Thanks En thanks voor de tip Joppie! Ga ik doen! Vond de buitenkant overigens goed gelukt, maar de smaak nog niet fantastisch. Misschien toch nog iets anders proberen zaterdag qua vulling en biscuit. Ben nog steeds vreselijk verkouden, heb ook last van m'n nek en hals, net of het helemaal opgezet is door de verkoudheid ofzo. Slaap daardoor heel slecht. Zometeen voor controle naar de Gyn, hoop dat hij ook nog even naar t geslacht wil kijken Fijne dag allemaal!
Prachtige taart shart!! hij is mooi gelukt!! Wat naar dat je je zo rot voelt sterkte en probeer veel uit te rusten Hier ook weer ellende heb kiespijn hele nacht op gezeten😩 Zit een dikke bult op me tandvlees dus ik denk een mega ontsteking en kan pas 15:20 uur terecht 😔 Buhh veeeel paracetamol vandaag...
Wat een gave taart Shart!! @hier Gister moeders voor moeders over de vloer gehad. Dus het plassen in maatbekers is weer begonnen. Dinsdag ook eindelijk de VK gebeld. Heb de 13e de intake en de 14e een vroege echo. Zo benieuwd naar het kleine frummeltje!!! Hebben jullie ook wel eens last dat je niets kunt typen in het forum. Laatste paar dagen lukt het soms niet om via de telefoon te reageren.
Hola ladies, vandaag de 20 weken echo gehad. En alles was goed met ons meisje. Alles zat er op en er aan!! En het zat ook allemaal waar het moet wezen. Ze werd nu geschat op 388 gram!! Hier een trotse mama! @shart, wat ook lekker is, is om stukjes toe te voegen aan de vulling. Krijgt het net een andere bite. Wij hadden bij onze taart aardbeien vulling met stukjes aardbeien... Echt heerlijk!!
@shart Mooi gelukt die taart. Wat had je als vulling? Hoe was je controle bij de gyn? @piewy Vroege echo is zeker fijn, ff kijken of het goed gaat daarbinnen. Kan eigenlijk altijd reageren, bijna nooit problemen met de site. Reageren lukt hier niet door gebrek aan tijd/energie. @Roosie Aiii, beterschap met die kiespijn. Is er nu wat aan gedaan? @Demade Fijn dat alles goed is! Moet je nog wat doen in huis (kamertje verven ofzo) of veel kopen?
Kamertje komt alleen ander behang op. Wipstoel krijgt een andere hoes. MaxiCosi andere stoel hoes en voetenzak, gaan die van baby's only ophalen. Lakentjes, dekentje en hoeslaken. Deco beetje aanpassen naar roze. Ga zelf mandjes haken denk ik, voor op de commode. Heb nog een blauw met witte deken van koeka, maar die gebruik ik gewoon weer nu. En wil nieuwe hydrofiel luiers, washandjes en monddoekjes. Vind ik wel zo fris...
WIJ GAAN VOOR EEN 1e, 2e, 3e, 4e, etc kindje! Wanneer beginnen Marni || 27 jaar || 2e kind || April 2017 NOD lijst Mamavanlois || 30 jaar || 2e Kind || 24 november Joppie1 || 34 jaar || 2e kind || 24 december SoesaM|| 27 jaar || 1e kind|| ?? Leeuwtje1981 || 35 jaar || 2e kind || ?? Zwanger ♥ DEMADE || 27 jaar || 2e kind || 16 april ♥ Roosie91 || 25 jaar || 2e Kind || 1 mei ♥ BELBAIL || 22 jaar || 1e kind || 3 mei ♥ Dizzy || 31 jaar || 3e kind || 11 mei ♥ Emma86 || 29 jaar || 2e kind || 16 mei ♥ Shart86 || 29 jaar || 3e kind || 22 Mei ♥ Kleinefee || 28 jaar || 4e kind || 23 juni ♥ IlonavanH90 || 26 jaar || 2e kind || 4 juli ♥ Bubbels84 || 32 jaar || 3e kind || 11 juli ♥ Piewy || 33 jaar || 2e kind || 21 juli Afspraken DECEMBER 08 || Demade, controle gyn 09 || Roosie, 20 weken echo 12 || Bubbels, Eerste echo 12 || IlonavanH90, intake gyn, start medicatie 13 || Belbail, 20 weken echo 13 || IlonavanH90, termijnecho 20 || Dizzy, 20 weken echo 27 || Emma86, 20 weken echo JANUARI 02 || Shart86, GUO + hersenonderzoek 25 || Shart86, herhaling hersenonderzoek
Hoi Mama's... Sorry ben weer even een tijdje afwezig geweest. Dus ik heb nog een boel bij te lezen... Ik hoop wel dat het met alle zwangere mama's goed gaat! Op de bekende kwaaltjes na. Hier wel lekker uit eten geweest vorige week met manlief en de sushi was heerlijk! Alleen merk ik dat de miskraam me een grote klap heeft gegeven, meer dan ik had verwacht eigenlijk. Ook moest ik van de huisarts afgelopen woensdag naar de gynaecoloog voor een echo. Waarop duidelijk te zien was of ik wel alles was verloren. En dit is wel het geval. Waarop ze later vertelde... Ik heb alleen misschien iets minder nieuws.. Nu ik bekend ben met miskramen en mijn leeftijd 35 is, is de kans op slagen voor een geslaagde zwangerschap nog maar 68%. Als ik wil kan ik onderzoek laten doen, maar dat betekend de komende periode niet zwanger worden. Nou no way dat ik dat van plan ben, zo wordt ik nog ouder en de kans op een zwangerschap nog kleiner. Maar dit alles maakt me wel een beetje down. Dus ik doe even een stapje terug om mezelf te beschermen, maar als het beter gaat zal ik me weer melden. Ik wens alle zwangeren een goede zwangerschap toe, met leuke echo's feestjes, geslachtsbepaling enz En alle andere lieve mama's heel veel plezier en succes met klussen. En hopelijk gauw een positieve test. En wie sinterklaas gaat vieren heel veel plezier!! En PASOP met de pepernoten, eet niet te veel. Niet goed voor de zwangere mama's
Intake wad prima. Nieuwe vk erbij die ik nog niet kende en nu even kennis kunnen maken. Heb pilletjes tegen de misselijkheid gekregen maar jeetje wat maken die je suf! Kan wel alle dagen slapen.
Hè ladies! Sorry hier ook afwezig.. ingreep is goed gegaan! Duurde wel even voor ik uit de narcose kwam maar mocht gelukkig gewoon mee naar huis maandag. Gelukkig weinig pijn en alles is volgend plan uitgevoerd. Opening naar Mn baarmoeder was zo ienieminie dat er geen enkel zaadje door kon zwemmen en er kwam bij het oprekken allemaal oud menstruatiebloed uit (sorry to much details🙀 Haha maar vandaag een preconceptioneel gesprek gehad met een andere gyn in het umcg.. pfff wat een k.u.t gesprek was dat.. alleen maar negativiteit.. en Mn man had bijna zoiets.. laat maar t hoeft voor mij niet meer. Dit gesprek was om ons meer te informeren over de risico's na een radicale trachelectomie operatie als die ik dus heb gehad.. ik weet dan nu ook even niet waar we staan in het hele zwanger worden.. ik heb geen twijfels, ben positief maar moet wel heel goed in Mn achterhoofd houden dat bij ons de kans heel klein is op een goede voldragen zwangerschap.. ben er we even kapot van.: ben daarom even iets minder op zp de komende tijd.. ga binnenkort opnieuw het gesprek met Mn mannetje aan om te tasten hoe hij er in staat... ik vind t ook doodeng maar durf het aan! Lfs mij
@mammavanlois. Oh wat een moeilijk nieuws. Goed van je dat je positief probeert te blijven. Waren jullie hiervan op de hoogte van te voren? En wat zijn dan de risico's bij een zwangerschap? Dikke knuffel!!! @leeuwtje. Heel begrijpelijk dat je even een stapje terug doet. Hopelijk voel je je snel weer beter. @Bubbles, al een beetje gewend aan de pilletjes of blijf je er moe van? Lijkt me niet heel fijn. Maar ja misselijk ook niet. Lukt het je nog wel om goed te eten? @hier. Lekker aan het shoppen geweest. Zijn het huis een beetje aan het opknappen. Leuk voor ons woonplezier en ook voor een eventuele verkoop. Al lijkt het er nu toch wel op dat we hier nog eventjes blijven zitten. Morgen wordt de schoonfamilie ingelicht ben benieuwd hoe ze reageren.
Jeetje mamavanlois, dat is een naar bericht sterkte met het verwerken ervan en ik hoop dat er toch een wondertje mag gebeuren en jullie nog een kleintje mogen verwelkomen! Hier was alles goed bij de Gyn. Ik neig wel steeds meer naar een geplande gentle sectio. Maar daar hoefden we het voorlopig nog niet over te hebben van de Gyn. Vandaag Sinterklaas vieren hier, we hebben gister al het hele huis versierd voor kerst. (We vinden kerst veel leuker dan Sinterklaas haha) en vanmiddag komt iedereen. M'n taart idee heb ik niet opnieuw gemaakt, dacht gister ineens aan slagroomsoesjes met gekleurde slagroom. Heb aan de onderkant een laag bruine chocola gedaan (zodat je niet direct in het gat met de vulling kijkt) en aan de bovenkant een laagje witte chocola met gekleurde muisjes. Het ziet er geweldig uit ben zo benieuwd naar de reacties vanmiddag! Ik ga gauw verder! Moet nog een hoop doen voor iedereen er is! Fijne dag allemaal!
Veel plezier vanavond Shart!! Wij bezig geweest met het kamertje... zoooo trots. Wel vroeg maar ach is het maar klaar!
Hoe wast t shart? Leuk belbail ach waarom ook niet toch? Sta je al elke avond mijmerend in het kamertje te denken hoe het zal zijn met baby ? Mvlois jeetje wat heftig zulk nieuws. Kan je dan wel natuurlijk zwanger worden en hebben ze iets gezegd over de kansen? Of is er iets waardoor de kans wat vergroot kan worden? Ik ben wat minder misselijk gelukkig Door medicatie maar wel enorm moe. Vandaag ging het al iets beter dus hopelijk was het alleen eerste 3 dagen... Nog 8 dagen tot de termijn echo en d day staat vast, ben wel benieuwd waar we op uit gaan komen!
Hai ladies! Iedereen een leuk sinterklaasfeest gehad? Of zijn er ook nog die het vandaag vieren? Hier was het superleuk gister! Echt iedereen dacht dat het een jongetje zou zijn dus dat was wel grappig en de soesjee waren goed gelukt! Nu hopen dat het bij de volgende echo nog steeds geen jongetje is haha Vandaag 16 weken dansje! Op naar de volgende mijlpaal! 2 januari spannend hoor! Belbail: je kan het maar vast gedaan hebben mooi hoor! Bubbels: fijn dat de misselijkheid beetje afneemt! Spannend de termijnecho! Welke datum heb je nu zelf berekend?