voor een stacaravan betaal je in de week dat wij willen rond de 700 euro... beetje te duur voor een weekje....
Ja, de weken dat wij 'moeten' gaan is echt het hoogste van het hoogseizoen dus betaal je ook het hoogste bedrag! Nu zijn er wel lastminutes, maar nog niet voor die week. Denk uiteindelijk wel dat het kamperen wordt. Als het mooi weer wordt gaan we niet zo ver weg. Mocht ik het niks vinden zijn we zo weer thuis! We boeken niks en wachten het weer af! Maar het wordt natuurlijk een supermooie zonnige zomer in NL!!!
gefeliciteerd Liga, nog een jongetje in december erbij Zijn er nog meer meiden die het geslacht al weten en het hier willen zeggen? Heb zo het gevoel dat er rond november/december meer jongens dan meisjes verwacht worden @vogeltje: kamperen uff ... nou moet ik eerlijk zeggen dat ik daar (zwanger of niet) sowieso geen fan van ben maar als je wilt gaan zou ik wel zorgen dat je een goede matras (luchtbed) mee neemt. Mijn man heeft geen vakantie in de zomer dus ga ik gewoon lekker thuis met de jongens het gezellig maken Hij gaat de vakantie opnemen als de baby geboren wordt omdat ik geen idee heb hoe ik het ga regelen om de jongens naar school te brengen na de bevalling.
Dank je! Thuis vakantie is toch ook hartstikke leuk. Hebben jullie zelf al iets geregeld met verlof ? Ik denk dat ik tot 6 weken ervoor blijf werken en dan met verlof ga maar vind het zo lastig om voor te stellen hoe het zal zijn straks.
Hier ook geen vakantie , wij moeten nog flink verbouwd worden voor de kleine maar we hebben een flinke financiële tegen slag gehad dus we moeten heeeeeeel zuinig aan doen, ik heb wel iets heel leuks op de kop getikt maar dat ga ik als het goed is vanavond ophalen als ik het heb durf ik het pas te vertellen hihi
Woww een jochie!! Supergaaf toch @Vakantie; wij hebben 3 weken vakantie vanaf vrijdag 20 juli, de 21ste is Senna (onze zoon) jarig en wordt dan 9. Vrijdag hebben we dus vrij genomen voor de boodschappen De 27ste stappen we in de auti en rijden we naar camping Sequioa Parc in Frankrijk. Dat is zo'n 1100 km rijden dus we doen het in 2 dagen. Gisteravond even uitgebreid zitten neuzen op de site van BabyDump, ergggggggggg leuke spulletjes allemaal, maar durf nog niets te bestellen. Nog 2 weken dan heb ik weer een echo, en dan weet ik het geslacht van onze baby ook misschien
Hier ook nog geen vakantieplannen. Ik denk dat we een weekje in Nederland weg gaan en anders misschien Duitsland of Belgie. Heb er geen trek in om echt uren onderweg te zijn. Vorige week hebben we een echo gehad tussendoor, puur voor de fun , en jawel! We krijgen opnieuw een jochie! Gezellig straks een huis vol mannen hahahah
@Liga: Oh zeker weten hoor. Als het weer mee speelt wordt het zwembad in de tuin neer gezet en dan kan zich iedereen vermaken Verlof hoef ik niet te regelen omdat ik zo gezien niet werk ... op dit moment wel maar alleen voor bepaalde tijd en dat ook nog lekker van thuis uit @anica: ben benieuwt wat je leuks gaat kopen @WmvSS: wow 1100km dat je dat nog aan durft....ik heb niet eens zin om 10km te rijden in de auto hahhahaha @Lady: Ook jij gefeliciteerd met je baby boy. Drie dames hier dus al met een jongetje in de buik
Halloooo allemaal, ik ben ook een decembermama ik ben uitgeteld voor 26 december. mag ik mij ook op de lijst zetten? grtssssssss
Jeetje, ben even een tijdje druk en moet gewoon bijna 7 pagina's doorlezen. Is teveel om op alles te reageren hoor! hihi! Zag dat er een paar al een geslachtsbepaling hebben gehad!? Leuk hoor, jongens zijn goed vertegenwoordigd. Misschien leuk om dat ook in de lijst erbij te zetten. Zal zo eens kijken of ik de laatste lijst kan vinden en deze opnieuw plaatsen. Dan kunnen degene die zich later nog hebben aangemeld ook nog hun aanvulling doen! Hier gaat verder alles goed! Vermoeidheid wil helaas alleen nog niet overgaan, had gehoopt nu wel wat meer energie te krijgen maar helaas. werk 40 uur dus zit af en toe te knikkebollen achter me computer! Hoop verder ook met iedereen alles goed! En hoop de komende periode ook weer wat vaker hier te kunnen zijn, dan heb ik steeds niet zoveel in te halen!
Ja super druk ding in mijn buik! Heb het idee dat ik het zo goed voel door het litteken van de KS en ze zeggen dat je een 2de meestal sneller voelt. En jij? Morgen al 15 weken, nu gaat het snel!
Karen1988, 2 december Tamireya, 8 december 2012 Judith1984, 10 december 2012 LadyM83, 12 december 2012 Liga, 12 december 2012 Patty, 13 december 2012 Angell85 (lieke), 16 december 2012 Vogeltje85 (merel), 16 december 2012 AutumnGirl, 17 december 2012 maggy1981, 18 december Kat1981, 18 december 2012 Margreet, 18 december 2012 SDenise, 21 december 2012 WmvSS 21 december 2012 Mystify, 21 december 2012 Flurrie, 23 december Anica, 25 december 2012 Carlo1987, 25 december 2012 Kiewie, 30 december 2012 Volgens mij was dit de laatste!
Hier ook een hoop beweging in mn buik echt zo gaaf! Met name als ik ff op de bank lig of in bed. @belgje, leuk en welkom bij de groep! Wanneer heb je een echo en wil je het geslacht van je baby weten?
ik zet mijzelf er even bij Karen1988, 2 december Tamireya, 8 december 2012 Judith1984, 10 december 2012 LadyM83, 12 december 2012 Liga, 12 december 2012 Patty, 13 december 2012 Angell85 (lieke), 16 december 2012 Vogeltje85 (merel), 16 december 2012 AutumnGirl, 17 december 2012 maggy1981, 18 december Kat1981, 18 december 2012 Margreet, 18 december 2012 SDenise, 21 december 2012 WmvSS 21 december 2012 Mystify, 21 december 2012 Flurrie, 23 december Anica, 25 december 2012 Carlo1987, 25 december 2012 belgje1976, 26 december 2012 Kiewie, 30 december 2012
djw ik heb mijn volgende echo op 26 juli, dan zouden we normaal het geslacht weten. Ik wil het dan ook wel graag weten jullie? grtssss