duwen?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Nicklebackk, 8 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nicklebackk

    19 dec 2011
    73
    0
    0
    Huishouder
    Brabant
    Hallo,

    Ik ben nu 12 weken, en ik voel sinds vandaag, af en toe boven mijn schaambot iets duwen. Kan dit het kleintje al zijn?

    Of is dat nog veells te vroeg?
     
  2. wennepen

    wennepen Bekend lid

    30 dec 2008
    908
    0
    0
    Het zou al wel heeeel vroeg zijn en het kleintje zal nog niet de kracht hebben om te duwen, maar zou je eerder een kriebel moeten voelen.

    Ik denk dat het het groeien van je baarmoeder of rekken van je banden is.
     
  3. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Nee ik kan me niet voorstellen dat je je kleintje al voelt. Dit is mijn 3e zwangerschap en ik voelde dit kindje al wel bij 10 weken "fladderen" in mn baarmoeder, maar echt schoppen en bewegen voel ik pas sinds een week of 18. De eerste bewegingen die ik voelde waren echt alsof je met een veertje streek zo licht.
     
  4. Helise

    Helise Fanatiek lid

    4 mrt 2012
    1.785
    0
    36
    Lijkt mij ook niet dat je het kindje al kunt voelen (duwen).. Allereerst zal je dan lichte plopjes of een soort van kriebel voelen en pas later komt dat geduw.
     

Deel Deze Pagina