December 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MamaNorah, 25 mrt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. olga

    olga VIP lid

    26 mei 2006
    10.528
    0
    0
    woerden
    Nu nog even reageren:


    Hik: heb ik nog niet gevoeld.

    Waterlelie, wat een rotsituatie op school.Tja, grenzen heb ik ook erg moeite mee en ik liep dus ook afgelopen vrijdag heel hard tegen me zelf aan. Ga je nog met iemand praten/overleggen hoe je de situatie kan veranderen zodat je het beter kan handelen?

    Ayse, gezellig zo'n avondje met een vriendin. Daar kan je weer even helemaal van opknappen is het niet? Leuk dat jullie het kamertje al snel kunnen ophalen.

    Miep, ook lekker vrij vandaag, das gezellig!
    Ik moet wel voor mijn cursus wat opdrachten maken en wat in huis doen, maar verder heb ik weinig op de planning. (denk ik nu)
    Wat heerlijk om vrijdag je indje weer te zien. Spreek hem/haar dan wel even goed toe wat 'ie zich goed laat zien he!

    Johana en ? hadden gisteren pretecho. Hoe was het meiden? Oh ik lees al dat het weer helemaal leuk was Johana en gelukkig nog steeds een meid!
    Wie moest gisteren nou ook nog voor een echo?

    Sam, gelukkig begrijpen jullie elkaar dus goed door je beroep. Als je al zo last hebt, is auorijden inderdaad ook niet fijn. Hopelijk wordt de pijn minder nu je een paar weken rustig aan kan doen.

    Dandelion, hoop dat je lekker slaagt met winkelen.

    Essebes, heb je een betere nacht gehad en ben je al wat opgeknapt?

    Miep, getver je kies afgebroken! Toen ik het las dacht ik al dat je 'bang ' was voor de tandarts en dat je vader mee zou moeten. Hi hi, ik begin je al helemaal te kennen hoor!

    Happygirl, ik heb van het weekend ook kruidnootjes gekocht bij de bakker. Oh, die kan ik echt verslinden!

    Salapio, mijn vriend luistert regelmatig met zijn oor op mijn buik. Hij kan dan allerlei gerommel horen van de bewegingen en ook klopjes wanneer hij trappelt. Van het weekend hoorde hij dus echt de hartslag. Dat was maar eenmalig hoor. De kleine jongen lag er waarschijnlijk precies goed voor, want later hoorde hij het niet meer. Toen was hij gedraaid of lag hij weer dieper.

    Dianne, ik moet wel lachen om je berichtje. Laat ze maar lekker denken he! Leuke opmerking van je vriend. Zal dat nu nog meer roddels de wereld inbrengen?

    Liefs Olga
     
  2. olga

    olga VIP lid

    26 mei 2006
    10.528
    0
    0
    woerden
    O ja, mijn kraampakket is gisteren bezorgd. (van Trias)

    Best leuk eigenlijk. Wel heel veel kraam- en maandverbanden hoor. En allerlei spul waar je nog niet over na wilt denken. Maar er zat ook een leuk knuffeltje en een badcape bij voor de kleine. (zonder merknaam erop, maar wel een heel lief girafje)
    En ook nog een kleine luiertas. Die is wel handig om mee te nemen voor als de oma's gaan oppassen. Altijd wat reserve kleren enzo bij de hand.

    Liefs Olga
     
  3. johana79

    johana79 Fanatiek lid

    22 aug 2006
    4.311
    0
    36
    beslismedewerker
    overijssel
    goedenmorgen,

    Ben nog helemaal onder de indruk van de echo! (erg he :) )

    Ik ga zo lekker de stad in om wat meidenkleertjes te shoppen..ik kan nu wel los gaan :)
     
  4. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Duimen jullie allemaal voor me aanstaande vrijdag om 16u? Dan heb ik namelijk mn sollicitatiegesprek ... ben erg benieuwd of ze over mn buikje heen kunnen kijken (al snap ik natuurlijk best dat ze niet veel zin hebben om iemand aan te nemen die direct met verlof gaat)
     
  5. johana79

    johana79 Fanatiek lid

    22 aug 2006
    4.311
    0
    36
    beslismedewerker
    overijssel
    Salapio ik ga duimen meid :)
     
  6. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Zal ik nou gaan zwemmen of toch niet ... pfff ...
     
  7. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Dank je Johana. Jij shopse = heerlijk! Jammer genoeg is mijn geld nu echt (al!) op, maar vrijdag gaan we wel even los in de prenatal ... dus daar kan dan vast nog wel een leuk kledingstukje voor onze meid bij :D

    Ik moet zeggen dat ik babykleertjes shoppen nóg leuker vind dan voor mezelf kleren kopen ... De nieuwe verslaving is in ieder geval wel al geboren (overigens ook bij mn moeder en mn zusje dus wellicht is het genetisch ... :))
     
  8. olga

    olga VIP lid

    26 mei 2006
    10.528
    0
    0
    woerden
    Johana, shopse!

    Salapio, tuurlijk duim ik voor je vrijdag. Wie niet waagt, wie niet wint....Ik zou gewoon even leker gaan zwemmen trouwens.

    Liefs olga
     
  9. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ja! Inderdaad! Ik ga zwemmen!








    denk ik ...
     
  10. olga

    olga VIP lid

    26 mei 2006
    10.528
    0
    0
    woerden
    Ik denk dat ik van het weekend ook nog wel even bij prenatal langs ga. Vind er altijd wel weer iets leuks toch!

    En bij mij is de winkeltic ook overgeslagen naar babykleertjes/spulletjes.
    Hoewel ik na de bevalling ook wel weer graag wat kleren voor mezelf wil kopen denk ik. (zodra ik weer mijn oude maatje terug heb)

    Olga
     
  11. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    27 mei 2007
    8.944
    0
    0
    Olga…fijn dat alles goed was bij de vlos!
    en ik zal elke dag effe tegen kleine japie zeggen dat ie vrijdag goed op de foto moet! ;)
    Ja erg hè van die kies…ik baal ontzettend.. :(
    En lekker je kraampakket al gekregen!
    Volgens mij zit er bij iedere verzekering wat anders bij.. :rolleyes:

    Salapio..hier nog geen krant..maar al wel gebeld..
    Enne ik ga vrijdag zeker duimen hoor! ;)

    Dianne..balen dat je vriend ook een stuk tand mist…hier gelukkig nog geen last van..
    Enne lachen zeg..die vaderschapstest….wat zullen ze raar gekeken hebben! :)

    Johanna..shopse meid! :D

    En wat prenatal betreft…is toch altijd leuk shoppen! :D

    Ik kom net bij de vlos vandaan..plasje was okè!
    Bloeddruk was 120/75 dus goed..
    Hartje klopte mooi!
    Ze kon niet voelen hoe het lag..maar dat hoefde ook nog niet zei ze..
    Ik zei dat ik het niet zo voelde bewegen , toen zei ze dat ie gewoon wat dieper lag..
    Onder een zacht vetlaagje..tja zo zei ze het natuurlijk niet…maar ze bedoelde het wel zo.. :)
    Ik was nu 2 kilo aangekomen..dus in totaal nu 11 kilo..
    Het ademnood kon ik betrekken op het vocht en dat ik dus minder beweeg..
    Pigmentvlekken onder de oksels is heel normaal..waarschijnlijk aanleg voor..
    Dus kortom..alles was prima..ik moet over 3 weken weer heen..
     
  12. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    27 mei 2007
    8.944
    0
    0
    oja en er lag nog een tijdschrift bij de vlos..
    mocht je meenemen..9maandenmagazine..
    dus kan ik straks effe lekker lezen..

    Ik ga nu eerst effe boodschappen doen..heb bijna niks meer in huis..

    tot laters.. ;)
     
  13. Essebes

    Essebes Fanatiek lid

    7 apr 2007
    3.215
    0
    0
    Morgen dames!

    Heb nog niet bijgelezen (alleen deze pagina)
    Hoe is het hier?
    Ik ben nog steeds ziekjes, jakkie, maar ik ga wel naar m'n werk hoor, is gelukkig maar een paar uurtjes elke dag, daarna kan ik weer op de bank ploffen 8)

    Miep & Miep, super dat alles goed is bij de VK, 11 kilo dat vind ik erg netjes (daar zit ik dan met m'n blaadjes sla als diner & 13 kilo! :evil: ) *jaloers*

    Salapio, lekker gaan zwemmen, ik zou vanaaf gaan, maar ben bang dat dat niet gaat lukken in deze toestand, jammer...

    xx
     
  14. Essebes

    Essebes Fanatiek lid

    7 apr 2007
    3.215
    0
    0
    Ow ja, ik ben gister na heel lang twijfelen, toch nog mee geweest uit eten, ik had echt geen zin om weer alleen thuis te blijven en dacht: ik hoef in principe alleen op m'n bippie te zitten dus: let's give it a try!
    Wat een gaaf restaurant zeg dat Las Palmas! Echt helemaal toppie, eten was ook erg lekker, duurde alleen iets te lang allemaal.
    Maar ik was blij dat ik toch even mee was gegaan.
    Xx
     
  15. dianne

    dianne Fanatiek lid

    10 apr 2007
    2.919
    0
    36
    @miep en miep: fijn dat het allemaal in orde is.

    @essebes: vervelend dat je zo ellendig voelt!,heb je griep of heb je het echt van de zwangerschap?
     
  16. dianne

    dianne Fanatiek lid

    10 apr 2007
    2.919
    0
    36
    owjah een vriend belde gister, of ik nog belang had bij prison break seizoen 2 op dvd. Nou denk je! ik ben verslaafd aan prisonbreak zei ik haha, dus heb ik die van hem gekregen! yeah kan ik weer zwijmelen! haha
     
  17. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Essebes - beterschap hoor! En die 14 kilo is je niet aan te zien hoor, tenminste niet op de foto's. En jij was toch ook echt superslank (kan me een foto herinneren van een megastrakke buik)? Dan is het toch niet zo gek dat je wat meer aankomt?! Is allemaal buffer voor de zwangerschap en borstvoeding!

    Waterlelie - super dat alles goed was! Toch altijd weer fijn om te horen na zo'n bezoekje ...

    Zwemmen - grrr ... ik ben zoooooooon lui beest, zeker als het gaat om dingen waar ik op een bepaald tijdstip moet zijn (het begint over 5 minuten en ik zit nog in mn huiskloffie) ... en het ergste is ... ik vind het helemaal niet erg :oops: 8) :oops: 8) :oops: 8) :oops: 8) :rolleyes:
     
  18. Jufffie

    Jufffie Niet meer actief

    Hallo dames,

    Ik ben weer bij mams en heb koorts en heb heel de nacht huilend wakker gelegen. Voel me niet lekker en ellendig!
    Ik heb net de gyn gebeld in Leiden en moet om 2 uur melden want na 4 kuurtjes ben ik nog steeds niet hersteld van de blaasontsteking!
    Ze gaan bloedprikken en ik krijg dan gelijk de uitslag en kijken of er niet ergens anders infecties zijn opgetreden behalve bij de blaas en darmen!

    Met Jayda gaat het helaas niet goed en sinds het weekend is het zo slecht gegaan dat we met spoed werden gebeld of snel wilden langskomen en dat halverwege de nacht!
    Van de schrik kon ik niet meer lopen en moest mn man me slepen! Dit zal ik nooi meer vergeten!
    Verder hebben we gister gesprek gehad met de kinderarts en ze hadden na bijna 3 weken wel verbetering verwacht maar helaas gaat ze achteruit en geen stap vooruit terwijl ze een goede start had bij de geboorte!
    Gister zijn alle neonologen en kinderartsen bij elkaar gekomen om Jayda te bespreken en ze blijft een heel ziek patientje en ze moeten nu naar iets anders overgaan. Verder heeft ze van de week een operatie gehad ivm open ductus!
    Helaas kies ik er bewust voor om niet in details te gaan want ik wil dit wel voor me houden ivm privacy!


    Dit is zooooooooooooooooooo moeilijk en heb het gevoel dat ik binnenkort of zal instorten of in een inrichting wordt opgenomen omdat ik anders flip!
    Waar heb ik dit aan te danken en mijn dochtertje ligt er zooooooooooo zielig bij. Ze lijdt pijn en ik voel het gewoon! En ben als de dood dat we haar verliezen!
    Wat is het leven toch zoooooooooo oneerlijk!
    Waarom bleef ze gewoon niet in mijn buik en waarom is ze van em afgenomen en waarom mag ik niet een voldragen zwangerschap hebben?
    Al vanaf het begin een en al ellende en als ik dit zo had geweten was ik absoluut hier niet aanbegonnen.

    Mijn dochtertje verdient dit niet!
     
  19. Essebes

    Essebes Fanatiek lid

    7 apr 2007
    3.215
    0
    0
    Dianne,ik heb echt even een griepje te pakken, m'n neus zit proppie vol en heb een keel als scheermesjes, m'n hoofd voelt als een zak bakstenen, griepje dus ;) (ik geef nu een keer niet m'n zwangerschap of hormonen de schuld) Enne prison break...ik vind die gozer zo'n schatje :oops:

    Salapio,*glimlach* "megastrakke buik" I LOVE YOU! 8)
    Toch maar niet zwemmen dan? hihi...

    XX
     
  20. Essebes

    Essebes Fanatiek lid

    7 apr 2007
    3.215
    0
    0
    Ik ga naar m'n werk meiden!

    Tot vanmiddag!


    Kusssss
     

Deel Deze Pagina