Derde kindje

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door lindi, 24 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lindi

    lindi Lid

    24 dec 2014
    9
    0
    0
    Kapster
    Roermond
    Hoi Leden,

    Ik heb op dit moment een zoontje van 2 jaar en een dochtertje van 1 maand. Ben superblij hiermee.
    Zelf twijfel ik om nog een kind te nemen, lijkt mij zo leuk een groot gezin. Hebben jullie nog tips en ervaringen hoe het is om 3 kinderen te hebben?
     
  2. tazzy180

    tazzy180 Bekend lid

    23 mrt 2009
    578
    0
    0
    west brabant
    Tips, volg jullie hart. De rest komt (bijna) vanzelf goed. Wij gaan nu ook voor een derde na lang twijfelen. We waren bang voor wat praktische problemen. Maar dat komt wel goed. Zolang je maar heel veel liefde te bieden hebt komt t goed. :)
     
  3. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Je kindje is nog heeeel klein dus je hebt nog tijd genoeg te bedenken! Toen wij onze 2e kregen (een kind neem je niet dat doen alleen pedofielen) had ik geen wens voor een 2e, dat groeide zo rond zijn 2e jaar. Nu kan ik niet wachten maar moet ik nog even wachten op praktische punten (vast contract, verhuizing)
     
  4. Lady Flower

    Lady Flower Fanatiek lid

    2 nov 2011
    1.055
    0
    0
    Een kind neem je niet.....
     
  5. Senna84

    Senna84 Actief lid

    11 jan 2012
    443
    0
    0
    jongens jongens........zo af en toe wordt het zo nog in de volksmond gezegd, dit wil niet zeggen dat ts het neerbuigend bedoeld naar mensen die minder "geluk" hebben gehad of het maar vanzelfsprekend vindt.

    ts; geen ervaring heb er 2 zou ook graag voor een derde gaan, mijn man niet haha en ik sluit me er een beetje bij aan, denk juist voor man maar zeker voor onze kids dat ik het niet moet doen, maaaarrrrr lees graag mee:)
     
  6. Liefdeis

    Liefdeis Fanatiek lid

    2 sep 2011
    1.012
    1
    38
    Hilversum
    Ben ook wel benieuwd naar ervaringen!!
    Hier ook nog wel een poosje om overna te denken, de jongste is pas 7 weken, maar lijkt mij ook leuk! Manlief moet nog aan het idee wennen! 😉
     

Deel Deze Pagina