Vanmiddag om 14.00 hebben we onze eerste echo! Ik ben 6+6 en hoop een mooi kloppend hartje te zien. Duimen jullie met mij mee?
Jee zo zenuwachtig dat je midden in de nacht op ZP zit hihi Duim voor je dat je mooie echo ziet met een kloppend hartje!!!
Spannend! Ik duim met je mee! Ik heb morgen m'n 1e echo met 8w5d, weet precies hoe je je voelt, ben al dagen aan het aftellen!
Jaaaaah alles was goed!! Dank jullie wel voor het duimen Ml was er vroeg uit ivm werk dus vandaag dit bizarre tijdstip haha! Er was meteen een mooi kloppend hartje te zien!! Ik was helemaal opgelucht en blij , en nog steeds! Volgens de meting 6+4 wat overeen komt met een cyclus van 28 dagen vanaf 22 juni. Zelf had ik 26 dagen berekend maar ach ... dat was een gemiddelde. Ik ben dus 2 dagen terug gezet en mijn id is 29 maart Over 3 weken hebben we weer een echo en dan ben ik 9+5. Rond de 13-14 weken weer en dat is dan de termijn echo. Wij zijn blij en opgelucht en ik ben zo blij dat mijn goede voorgevoel bevestigd is! De echo was uitwendig trouwens ... als ze niks zag zou ze inwendig een echo doen. Maar dat betekend dat ik dus nog eerder positief getest heb! Met 3+4 kruidvat test Met 3+5 cb digital 1-2 Met 3+6 hcg 65 Met 5+0 cb digital 3+ Wauw .... echt snel!!
En een foto vd echo natuurlijk! Erna even samen genoten en wat winkels afgegaan en zl weer opgehaald. Vandaar mijn late berichtje
Fijn zeg! Mooie echo! Zeker als de echo via de buik was valt er over de termijn niets te zeggen. Mijn tweede echo kwam de meting bijna een week minder uit, met echo daarop weer wat vooruit en bij combitest nog 1 dag verschil met wat ik zelf dacht. Geniet ervan!
Super mooie echo. Fijn dat alles goed is gegaan. Ik mag weer stiekem gaan aftellen volgende week woensdag mag ik weer gluren na onze kleine granaal.
Gefeliciteerd!!!!!!!! En die daagjes maken niet zo uit, ik liep een week achter bij 2 van mijn kinderen terwijl ik zeker wist wanneer ik mijn eisprong had en 2 inseminaties, maar t kan hihih Lekker genieten!!