Ik wil graag ervaringen horen over een babyhangmat. Onze 1e huilde erg veel. Hij was vaak onrustig en alleen in de puck a baby ging het redelijk. In de box enz wou onze zoon eigenlijk nooit liggen en was het meteen huilen. Nu hoop ik natuurlijk dat onze 2e geen huilbaby is ,maar ik las dus iets over een babyhangmat. Dat ze dit knusse gevoel fijn vinden. We hebben al een wiegje aangeschaft, zodat dit een wat lekkerder behagelijk gevoel geeft. Maar zou zo'n hangmat ook een idee zijn voor in de box?
Ik heb er geen want in mijn box paste het niet. (iig de minimonkey niet, die ik o.a. had gekocht om als hangmat te gebruiken...) Daarom wilde ik zeggen, let wel goed op dat 'ie past als je er 1 koopt.
Onze meis huilt veel van de pijn, dus ze vindt weinig goed. maar een aantal keer hebben we haar in het hangmatje gelegd en ze vond het bijna elke keer lekker liggen. Ze houdt ook niet van plat op d'r rug in de box liggen.
@duchess,ah dat is een goede tip,die ga ik wel onthouden, want dat was eigenlijk iets waar ik niet bij stond @sabse,ah wat naar dat jullie meisje zoeel huilt van de pijn Fijn dat ze het hangmatje prettig vind. Hopelijk is je meisje snel pijn vrij!
onze zoon vond de hangmat heerlijk om in te liggen en ondertussen lekker naar zijn mobiel kijken en luisteren. Maar hij vond het niet altijd even leuk ... jammer genoeg. Ik heb geen spijt gehad om een hangmat te kopen. In de tuin hangt nu een grote hangmat (voor mama en zoon) en hij vindt het heerlijk. Je kan evt. ook goedkoop een vrij nieuwe via marktplaats kopen. Ik heb er 1 overgenomen van een moeder. Haar dochtertje vond het niks en bood hem voor heel weinig aan. Ik zou zeggen. Probeer het gewoon. De touwen zijn lang genoeg om de hangmat passend voor je box te maken. En hang hem niet hoog maar laag bij de bodem van de box. Als de kleine er uitvalt valt hij.zij niet van een te hoge hoogte. Als een baby gaat rollen mag hij/zij er zo wie zo niet meer in.