Downloadverbod per direct van kracht in Nederland | nu.nl/algemeen | Het laatste nieuws het eerst op nu.nl Neeeeeeeeee! (baalt!) Iemand enig idee wat die geoorloofde bronnen dan zijn? Dat staat er helaas niet bij.
Zolang je thuis je gedownload filmpje kijkt is er niks aan de hand. Je mag ze alleen niet door verkopen ( tenminste dat lees ik op nu.nl ) Edit bummer via torrent mag het dus niet meer:x:x
En terecht! Je moet bij de bakker toch ook voor je brood betalen? En als je het zelf wil maken moet je ook voor de ingrediënten betalen.
Ach, weet je, daar gaat het mij niet eens om. Ik wil er best wel wat voor betalen, maar Nederland loopt altijd zo vreselijk achter met dingen.
Pff mijn eerste berichtje plaatst hij niet (moet gekeurd worden door moderators oid?). Nou ja, stond in dat ze waarschijnlijk toch niets doen (alleen tegen de aanbieders) en je alsnog die sites vast wel kunt bereiken.
Haha had ik ook.. En ik vind het niet terecht, er is idd geen kloot op hier ze lopen verschrikkelijk achter.. Laat ons lekker een serietje of filmpje downloaden..
Er zijn ook nog andere alternatieven, dan betaal je iets van een tientje per maand en dan mag je downloaden. Dit doen wij al heel lang.
Overigens worden de uploaders aangepakt niet de downloaders En de meeste uploaders komen uit het buitenland dus no problemo ik ga vanavond lekker CSI kijken en morgen The vampire diaries en grey's
Haha, idd, ik stream bovendien alles en daar lees ik niets over en dat gaat ook niet via nederlands sites. KOmt er morgen weer een vampire diaries aflevering? Ik was al bang voor een stop omdat er afgelopen week geen aflevering was.
Hoera voor nieuwsgroepen Je kunt die idd gewoon niet voorkomen, ze vinden altijd wel andere manieren.
Ja, ik ben ook een noob hoor, maar dat is dus weer wat anders dan downloaden. Sla je ook niet op op je computer, maar kijk je direct op je tablet of computer via een link.
Ja sorry, ik denk ook niet dat ik het er om ga laten. Ga nu even verder met The Vampire Diaries. Vanavond Once Upon a Time en Greys.
op youtube "stream" je. dus gewoon een website die filmpjes erop heeft, en jij bekijkt ze zonder te downloaden
ik heb ibox( online) kijk gratis filmpjes en zo mijn handige neef van 17 heeft dat er op gezet, Anders had ik het ook niet gehad haha. Hoe hij dat doet i dont now.
Dames, omdat er veel berichten in dit topic geplaatst worden die niet voldoen aan onze regels hebben we 'm gesloten. Voor meer informatie verwijzen we je naar het bericht van NU.nl in het eerste bericht. Beheer