Ik heb met 8 weken gewoon een uitwendige termijnecho gehad, maar de volgende is dan pas weer met 20 weken.
hoi hoi ik heb bij mijn verloskundige met 6 weken en 3dagen uitwendig gehad dus het verschit heel erg denk waaar je het laat doen groetjes chantal 19 weken zwanger en op de echo zagen ze alles duidelijk hartje klopte ook al
ik heb met 10 en met 14 weken een inwendige echo gehad. (had te maken met de navelstreng die ze moesten zoeken). maar dit totaal niet als vervelend ervaren. zodra je de beeb op het scherm ziet heb je niet eens meer in de gaten dat je met je benen wijd ligt!
Ik heb met 6 weken een inwendige echo gehad en met 10 weken een uitwendige. Een inwendige echo stelt niks voor hoor, tenminste bij mij niet. Ik vond het alleen maar prachtig om die kleine en niet te vergeten het hartje op het scherm te zien
De mevrouw die mijn echo maakte zei dat dit niet meer nodig is met de supermoderne apparatuur van tegenwoordig... Ik had namelijk ook gezorgd voor een volle blaas, en toen lag ik daar bijna op klappen toen ze met dat apparaat over mijn buik ging, dat was geen pretje. Groetjes, Anakin.
O ja, dat is ook beter he met een volle blaas naar de echo gaan. Ben benieuwd naar mijn eerst echo. Ik hoop dat ik een gewone echo krijg.
Inwendig stelt idd niet veel voor, zon apparaat gaat minder diep en is minder dik dan het apparaat waardoor we zwanger zijn geraakt
mmmmm, ik denk dat het toch gewoon afhangt van de vk/gyn die de echo maakt hoor, ik ben van mezelf niet dik (heb bijna geen vet op mijn buik in 'normale' toestand, maar heb wel degelijk een inwendige echo gehad (met 8 wkn en met 11 wkn) wss ook afhankelijk van hoe oud het apparaat is waarmee ze de echo maken. maargoed ik vond het idd ook niet het ergste van de wereld hoor, en je vergeet heeel snel dat dit in je zit op het moment dat je de kleine ziet. gr saskia
Hier doen ze tot 13 weken altijd inwendig.. geeft meestal een duidelijker beeld. Stelt echt niks voor, ik vind een inwendig onderzoek (als je op het eind loopt bijv.) veeeeel vervelender.