruikt. Anders had ik er mooi naast gezeten....deze zin heb ik al zo vaak getypt....haha ben erg blij met cb!
Tip: marktplaats! Er worden veel cb testen voor een prikkie verkocht. Ik heb 3 testen van cb voor 7 euro!