@Vales: Heel veel sterkte voor jou en je schoonzus. Wat ontzettend rot! @Slingding: Lekker zeg, shoppen. Wij gaan in september een weekje naar Centerparcs. Naar t Heiderbos meen ik. Mitchell zit al een week of 4 op 4 flessen. Dat gaat hartstikke goed. Hij slaapt sinds die tijd ook door van een uur of 8-9 tot een uur of 7, half 8. Missen jullie het zwanger zijn? Ik wel. Ik ben gewoon jaloers als ik een zwangere dame tegenkom. Ik wil ook weer!
Ik mis het zwanger zijn niet. vind het juist wel lekker dat ik bijna alles weer aan kan. Noura, Saf heeft geen tijd om om te draaien, die is veel te druk met slapen Lies, fijn dat die steiger eindelijk weg is zeg! Cynthia, heerlijk zo shoppen, ik ga morgen en ik wil oo veel nieuwe dingen, vooral ondergoed, de laatste tijd natuurlijk alleen maar zwangerschapsbeha's gedragen, dus nu weer tijd voor mooie nieuwe setjes! Over setjes gesproken, Setje al een tijd niet langs zien komen. Gaat alles goed Setje? Vandaag lekker gewerkt, ook een nieuwe medewerker aangenomen die gelijk dinsdag al kan beginnen, dus dat is al een opluchting (vacature stond al even open, vandaar). Michel had papa dag en die is lekker met Dain naar een tante geweest en Dain heeft aardig geslapen vandaag, dus ook goed gegaan. Nu lekker weekend!
ff vlug Lekker Cynthia dat je zo geslaagt ben ik ga volgende week vrijdag naar a'dam en hoop daar te slagen bij C&A......wie weet betaald mijn vriendje ook wel hihih wij kunnen de ziting nog los klikken en dan adaptor erop en de cosi past weer......maar dat doen we eigenlijk weinig...... ja het is een leuk park..alleen de restaurants zijn niet altijd open ...wel het fam.rest. maar wij kookte toch thuis..8 personen....maar het zwembad is leuk en de kinderboederij ook....Teun vond het ook heel leuk...zie evt fot's op zijn site......
hahaha molly, dat zeg ik ook wel eens. hij slaapt liever dan dat die zich moe maakt ik had vandaag een leuke jeans tot onder de knie gehaald bij prenatal. maatje 62, nou wat een rare maat. hij hangt tot aan zijn enkels. maar wel lekker stoer, en het word toch weer kouder dus dat scheelt. ja ik dacht gister ook al aan setje. vroeg me al af hoe het met haar en jayden was. daphne, het heijderbos is leuk, ben daar ehm 12 jaar geleden geweest, ook van een bon van felicitas. we zijn toen alleen zonder kind gegaan maar met vrienden, was heel leuk. en het park is nu nog veel uitgebreider. wij gaan 18 januari naar de vossemeren. is ook meer gericht op oudere kinderen. ik geloof alleen geen babybad, maar wel eenpeuterbad. ach, dan is safouane een jaar geweest dus dat zal ook wel leuk zijn. we kunnen ook nog switchen van park, omdat we pas in oktober de gegevens krijgen. wij gebruiken ook de wandelwagen, maar de adapters kan je er ook nog opzetten voor de maxicosi. ik had hier straks allemaal vliegen binnen, gatverderrie.... wat vies. ik ben er achter aan gegaan met de electrische vliegenmepper. geloof dat ze nu weg zijn. maar ik ga heel snel achter een vliegenhor aan. bah, wat vies..brrr
Wij gaan in november een midweek naar een landalpark, deze heet: Domein De Schatberg. Wij hebben dan het luxe huisje, deze is incl. sauna enz. wel erg relaxed dus. We gaan dan samen met me moeder, stiefvader, sebas, Thijmen en ik, erg gezellig dus en we vieren daar ook me moeders verjaardag.
hi hi, wat een heeele lieve foto's zeg, een schatje vales; wat een rotbericht zeg ik wens hun en jullie sterkte slingding; wat toevallig dat je ineens alles errug leuk vond zeg , ken ik ergens van..... vwb zwangere buiken, ik wil iig lekker eerst genieten van dit menneke, en daarnaast mijn oude figuur weer lekker terug juist ff genieten daarvan en dan zien we wel weer wanneer.... ik(we) willen nog wel een 2e hoor maar 'nu even nog niet' zeg maar. ja als het zo is is het geen ramp hoor maar ik wil echt nog ff zo genieten zeg maar.. kon het niet laten dit is met koninginnedag
thnx ja denk het wel over 2 mnd is het voor ons zover dan zal ik ook niet vaak tot bijna niet on line zijn denk ik. moet nu ook al het een en ander inpakken en ben dus nu ook veel minder on line. vandaar dat ik (sorry ) niet altijd alles meer kan bijlezen, gr saskia
Wat een leuke foto's van Orlando, knappe vent hoor! Heerlijk al die vakanties, wij gaan eind augustus een week naar texel. Heb ik ook al erg zin in.
Vales wat een naar bericht weer... Maar positief dat het met je kleine nichtje wel goed gaat. Dubbele gevoelens geeft dat.... Hier nog geen buggy, maar als Nick zich zo om blijft draaien wil ik er binnenkort wel aan, want ben bang dat hij anders een keer de bak uit klimt... Maar woensdag gaan we een dagje naar het dolfinarium en daar wil ik hem nog in de bak. Bij de novembermama's las ik namelijk dat veel kindjes in het begin in de buggy minder goed slapen.... Ah Cynthia: wat een heerlijke manier om je depri bui effe om te gooien. Slaapt kailynn al weer ietsje beter? take care of yourself... Daphne: wat houdt je tegen? bij mij de wond van de keizersnede, maar vanaf juli....weet ik het nog niet... Saskia wat een heerlijke foto's. en hij is ook al klaar voor een europees of wereldkampioenschap. Maar dat is dit jaar geloof ik niet van het voetballen... en behalve Setje heb ik Irma ook al weer even gemist....en die is niet aan het verhuizen voor zover ik weet.... Nick heeft vandaag weer een papadag gehad. Hij had vanmorgen niet goed gedronken (80cc laten staan van de 200), maar vanmiddag wel. Als ik zie dat er bij jullie kids al een tijd over zijn op 4 voedingen.... Nick komt echt op tijd en uur zijn voedingen halen hoor. De laatste dagen is hij zelfs stipt om half 11 weer wakker voor de laatste voeding. Dit was een tijdje helemaal niet zo. Misschien hangt het wel samen met mijn menstruatie....we zullen zien of het volgende week weer anders is. Ik kolf momenteel ook minder...Dat moet niet te lang duren anders red ik de 6 maanden exclusief BV ook niet... en ach eigenlijk vind ik die laatste avondvoeding ook wel heel gezellig.... pff ik heb vandaag een drukke dag op mijn werk gehad. 7 clienten achter elkaar....ik ben echt gebroken. Zeker omdat Nick ook nog aan het spoken was vannacht.... Karin
Elize ligt nu al in het warmtebedje eigenlijk mocht ze zondag pas. @Karin Wessel sliep juist niet meer in zijn bak in de buggy heeft hij al een paar keer geslapen,verbaasde mij ook hoor ik dacht nou nu gaat hij helemaal niet meer slapen maar wel dus. @Saskia wat een leuke foto's Ik heb dat saaltje voor om zijn hoofd ook. Nou ik miste het zwanger zijn ook heel erg maar het word nu opeens minder ik zou er niet aan moeten denken om nu zwanger te zijn ik wil verlopig lekker genieten van Wessel Soms heb ik nog weleens het gevoel van gemis hoor maar het word gewoon al wat minder. Ik denk dat wij voor een 2de gaan als hij 2/3 is ofzo,eerst wilde ik al aan het eind van het jaar maar ik denk er nu weer anders over misschien veranderd dat ook wel weer we zien het wel.
Ik heb toevallig deze week de wagen "omgebouwd" tot buggy. De bak is erg smal en Jikke had nog maar weinig ruimte om met haar armen te bewegen. De zitting kan helemaal plat, dus daar ligt ze prima in. Omdat ze dan steeds haar hoofd optilt om te kijken, zet ik hem soms een héél klein beetje rechter. Zo dat ze net kan kijken. Ze vind dat prachtig. Maar nu je het zegt, ze had idd meer moeite om in slaap te komen in de buggy. Dit terwijl ze in de bak altijd zo weg was. Ik heb gisteren een hoop kleren gekocht. Had het ook hard nodig... Ik ben nu al langzaam aan wat dingen voor op vakantie aan't kopen. Heb nog de tijd, maar heb geen zin alles op het laatste moment te doen. Nu ik er al zo mee bezig ben, krijg ik er echt zin in. Lekker 2 weekjes naar Italië. Ik vind het alleen niet zo prettig dat Jikke zo lang in de maxi cosi zit. Ze is dan nog te jong voor een gewone kinderstoel Vales, goed zeg, dat Elize al in een warmtebedje ligt
Wij gebruiken ook de kinderwagen nu. Mitchell vindt het geweldig, dat hij alles kan zien. @Melliemel: Wat een lieve foto's weer. @Duikster: de papa moet het er ook wel mee eens zijn, want alleenstaande mama zijn lijkt me erg zwaar Wilde jullie niet onthouden dat Mitchell zo'n zoet ventje is. Eigenlijk geen regeldagen of niks. Het enige dat hij heeft is dat hij met periodes zijn flessen niet goed leeg drinkt. Maar hij is alert, lacht veel, speelt graag, slaapt goed en maakt mooie luiers. Ik vraag me serieus af waar ik dit aan heb verdiend. Ik heb m vandaag nog gevraagd of t zeer deed, toen hij uit de hemel viel. Heel flauw, maar zo voelt t. Ikke is gelukkig.
@Daphne hier ook 1 met een super makkelijke baby hij huilt alleen als hij bijv honger heeft verder is hij de hele dag vrolijk Als hij wakker word lacht hij al en iedereen is ook zo verbaasd dat hij zo makkelijk is,hij houdt ook onwijs van aandacht als ik visite heb dan wil hij gewoon wakker blijven want hij wil niks missen en vind het maar al te leuk als hij bij vriendinnen op schoot mag zitten
nou ik kan niet echt zeggen dat kailynn een makkelijke baby is.. alleer eerst is ze super lief en hou ik met heel mijn hart van haar. maar net al vannacht was mevr om 1.00 uur voor de eerste keer wakker en dat heeft zich echt waar 10x herhaald en toen heb ik om 6.15 uur maar eten gegeven want anders ging het met ons niet goed komen. Arno heeft een drukke dag hij moet geluid doen op een bij podium van het bevrijdingsfestival in Vlissingen en dat duurd tot midden nacht dus die verwacht ik ook niet voor 2 uur vannacht thuis. ik ga gauw spullen pakken en naar mijn schonnouders.
daphne wat prachtig verwoord! hier ligt safouane ook al een tijdje in de wagen, en in het begin sliep die dus niet. ik wou bijna er weer een bak opzetten, maar toen ging die weer slapen. hij was denk ik onder de indruk van alles wat die om zich heen zag. ook had ik het idee dat geluiden anders klonken, want hij zette van die grote ogen op soms. saskia wat een waanzinnig leuke fotos. safouane was die dag ook gedeeltelijk in het oranje. zal binnenkort eens foto plaatsen.
hi hi, thnx iedereen weer texel heb ik ook veel verhalen over gehoord, leuke verhalen en dat het zo hondvriendelijk is (daar kijken wij ook naar ivm onze hond) karin; ik heb ook wel verschillen gehad qua bv rond de menstruatie hoor merk je goed vind ik, daarna is het zo weer opgelost, ik voed dan weliswaar op verzoek, maar denk dat je het zowieso merkt. ik ben ook sinds nu een week toch overgestapt op de buggy, ik heb gelukkig de freestyle van quinny, die kun je ook helemaal plat maken en zowel naar je toe als van je af zetten, heerlijk. en hij slaapt er ook goed in, moet wel zeggen dat hij de eerste 2 dgn wel moest wennen hoor, maar daarbij kwam ook kijken dat het errug warm was. vales; stoer he dat sjaaltje ik heb hem gekregen van een vriendin van me. en goed hoor elize nu al in alleen maar een warmtebedje daphne; hoe is het verders met je? slingding; en met jou? hopelijk slaapt kaillynn nu wel iig langer. ik vind dat ik op zich ook niet mag klagen hoor, tja hij was/is zo af en toe jengelig maar goed dat hoort erbij vind ik. hij slaapt nog niet door maar dat komt (hoop ik) vanzelf. hij huilt hier ook alleen als hij het zat is of wanneer hij wil drinken. nou ga zo nog ff genieten van het mooie weer, na het weekend werd het weer brak weer hè?! gr saskia
Hallo allemaal, Heb veel gelezen maar ben helaas veel al weer vergeten... Vales: Fijn dat het zo goed gaat met je nichtje Elize. Wel erg zeg van je schoonzus. Echt een triest verhaal. Melliemel: Leuke foto's! Als ik het hier zo lees denk ik dat de wagen ook maar om ga bouwen tot buggy. Koen past er nog net in maar laatst vond ie t echt niet leuk. Hij lag op zijn rug en was steeds uit alle macht aan het proberen om rechtop te gaan zitten. Lukte zelfs een beetje om een paar cm met zijn hoofdje rechtop te komen! Sterkte buikspieren? Ik schreef van de week dat ik met Koen over ging op 4 voedingen. Dat ging eventjes goed maar vanmorgen kwam ie al om 5.00 uur! Na 5 x het speentje te hebben terug gestopt zijn we om 6 uur een flesje gaan maken. Gelukkig hebben we daarna nog kunnen slapen tot 10 uur want Koen ging na die 1e fles vrijwel direct weer slapen. Ik heb hier gelezen dat meerdere babys (o.a. Kailynn) 's nachts weer vaker wakker worden. Koen heeft dat dus ook al 2 weken. Ik snap er niets van. Eerst kreeg ie gewoon rond 22.30 zijn laatste fles en sliep dan de hele nacht vast door tot de ochtend soms 8 of 9 uur. En nu is ie dus verschillende keren (soms wel 5 x) per nacht wakker en dan gaat ie huilen..... wil dan zijn speen en slaapt weer verder. Zal dit met een sprongetje te maken hebben? Hoop wel dat het een keertje beter wordt want in het weekend kunnen we na de 1e fles nog lekker terug in bed kruipen maar door de weeks kan dat helaas niet. We zijn net boodschappen gaan doen en hebben bij AH Huggies gekocht. Ik had 105 stuks voor 11 euro nog iets. Echt niet duur. Gr Otje