cyste / oid

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Tiki, 4 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tiki

    Tiki Actief lid

    19 mei 2008
    110
    0
    0
    Hi,
    Ik ben nu 12,5 week zwanger en heb 3 echo's gehad. Op elke echo leek het alsof ik een volle blaas had terwijl ik net naar toilet was geweest en ook niet hoefde te plassen als ze erop drukte. Urine is getest, geen blaasontsteking.
    Gister naar Huisarts geweest en die heeft met een gynaecoloog overlegd om komende week een echo van mn buik te maken om te kijken of het inderdaad een volle blaas is of misschien iets anders.
    Ze had het eventueel over een cyste. Wat is dat precies en kan dat kwaad als je zwanger bent? Wat doen ze daar meestal mee/tegen?

    Groeten, Tiki
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi Tiki,

    een cyste is een met vocht gevulde blaas. Dat kan bijna nooit kwaad, afhankelijk van de plek waar ie zit. Meestal wordt het echoscopisch vervolgd en neemt het lichaam het op een gegeven moment vanzelf weer op.

    Mirjam
     

Deel Deze Pagina