Dianne...Nou voor de rest heb ik nergens last van.. tja prettig is anders..maar ik kijk het nog wel even aan hoor.. Ben niet zo'n beller..
Wat een goed nieuws Misskeita ! Miep gewoon als je naar de VK gaat even vragen. alleen als je zelf twijfelt of het vruchtwater is dan zou ik bellen. Hier verlies ik ook best veel vocht. Draag de laatste dagen ook maandverband. Wil niet steeds zo'n natte plek in mijn broek.
Amber..tja wanneer weet je of het vruchtwater is of niet? Ik kijk het nog wel effe aan..kan gauw genoeg bellen..en ik denk dat ze toch zeggen..zal wel niks zijn.. Tenminste ik ben hier niet de enige met vochtverlies....
Miep: dat kan ik snappen ik bel ook niet zo snel, maar meende dat je zorgen maakte! Heeft iemand nog iets gehoord van boontje?
Malaika....in gedachten brand ik ook een kaarsje voor je mannetje hoor!!! Sterkte meid! Miep...hier ook hele waterige afscheiding, als ik het goed begrijp heb je daar ook vel last van...wilde eerst niet aan de inlegkruisjes....maar ik moet wel....stond net in de rij van de supermarkt, ik dacht sh*t wat voel ik nou...gelukkig was het afscheiding...ik dacht het zal me toch niet gebeuren he in de supermarkt Essebes; ik ben hélemaal niet creabea...dus heb echt internet toendertijd afgesurfd en gevonden...ze zijn erg leuk geworden! Ennuh die 6 dec ga ik denk ik ook wel halen...heb vandaag op de supermarkt na niks kunnen doen vanwege de krampen, maar het zet toch niet door.....Hmmmmm ik moet as woe naar de vk (nav stukje van Bowie)....zal ik het lef hebben om te vragen...Loop nou al 2 weken met voorweeën....maarja wil niks zeggen.... Ennuh wat betreft de porn...Gaat niet lukken meer hier hoor....maaruh U go Girl! Dames ik heb ergens gelezen dat frambozenbladthee helpt de BM mond te verweken....Nou, ik zit mooi wel aan de thee hoor....tsja kan verder geen kwaad...tip; wel suiker of honing indoen, beetje bitter! Liefs Nollie
Miep je kunt het ruiken. Vruchtwater ruikt zoet. Afscheiding is bijna geurloos. En als het vermengd is met urine de afscheiding, tja dan weet je wel hoe dat ruikt.
Mijn vk zei dat ik aan mijn inlegkruisje moest ruiken.... Vruchtwater hoort zoetig weeïg te ruiken....Ehm tsja...
@linny: gecondoleerd en heel veel sterkte @misskeita: wat fijn weer naar huis en je bloeddruk gezkat! super houden zo! @miep: als je constant vochtverlies hebt zou ik toch heel erg gaan twijfelen of het toch niet vruchtwater is! bij mij is het af en toe een vochtige plek en niet zoals jij omschrijft. ik ben ook niet zo´n beller hoor maar weet wel dat als het wel vruchtwater is je er niet te lang mee mag lopen ivm infectie. vruchtwater ruikt niet of zoet toch?
Nollie..tja het zal je gebeuren midden in de winkel...het kan natuurlijk wel.. Ik ben zo bang dat het me bijv in de auto gebeurd..de hele stoel naar de knoppen.. en die thee..ja heb ik eerder gelezen...maar lijkt me best vies.. Als het werkt bij jou dan kan ik het nog gaan doen... Amber..tja maar wat is zoet? vind dat moeilijk om te bepalen hoor..
@miep: wij lenen nu telkens een auto om naar het ziekenhuis te rijden want fietsen dat eindje lukt me echt niet. (kwartier tot 20 minuten) en mag ook niet. en ben wel een beetje bang dat het in die leen auto gebeurt.
Nannaf..ja het zal je gebeuren.. ik zit eraan te denken om bijv een vuilniszak over de stoel heen te gooien.. over de zitting dan hè.. Ik heb net even geroken..maar ruik niet iets dat ik zeg..dat is koffie..
linny gecondoleerd met je oma. Miskeita jij goed nieuws...geen hoge bloeddruk meer. Hier ook goed nieuws...hier bloeddruk ook weer normaal..ben helemaal blij. Beeb doet het nog steeds goed....ligt er nog steeds klaar voor...dus jeuj (ik is opgelucht)
Miep als je niets ruikt is het goed ! Het stroomt of sijpelt er toch niet steeds uit ? Dan zal het wel gewoon afscheiding zijn. Maak je geen zorgen Johanna ook al goed nieuws
Linny: Gecondoleerd en veel sterkte! Hier even geen puf meer... Heb ook helemaal nergens zin in. Na de afwas ben ik voor de buis blijven hangen... Zoals het weer omslaat, slaat nu ook een beetje mijn humeur om... Ik word ook een beetje sjaggie van alles wat er nog moet gebeuren.... Nou kom op *pep mezelf even op* en ga alvast wat enveloppen schrijven.
Amber..ik voel het meestal lopen als ik ga staan of onder het lopen.. Waterlelie..heerlijk toch niks doen..moet kunnen! Enne tja wat het weer betreft..het blijft de hele week zo...sorry.. Ik ga effe op de bank liggen..heb ineens last van een steek in de zij... nou dat weer.. tot laters..
Miep: Ga je nu opeens gebreken vertonen? Niks doen is hetzelfde voor mij als lui zijn. Ik kan dat nooit toelaten bij mezelf al zou dat wel eens goed zijn. Ben ook altijd bezig geweest en het gat van niet meer werken is zo groot. Daar moet ik echt aan wennen...!
ben weer terug van de gyn alles is goed is gewoon nu wachten tot de baby vanzelf komt en heb eerlijk gezegd nergens meer last van is net of er gisteren helemaal niks gebeurd was ben wel wat teleurgesteld had eigenlijk wel verwacht dat het helemaal zou doorzetten. maarja het is een begin en als ie wat langer blijft zitten is ook goed vind die valse hoop alleen niks en hoop niet dat als de weeen weer beginnen het na een dag weer stopt heb geen zin om weken met pijn te gaan lopen.