Dochter 3 ineens onhandiger

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door 00Wendy00, 8 sep 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    30 jul 2008
    4.713
    2
    38
    Hallo allemaal,

    Ik vroeg me af of iemand dit herkent. Mijn dochter van 3,5 is altijd wel wat "lomper" geweest maar de laatste tijd kiept ze o.a. dagelijks haar beker drinken om (mijn zoon had dit nooit). Niet expres want soms ziet ze het niet eens gebeuren. Ik word hier ondertussen wel geïrriteerd door. Haar gedrag het laatste half jaar is sowieso erg tegendraads (gewoon totaal niet luisteren en geen antwoord geven als je iets vraagt) maar dat zal wel bij de leeftijd horen. Ze is verder juist heel gevoelig.

    Wat zou dit zijn? Zou er iet mis zijn met haar motoriek of zicht? Tot 3 jaar bij het consultatiebureau liep ze juist voor. Ik snap er niks van...
     
  2. mariellevanr

    mariellevanr Niet meer actief

    Mijn zoontje had dit ook op die leeftijd en bleek een bril nodig te hebben. +3 en +3,5.

    Weet natuurlijk niet of dit bij jouw dochter ook zo is, maar wel het testen waard! Wij zijn via het CB naar de oogarts gegaan. Opticien heeft geen zin op deze leeftijd.
     
  3. Zohra

    Zohra Fanatiek lid

    20 mei 2015
    2.005
    322
    83
    Ik zou zeker de ogen na laten kijken.
    Maar het kan ook een fase zijn: veel kinderen hebben zo rond de vier jaar dat ze heel erg in hun eigen bubbel zitten. Dus niet luisteren in de zin van: het dringt gewoon niet door. Hetzelfde zou er kunnen zijn met tegen dingen oplopen of ze omgooien: het komt gewoon niet aan.
     
  4. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Mijn 3,5 jarige is opeens ook zo'n lompe boer geworden. Zijn armen en benen zijn standaard geschaaft omdat hij struikelt/ergens tegenop botst. En meerdere keren per dag.
    En inderdaad slecht luisteren, maar hij zit wel echt in zijn eigen bubbel en zijn eigen verhaal dus ik zoek er niks achter.
    Bij het laatste bezoek aan cb met 3,9 is er ook nog een ogentest geloof ik.
     
  5. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Kindje van m'n vriendin bleek met 3,5 ook bril nodig te hebben.
     
  6. Shandy

    Shandy Fanatiek lid

    14 jan 2012
    2.603
    18
    38
    Mijn zoon had voor zijn derde al een bril. Was soms wat onhandig inderdaad. Bij inspanning of vermoeidheid keek soms 1 oog wat scheef. Werd op peuterspeelzaal ook gezien door leidster bij knutselen.
    Zij adviseerde huisarts, die zag niks aan z'n ogen maar schreef verwijsbrief voor orthoptiste.
    Mijn zoon ziet met 1 oog geen diepte en heeft een behoorlijke sterkte.. boven de +7
     

Deel Deze Pagina