En ja hoor.. een week of 2 na dochterlief is nu ook zoonlief geveld door de waterpokken. Gisteren had hij er 5 en nu tientallen. Hij is vandaag gewoon naar het kdv geweest, voelde zich tenslotte prima en had geen verhoging / koorts. Maar om 3 uur werd ik gebeld... het 'kacheltje' wilde graag naar huis.. 39 graden koorts. Ach arm ventje. Gelukkig was ik heel dichtbij en we zijn lekker naar huis gegaan... daar op de bank gekropen en lekker thee gedronken (met een koekje.. die ging er - hoewel extreem langzaam - wel in) en Thomas gekeken op DVD. Eigenlijk wel heel knus. Om 18:00 wilde het manneke naar bedje toe. Ingedept met lotion en binnen 3 minuten was hij vertrokken. Hopelijk kan hij lekker doorslapen en valt de jeuk mee.. Hij zit nu echt helemaal onder (gezicht valt nog mee) Lief is dat mijn dochtertje (1,5 jr) precies weet wat er gebeurd. Ze aait haar grote broer en wijst naar de pukje en maakt dan een krabbeweging: ja, dat jeukt! Schattig.
Wat een schattig manneke. Wel sneu dat ie ziek is, vertroetel hem maar lekker, ik hoop dat hij wel lekker kan slapen! En wat schattig van de kleine meid!
Ah, sneu! Wel lekker, zo met dekentje & knuffel op de bank Ik hoop dat hij snel opknapt. Veel plezier met vertroetelen.
Aah, sneu hè? Hier afgelopen maand ook de beide kids om de beurt geveld door de pokjes. Lekker knuffelen en vertroetelen! En havermout badjes
Ja dat is wat. Wij zijn afgelopen zomervakantie aan de beurt geweest. Eerst Isabella en 10 dagen later Julian. Maar je bent er hierna wel vanaf, Beterschap.
Wauw, wat een mooie zoon heb je! Schattig dat zijn zusje zo meeleeft, knap ook dat ze het herkent en begrijpt Beterschap voor hem