draagdoek mama's

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door sab85, 19 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    Limmeke als ik een pot met goud aan het einde van de regenboog vind ben jij de eerste die het hoort! :D
     
  2. lammetje

    lammetje Fanatiek lid

    14 apr 2007
    1.561
    0
    0
    geitenmelkster/verloskundige
    elst
    wat is het verschil tussen een didymos en een girasol?
    ga nu alleen nog maar op kleur af maar das dom natuurlijk....

    zit nog steeds te twijfelen tussen een meitay beco en gweven doek

    jullie kunnen ook zoveel manieren knopen wil graag een boekje is dat er?
    of een handleiding?
    weet dat er filmpjes zijn maar wil het graag op schrift anders gaat het me te snel.........(blond)
     
  3. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
  4. lammetje

    lammetje Fanatiek lid

    14 apr 2007
    1.561
    0
    0
    geitenmelkster/verloskundige
    elst
    thanks limmeke
    heb me gister al aangemeld maar kan er nog steeds niet op helaas....
    alvast bedankt voor de tip!
     
  5. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.076
    2.220
    113
    Brabant
    hey meiden,
    na discussie met sommige van jullie, toch wat gaan vragen (ook aan sommige van jullie;)) en gaan rondkijken.
    En nu we een 2e wondertje zouden willen had ik besloten dat er nu een draagdoek zou komen. Maar goed, dan dus, niet nu.
    maar vandaag op de jjg-beurs bij de draagdoek.nl stand toch eens gekeken en geïnformeerd, toen toch nog eens terug.
    En isabella erin gezet, zelf geknoopt etc. En ik heb HEMMMMMM. ben helemaal blij!!
    Ben alleen benieuwd of isabella er nog in wil, want ze is het natuurlijk niet gewend. En hoe ik het vind (bekkenklachten, scoliose en een kind van 10kg)

    Dus meteen een paar vraagjes: isabella is nu 1 en 10 kg, gebruiken jullie de doek dan nog? en in welke zitting? op de heup of op de buik?
    En je kunt hem ook op je rug gebruiken? doen jullie dat? en vanaf welke leeftijd??

    Ik wil me verder niet bij jullie club aansluiten hoor, *grijns*. Want een junkie ben ik nog langggggg niet:)

    (oja, ik geef het nu toe: het zag er een stuk beter uit dan de baby bjorn zak;))
    grtjs, Taliaa
     
  6. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    een tricotdraagdoek gebruik ik niet meer, met dochter van bijna 7 kilo begon die als ze er langer in zat door te hangen en moest ik steeds bij blijven stellen.
    een geweven draagdoek word vol op gebruikt.. en op het draagdoekforum zijn heel veel mama's die geweven doeken gebruiken met kindjes van 3 of 4 jaar..

    een tricotdoek voor de rug is ook niet zo heel fijn ( mede door de extra rek die erin zit)..
    geweven doeken daarentegen zijn daar prima voor..geweldig voor zelfs.. ze geven veel meer steun.

    omdat je bekkenklachten hebt.. zou ik afzien van a-symetrisch dragen en gaan voor buik of rugdragen en de heupdracht achterwege laten.

    een tricotdoek is heerlijk voor een pasgeboren kindje.. maar als die paar maanden is zou ik echt overstappen op geweven doeken.
     
  7. MamaEsther

    MamaEsther Fanatiek lid

    24 okt 2006
    1.535
    0
    0
    Pompbediende/Shopmedewerkster
    Laag Soeren
    Helpen jullie me ook even van een stapel doeken af meiden??? Heb het geld enorm hard nodig! Vette rekening van de garage gehad!! Stashsale staat op DenV...
     
  8. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.076
    2.220
    113
    Brabant
    ah, dus ik heb de "verkeerde"gekozen? hihi. ze wilde me ook eigenlijk een slengdang/ding/dung/deng??? verkopen, maar ik wilde er eentje die ik ook in de toekomst met een kleintje kan gebruiken.
    Hm, de buikmanier dus, ik ga oefenen met mn kleintje:) Die niet zo klein meer is....;)
     
  9. MamaEsther

    MamaEsther Fanatiek lid

    24 okt 2006
    1.535
    0
    0
    Pompbediende/Shopmedewerkster
    Laag Soeren
    Nou ja, smaken verschillen........Maar ik zou zeggen dat je de verkeerde hebt gekozen ja, sorry!:) Ik heb ook zo'n tricot ding gehad en toen Naeyyssa een maand of vier was heb ik 'm aan de kant gesmeten en nooit meer gebruikt. Had ik toen maar geweten wat ik nu weet............;) En een Selendang is een shorty, kun je nog steeds vrij weinig mee.

    Mijn eerlijke ongezouten mening? Bewaar die .nl voor beebje twee en koop voor nu een geweven doek! Het is een investering, maar je hebt er echt jarenlang plezier van.

    En niet om je maar meteen wat aan te smeren, maar ik heb hele leuke doeken te koop staan! Interesse?
     
  10. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    ja maar even geen centjes ;) Nieuwe baan die maar de helft verdient...
    Maar we willen toch snel een tweede, en aangezien ik weinig meer nodig heb, heb ik meteen een mooi cadeau om te vragen! hihi
     
  11. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    mamaesther: de kleur van je geverfde doek is prachtig!!
    ik zou dat nooit durven te doen!
     
  12. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.076
    2.220
    113
    Brabant
    ehm wat kosten die doeken dan??:):):)
    (heb isa net een kwartiertje in de doek gehad, wat een genot. ohohl, waarom heb ik niet eerder naar jullie geluisterd? vervolgens heeft ze de fles erin gedronken (ik zat) met haar hoofdje tegen mijn borst aan... *genieten*)
    Ik heb de doek in 1e instantie voor nummer 2 ooit gekocht en voor nu voor de leuk..
    Ben ik twijfel om een niet rekbare te kopen nog dan... Knoop je deze op dezelfde manier? En is je kindje erin zetten net zo gemakkelijk??
    Ik moet nog wel wat oefenen, want onderin mn rug heb ik weinig steun, volgende keer wat proberen te schuiven (iemand tips?)
     
  13. MamaEsther

    MamaEsther Fanatiek lid

    24 okt 2006
    1.535
    0
    0
    Pompbediende/Shopmedewerkster
    Laag Soeren
    Thanks!:D
     
  14. MamaEsther

    MamaEsther Fanatiek lid

    24 okt 2006
    1.535
    0
    0
    Pompbediende/Shopmedewerkster
    Laag Soeren
    De doeken die ik te koop heb variëren van 67,50 tot 95,- inc verz. Zijn allemaal goede doeken, vanaf de geboorte te gebruiken tot een jaar of 4 a 5. Het knopen van een geweven doek gaat anders, maar het is makkelijker dan met zo'n .nl en er staan filmpjes op youtube! ;)
     
  15. pixie

    pixie VIP lid

    30 mei 2008
    12.315
    0
    0
    woonbegeleider psychiatrie
    Leusden
    graag je schoonzus ook inlichten ;)
     
  16. Maia

    Maia Niet meer actief

    hallo allemaal,

    ik heb ook een draagdoek aangeschaft (zo'n lange via draagdoek.nl) maar ik blijf klooien met hoe strak hij moet. Hoe doen jullie dat?
     
  17. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    een tricotdoek is vrijwel onmogelijk om te strak te knopen omdat er mega rek in zit. Dus zo strak mogelijk knopen
     
  18. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    30 nov 2008
    8.641
    0
    36
    Noord Brabant
    Ik heb ook een draagdoek van draagdoek.nl, maar voor mijn gevoel zit ie toch best wel strak, moest vanmiddag zelfs ff echt vechten om het middenstuk over Tim heen te krijgen.
    Scheelt misschien omdat het midden stuk dus niet van rekbare stof is?????
    Maar he, ik ben totaal geen ervaren draagmama haha, is voor mij ook allemaal nieuw. Doe t pas 2 weken;)

    Baal wel, heb vorige week een doek gekocht via marktplaats, van t weekend betaald. En nog niet binnen!
    Ze zouden t gisteren op de post doen, maar normaal heb je t dan een dag later...aaahhhh.....blijf aan t mailen!
     
  19. lammetje

    lammetje Fanatiek lid

    14 apr 2007
    1.561
    0
    0
    geitenmelkster/verloskundige
    elst
    iemand mischien een instructieboekje voor mij kom er gewoon niet uit???
     
  20. Maia

    Maia Niet meer actief

    ah oké, dank je limmeke, zo strak mogelijk dus. Leek me zo strak voor Fleur maar niet dus :)
     

Deel Deze Pagina