Hoihoi allemaal! Op 10 november 2011 kreeg ik tijdens de echo te zien dat het vruchtje geen hartslag vertoonde. Ik was op dat moment 8 weken zwanger. Een week daarna stond een curettage gepland. Ik heb een aantal dagen gewacht, omdat ik al voor mijn echo bloedverlies had. Volgens de gynaecoloog was de kans groot dat het vruchtje al uit zich zelf los zou laten. Twee dagen voor de curettage nog een echo gehad, waaruit bleek dat er nog teveel weefsel zat om het zo te laten, dus zou de curettage doorgaan. Vlak voor de curettage heb ik een echo gehad en daaruit bleek dat alles schoon was. Wat ik best raar vond, aangezien ik na de echo waaruit bleek dat er nog weefsel zat en de echo voor de curettage geen/weinig bloed ben verloren. Dit is nu dus twee maanden geleden en mijn menstruatie is al die tijd uitgebleven. Mijn vriend en ik hebben het gewoon al die tijd safe gedaan, maar er is dus toch iets fout gegaan, aangezien mijn test vandaag positief was. Bij mijn vorige zwangerschap was meteen duidelijk dat we het kindje zouden houden, maar helaas de miskraam. Nu ben ik dus weer zwanger, maar ik weet niet wat ik moet voelen. Ik vind dit zo moeilijk. Geen idee of ik het moet houden of dat ik het weg moet laten halen.. Sorry voor het lange bericht, maar wilde het toch even kwijt.
Je wilde bij je eerste zwangerschap het kindje houden en nu weet je het niet? Waarom weet je het nu niet zeker? Heb je er geen vertrouwen in?
Mijn financiële situatie is op dit moment niet erg stabiel. Mijn relatie heeft de laatste tijd flink wat te verduren gehad en ik wil niet dat dat erger wordt. Maar aan de andere kant is het ook weer zo mooi om zwanger te mogen zijn. Ben dol op kinderen en aan de liefde die ik wil geven zal het niet liggen..
jeetje moeilijk. Ik zal er goed over nadenken en praten met je partner, straks laat je het weg halen voor niks en krijg je spijt. Iedere relatie heeft zijn pieken en dalen! En het laten weg halen doe je niet zomaar, daar zitten lichamelijke en geestelijke pijn klachten aan vast! Ik kan natuulijk niet weten hoe erg de situatie is, maar met geld komt het vaak wel goed, zeker als je ouders je bijvoorbeeld kunnen steunen? Sterkte meis
Mijn vriend is er heel zeker van dat hij het dit keer niet wilt, maar ik krijg spijt, dat weet ik nu al. Heb bij de vorige keer zoveel pijn gehad toen bleek dat het niet goed was. Dan ben ik nu weer zwanger, daar zou ik juist hartstikke blij mee moeten zijn. Mijn ouders hebben het financieel ook moeilijk en mijn vader staat er absoluut niet achter. Het zou ook waarschijnlijk wel goed komen uiteindelijk, maar om nu die beslissing te nemen is wel verdomd moeilijk.