zonder bruin (off topic, div. merken geprobeerd met bruinsel, krijg er vlekken van of het wordt oranjeachtig, geen natuurlijke kleur in ieder geval) de hele dag aan het zwembad hangen tijdens de vakantie (om zo een bruin kleurtje te kweken "kijk mij nou zo bruin ik ben"), of dingen ondernemen en als een soort bleekscheet terug te komen van je vakantie?
Dingen ondernemen en als een soort bleekscheet terugkomen van vakantie. (Overigens gaan wij vaak naar plekken waar het te heet is om in te zon te zijn (woestijn) en kom ik ook bleek terug...) Tango of house?
Patat is toch gemaakt van gebakken aardappels... Of bedoel je gebakken aardappel schijfjes Doe dan maar patat... Macaroni of Spaghetti?
oehh dat is een hele moeilijke ............. ik denk dan toch eerder doof zonder armen of zonder benen