De gevulde eitjes

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Mississippi, 3 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bubbels84

    Bubbels84 Fanatiek lid

    27 jun 2016
    2.284
    611
    113
    Oh wow ik zie dat je nu al 1e echo hebt staan wat snel!!! Wat fijn dat jullie van die vroege echo's krijgen
     
  2. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    29 jul 2014
    9.546
    6.410
    113
    Vrouw
    Ja ik loop bij de gynaecoloog daarom denk ik!:)
     
  3. Dizzy

    Dizzy Fanatiek lid

    23 apr 2008
    2.758
    1
    36
    Ik heb hem nooit alleen op de kamer gelaten. Opa en oma's die graag willen oppassen misschien?
     
  4. Flien13

    Flien13 Actief lid

    11 mei 2015
    277
    99
    28
    Ha dames, wat een gezellig geklets:D

    @Roosie91 GEFELICITEERD!!! Super zeg! Voel je je anders nu je echt zeker weet dat je zwanger bent?:) Wij hebben op wintersport ook altijd een hotelkamer gedeeld met onze dochter.. Namen dan de babyfoon mee en gingen zelf nog even beneden zitten, met de kamerdeur niet op slot (voor het geval dat).. Als we wel op onze kamer waren hingen we een dekentje voor het gaas van het campingbedje, dan viel ze altijd wel in slaap :).. Maar lekker hoor een weekendje weg! Wanneer gaan jullie?

    @dizzy fingers crosser! Hopelijk snel een donkere streep, het kan nog alle kanten op:)

    @shart86 balen van je ongi zeg! September zou zeker leuk zijn, maar ik hoop toch voor je dat het eerder raak is:).. Kan me voorstellen dat je nu zoiets hebt van laat de ongi maar doorzetten, dan kan je weer van start in een nieuwe ronde..

    @DEMADE klinkt gezellig! je had er wel mooi weer bij ook!

    @IlonavanH90 fijn zeg dat je zoontje weer wat opknapt! Ziek zijn met dit prachtige weer is dubbel zuur!

    @mamavanlois balen zeg, kan me voorstellen dat je dat niet leuk vindt.. Wie weet is het toch raak, maar de kans is wel erg klein:(

    @hier.. Moet zoveel werken deze week, maar helpt ook wel even om af te leiden van het zwanger worden.. Hebben jullie eigenlijk getwijfeld wanneer het een goed moment is om te beginnen met proberen? Hier heb ik niet echt veel zekerheid op mn werk en ondanks dat we het wel kunnen redden op één salaris voelt dat soms toch een beetje vervelend, maar anderzijds is wachten op meer zekerheid ook geen optie:p.. ik kan mn klapperende eierstokken niet langer in bedwang houden haha

    Mijn NOD is trouwens 17 september DEMADE
     
  5. Dizzy

    Dizzy Fanatiek lid

    23 apr 2008
    2.758
    1
    36
    Ik heb hem nooit alleen op de kamer gelaten. Opa en oma's die graag willen oppassen misschien? Dubbel maar kan hem niet meer verwijderen:D
     
  6. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    29 jul 2014
    9.546
    6.410
    113
    Vrouw
    @flien dankjewel meis! Nee voel me nog niet anders nog steeds zere borsten maar dat had ik al hahah ben wel moe maar zal nog wel erger worden! We gaan van 9 t/m 11 september 2 nachtjes :) het is wen groot hotel dus ik durf haar niet alleen op de kamer te laten en we willen graag dat ze lekker mee gaat naar het strand vinden we leuk:) vond een appartement te duur voor maar een weekendje vond ik zonde ach we zien het wel hoe het loopt komt vast goed:)
    Tja ik denk dat het nooit het juiste moment is qua huis of financieel of werk ofzo iets maar daar moet je wens niet van af hangen als jij er klaar voor bent gewoon er voor gaan!
    @dizzy nee ik durf dat ook niet hoor en opa en oma gaan niet mee:p
     
  7. Marni1

    Marni1 Bekend lid

    14 apr 2015
    798
    615
    93
    NULL
    NULL
    Roosie, is het een optie om haar latet naar bed te doen op de dag zodat ze wat langer op kan blijven?
    En misschien evt in een draagzak of kinderwagen kan slapen als ze moe wordt?

    Flien13, wij hebben we gekeken of het veel extra kosten met zich mee zou brengen, dat viel wel mee. En gewacht tot get leeftijdsverschil ruim 2 zou zijn. Dat is zo mocht het nu raak zijn.
    Ik zou niet perse wachten, perfecte moment is nooit. Er is altijd wel wat om op te moeten wachten.
     
  8. DEMADE

    DEMADE Fanatiek lid

    27 jan 2015
    1.547
    4
    38
    NULL
    Overijssel
    Fijne avond meiden! Wij gaan zo met z'n 2en naar de bios.. De kleine man slaapt bij oma vanavond!
     
  9. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    29 jul 2014
    9.546
    6.410
    113
    Vrouw
    Jaa misschien ook iets later naar bed idd:)
    En we hebben ook een draagzak ja maar die mag manlief nou mooi dragen dan:p

    Fijne avond demade!!
     
  10. Piewy

    Piewy Actief lid

    13 aug 2015
    310
    118
    43
    Gefeliciteerd Roosie.

    Demade leuk avondje met zn tweetjes, lekker genieten. Naar welke film gaan jullie?

    Shart, balen van je ongim. Je weet iig waar je aan toe bent. En nu hopen dat het in september echt raak is

    @hier: niet ongesteld en niet zwanger. Blijkbaar is mijn lichaam het er niet mee eens 😪
     
  11. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    29 jul 2014
    9.546
    6.410
    113
    Vrouw
    Dankjewel piewy!
    Heb je normaal altijd een vaste cyclus? Kun je geen bloed laten prikken?
     
  12. Piewy

    Piewy Actief lid

    13 aug 2015
    310
    118
    43
    Ja voor D. Was mn cyclus 32 dagen dus vond hem nu best ok. Alleen deze maand is nu ineens een beetje raar.
    Wacht dit weekend iig nog even af.
     
  13. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    29 jul 2014
    9.546
    6.410
    113
    Vrouw
    Ik hoop dat je gauw duidelijkheid hebt piewy!

    Blond:!!!
    Ik zag het topic "de gevulde eitjes" staan, ik dacht: 'wat is dat nou voor raar topic?!' Whahaha😂😂 en toen ojaaa 🙈🙊
     
  14. Mamavanlois

    Mamavanlois Actief lid

    10 apr 2014
    313
    9
    18
    Drenthe
    Roosie, wat heerlijk meis. Lekker even weg met zn 3(4)tjes. Wij vonden dat ook nooit echt een succes samen op een kamer maar het is idd betaalbaarder dan een appartementen. Wat fijn dat je zo vlot al de eerste echo hebt. En kon t kwaad ivm je medicijnen?

    Flien13, ik heb me ook altijd wel zorgen gemaakt, kan t wel wb financiën en dergelijke en ik was net 9 maanden moeder en toen verloor ik mn baan (lees: ik had een vast contract) het zegt allemaal niet zoveel. Als jij denkt er klaar voor te zijn, doen!!

    Even vraagje, ik heb net best wel last gehad van pijnlijke steekjes aan de linkerkant onderin mn buik. Heb ik nog niet gevoelt van de week. Wat kan dit zijn? Mn test van gisteren was ook nog knal vandaag geen test meer gedaan dan blijf ik bezig. Eindelijk een avondje qualitytime gehad met zn 3tjes en die hebben we met zn 2tjes heel fijn afgesloten ;D

    Ik stel me er nog steeds op in dat her voor deze ronde niets wordt maar ben wel blij dat ik mn ei gevonden heb de eerste ronde

    Slaap lekker ladies, vind onze topicnaam echt Hilarisch. Super leuk. En vind jullie allemaal super leuk om mee te kleppen!!
     
  15. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Hai meisjes

    Ik reageer morgen even uitgebreid, vanavond uit eten geweest met de fam, was erg gezellig! Lekker biertjes gedronken, sigaretje gerookt, carpaccio en gerookte zalm op :D:D

    Roosie wij hebben vanavond de kleine meegenomen en toen ze moe werd in de buggy gelegd (die van ons kan helemaal plat!) dekentje erover heen gelegd en speen+knuffeltje gegeven en zo is ze in slaap gevallen, net thuis en overgelegd en ze slaapt gewoon door, misschien het proberen waard?

    Ongi is nu echt doorgebroken, heb mega last van m'n 'Endometriose' plek, dus wel ff balen. Maar goed ronde 4, misschien brengt die meer geluk :D uiteindelijk is m'n cyclus ook nu weer 29 dagen geweest, dus als ik niet vroeg getest had, had ik nooit geweten dat de innesteling is misgegaan, ben er dus eigenlijk wel blij mee dat ik dat weet nu. Fijne avond allemaal!!

    Ik vind het ook super gezellig hier :D
     
  16. Bubbels84

    Bubbels84 Fanatiek lid

    27 jun 2016
    2.284
    611
    113
    Ga je de volgende keer later testen?
     
  17. DEMADE

    DEMADE Fanatiek lid

    27 jan 2015
    1.547
    4
    38
    NULL
    Overijssel
    Wij zijn naar wardogs geweest!!
     
  18. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Haha nee, denk dat ik op 10dpo test, hou het toch niet vol :D maar afhankelijk van mijn symptomen wel. Was deze keer zoooo misselijk al 3 dagen, dat heb ik normaal nooit zo erg.
     
  19. DEMADE

    DEMADE Fanatiek lid

    27 jan 2015
    1.547
    4
    38
    NULL
    Overijssel
    Ik had gisteren een jurkje aan. En oh wat moet ik m'n buik al verbergen. Ik heb al wel een buikje van mezelf (overblijfselen van zwangerschap D) maar ik kan m'n buik moeilijk de hele avond inhouden 😂!

    Heb vanavond ook nig verjaardag bij vrienden. Dus ff kijken hoe ik het ga doen 😂
     
  20. Leeuwtje1981

    Leeuwtje1981 Actief lid

    3 mei 2012
    399
    0
    16
    WAO
    @ roos... echt super dat je als 2e aan mag sluiten. Ik hoop echt dat dit een vruchtbare topic is hahah... De titel zegt wel genoeg ( geweldig ).

    @ Demade... heerlijk er even een avondje uit. Heb je als stel ook echt af en toe nodig.
    Zo was onze avond uit eten ook reuze gezellig en heel fijn.

    @ Shart, nou deze ronde ben je begonnen met ongi... en hopelijk gauw een nieuwe klus periode.
    Ik snap dat je wilt testen. Zal ik ook hebben.

    @ Piewy... he meid wat naar die onzekerheid. Hopelijk heb je na het weekend meer duidelijkheid.

    @ hier ... veel spierpijn van sporten en de tuin doen. Hahaha. Wist niet dat ik zoveel spieren had.
    Gisteren en morgen een verjaardag en vandaag alleen even stofzuigen en boodschappen doen Lekker een rustig weekendje.
    Maandag gaat de kleine weer naar het MKD, dus begint het normale ritme weer. Ook wel weer lekker.
    Verder ongi krampen in mijn buik met kleine steekjes en misselijk... Ken dit niet. Ben benieuwd...
     

Deel Deze Pagina