Eisprong?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Caresse, 22 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Caresse

    Caresse Lid

    21 okt 2014
    75
    0
    6
    Twente
    Hoi dames!

    Misschien een hele domme vraag hoor, maar ga hem toch even stellen voordat mijn hoofd weer met me op hol gaat ;)

    Mijn cyclus verschilt soms redelijk qua aantal dagen, gemiddeld genomen heb ik een cyclus van 30 dagen. Dit zou dus betekenen dat ik gister mijn eisprong zou moeten hebben gehad. Nou wil dit natuurlijk helemaal niet zoveel zeggen, vandaar ook mijn vraag.

    Gisternacht (van donderdag op vrijdag) werd ik rond een uur of 4 wakker en voelde wat gekke kramp links onder in mijn buik. Verder niet bij stilgestaan ofzo, gewoon lekker verder gaan slapen. Toen ik gisterochtend wakker werd had ik hier nog steeds last van. Kramp, steekjes, weet niet zo goed hoe ik het moet omschrijven. Echt pijn kan ik het niet noemen, meer gewoon een vervelend, irritant gevoel. Later op de ochtend nergens meer last van overigens. Toen bedacht ik me later, zou zoiets de eisprong kunnen zijn? Ik heb dit namelijk sinds ik van de pil af ben wel vaker gehad, omstreeks de tijd dat ik volgens de boekjes mijn eisprong zou moeten hebben.

    Nu hebben we deze week netjes om de dag geklust, laatste was dus donderdag ;) en gisteravond voor de zekerheid nog maar een keertje extra.
     
  2. SusanneM85

    SusanneM85 Actief lid

    25 okt 2014
    491
    0
    16

    Klinkt als ovulatiepijn, en jullie hebben om de dag geklust! Dus ik denk dat je de kansen hebt gepakt. Doen jij aan ovulatietesten en tempen?
     
  3. Caresse

    Caresse Lid

    21 okt 2014
    75
    0
    6
    Twente
    Nee, nog niet. Eind juni heb ik mijn laatste pil gehad, en heb me voorgenomen om nog niet direct met ovulatietesten en tempen bezig te gaan.. Hoewel ik er wel steeds meer naar neig :p
     
  4. SusanneM85

    SusanneM85 Actief lid

    25 okt 2014
    491
    0
    16
    Geef het tot het einde van het jaar...doen wij ook! Wij gaan pas testen als het dit jaar niet lukt.....weet wel dat er bij testen mee druk op alles komt te staan. Ik zou nu nog even van jou steken uitgaan, rond 12-18e dag van cyclus lekker klussen! Geniet ervan, wanneer is jou nod?
    Ik volgende week woensdag.....spannend!
     
  5. Caresse

    Caresse Lid

    21 okt 2014
    75
    0
    6
    Twente
    Nou precies, dat was ook ons idee!

    Mijn NOD zou 5 dec zijn. Mocht het raak zijn, beste Sinterklaas cadeautje ooit haha! Spannend hoor, succes! :D
     
  6. SusanneM85

    SusanneM85 Actief lid

    25 okt 2014
    491
    0
    16
    Ja spannend! Als jij het leuk vind kan je mee praten in de topic Haat aan het wachtbankje. Is erg gezellig....

    Hopelijk wordt het wachten snel beloond:)
     
  7. Caresse

    Caresse Lid

    21 okt 2014
    75
    0
    6
    Twente
    Ah bedankt voor de tip! Ben hier nog niet zo heel bekend
     
  8. Jellybean79

    Jellybean79 Bekend lid

    28 aug 2014
    508
    1
    16
    "Mijn NOD zou 5 dec zijn. Mocht het raak zijn, beste Sinterklaas cadeautje ooit haha! Spannend hoor, succes! "

    Hai! Das toevallig, beetje vergelijkbare cycli en ook rond de verjaardag van die oude man mijn nod; spannend he!

    Ik duim voor ons:)
     
  9. Caresse

    Caresse Lid

    21 okt 2014
    75
    0
    6
    Twente
    Oooh, spannend he!
     

Deel Deze Pagina