Hoi Graag zou ik jullie ervaring willen vragen met DA eigen merk testen en graag een foto of het verloop Ik heb vanmorgen een test gedaan 3 dagen overtijd en een heel licht streepje Zijn ze betrouwbaar? Door mijn miskraam in okt '11 en bbz in jan '12 hoop ik snel op duidelijkheid Bedankt alvast
Hierbij de testen in het echt kan je het veel beter zien onze camera is niet optimaal maar re naast de vlek een streep
volgens mij is die test het zelfde als van idyl. die zijn niet te vertrouwen. ik had 3 van de 3 een goed zichtbare streep, maar kruidvat bleek blanco. zelfs de huisarts zei tegen mij dat als ik alleen die van idyl had laten zien dat ze had gezegd hardstikke zwanger!
bedankt voor jullie reactie in het echt zie ik toch echt een streep net zo licht als toen bij mijn zoon ik wacht het even af als ik eind deze week nog niet mijn regels heb nog even testen
Als ik de test in negatief bekijk, zie ik wel wat je bedoeld. Dan zie ik rechts naast een vlekje een heel vaag streepje. Ik zou even een andere merk test proberen. Bv de kv2v5.
Ik heb destijds bij de zwangerschap van Aiden positief getest met DA Eigen Merk (zie mijn album). Echter, de verkoopster van de DA deelde mij uitdrukkelijk mee dat je deze test echt binnen de tijd af moet lezen in verband met het mogelijk ontstaan van een indroogstreepje. Na afleestijd kan deze test dus een vals resultaat geven. Dus als je het lijntje binnen de tijd zag staan, heb ik goede hoop.
Ik zou een kv testje proberen. Zie heel licht iets maar kan er weinig over zeggen. Ik hoop het voor je.
ik zie ook heel licht iets! maar idd kruidvat heb ik ook het meeste vertrouwens in die zijn ook gewoon lekker duidelijk
Ik zie ook vaag iets zo een test heb ik zondag ook gehad met de Sensitest ik ga morgen ochtend een test van kruitvat doen 2 voor 5 euro. Ik ga duimen voor ons.
Ik zou vandaag een kv 2v5 doen meid. Ik zie de streep toch wel redelijk goed op je DA test, en de kruidvat zijn veel gevoeliger dus denk dat die wat positiever uit zal slaan dan deze test. Succes!
vanmorgen nog een DA test gedaan weer een licht streepje net een kruidvat test gedaan en hier zie ik bijna niks op Zou het dan toch gaan om een indroger ook binnen de afleestijd van de DA test
hoop dat ik snel duidelijkheid heb loop al 2 weken met buikpijn misselijk en ben na mijn bbz wel na 4,5 week weer ongesteld geworden nu dus al 4 dagen overtijd