Hallo, Ik wil graag zo langzamerhand gaan starten met het afbouwen van het inbakeren. Mijn zoon is nu 20 weken en vanaf week 7 bakeren wij hem in met de pacco. Sinds een aantal weken slaapt hij s'nachts zonder de pacco en dat gaat goed! Overdag heeft hij het nog wel nodig. Nu zat ik een beetje te lezen op internet over de Puckababy slaapzak 6m tot 2.5 jaar. Het lijkt mij een ideaal ding, maar wel prijzig. Graag hoor ik of anderen ervaringen hebben met de Puckababy slaapzak! Alvast bedankt!
Ik ben net over naar de puckababy mini en heb deze via mp gekocht zo goed als nieuw dus misschien iets voor jou? Verder met de slaapzak (nog) geen ervaring
Ja ik heb een puckabag. Veel te warm dus wordt al niet meer gebruikt, vindt het irritant dat de mouwen er niet af kunnen anders was het goed geweest..
Heerlijk ding! Onze dochter heeft er twee en ze heeft er nu al ruim een jaar plezier van. Ieder seizoen kun je hem aanpassen. Je moet er alleen geen dekens oid bij gebruiken, dan wordt het idd snel te warm, maar dat geldt voor alle 4 seizoenen slaapzakken.
Mijn zoon slaapt sinds hij 7 maanden is in de puckabag. Het is een 4-seizoenenslaapzak. Je hebt in feite 2 delen, een dikke en een dunne. Van de dunne kunnen de mouwen af en de dikke heeft wantjes. De dikke en de dunne slaapzak kan je in elkaar ritsen, dan wordt het de winterslaapzak. Er staat bij dat hij tot 2,5 jaar gebruikt kan worden, maar dat is wel overdreven. De mouwen worden hier te kort en hij komt met zijn voeten bijna tegen de onderkant aan. En mijn zoon is wat kleiner dan gemiddeld.
Weet niet wat jij hebt, maar da's geen puckabag.. daar kunnen de mouwen wel af van het dunne deel. En die dunne is echt niet warm hoor. Mijn zoon heeft er 2 zomers in geslapen, als het heel warm is gaan de mouwen eraf en slaapt hij alleen met romper erin.
Ik zou persoonlijk de puckabag niet aanschaffen voor het afbouwen van de packo. Wij hebben hem ook maar hebben er niks aan gehad voor het afbouwen van het inbakeren. Veel te groot en te warm. Wij hebben de puckababy mini gebruikt voor het afbouwen, daar zitten ritsjes in zodat je de armpjes er in of er uit kan doen. Erg fijn!
Wij hebben de Puckabag wel gebruikt om het inbakeren af te bouwen. Met 6 mnd. hebben we onze dochter van de Pacco in de Puckabag gelegd en dit ging eindelijk (na een aantal keer anders proberen af te bouwen) goed. Nu slaapt onze meid er nog steeds in. Ik vind het superhandig dat je hem bij elk weertype kunt gebruiken. Hij is prijzig, maar als je voor elk seizoen een slaapzak moet kopen, ben je het ook kwijt.
geen ervaring met afbouwen van inbakeren. Dat moest hier redelijk cold turkey met 3maanden, omdat hij eerst koorts kreeg, en toen besloot te gaan rollen. Ben vanaf dat moment de puckabag gaan gebruiken. (naja, eerst gewone slaapzakjes volgens mij, maar die werden richting winter toch wat koud). Fijn ding. Mouwen verwijderen vond ik niet ideaal, ritsjes gingen wat stroef. Kan ook komen omdat ik het nooit doe. Oh, en bij mij zijn van het winterdeel de armen wel een stuk korter. Kan komen door de droger (heb er maar 1, en droog hem altijd heel kort, zodat ik hem iig 's avond weer kan gebruiken).
Het is zeker wel een puckabag en van het hersft/wintergedeelte kunnen de mouwen niet af. Onze dochter heeft het dus bloedheet in dat ding terwijl het op haar kamer 18 graden is nu, ze werd gewoon wakker van het zweten...
Ja is inderdaad waar dat je van het herfstdeel de mouwen er niet af kan halen. Maar als dat deel nu nog te warm is, kun je toch nog het lentedeel gebruiken? Of minder aan in het herfstdeel. Mijn dochtertje heeft het herfstdeel aan met alleen een romper korte mouwen.
Bedankt voor jullie reacties! Ben toch nog wel aan het twijfelen. Ik vind het op mijn zoon z'n kamertje niet echt warm en s'ochtends wordt hij altijd wakker met steenkoude handjes en z'n hoofdje is ook niet erg warm. Maar ik zie meerdere reacties dat het herfstgedeelte wel erg warm is. Maar is het dunne gedeelte ook met lange mouwen en wel warm genoeg voor de winter? En wat is dat het verschil met een gewone winterslaapzak? Ik dacht dat het een ideaal ding zou zijn om het inbakeren te vervangen? Heeft iemand de ideale tip om het inbakeren af te bouwen?
lentedeel is weer te koud, zelfs met pyama en romper lange mouw.. en het herfstdeel is weer te warm zelfs met een romper kort mouw. Ze kan gewoon haar warmte niet goed kwijt in de puckabag, als ze nou ook gewoon ritsjes aan het herfst/winterdeel hadden gemaakt, was het goed geweest..
Het dunne gedeelte kun je de mouwen wel uitritsen en van het dikke gedeelte dus niet. Met als gevolg dat ze de warmte niet goed kwijt kunnen.. Onze dochter ligt nu in een gewone winterslaapzak en dat gaat prima.. Inbakeren afbouwen heb ik niet gedaan, ben cold turkey gestopt omdat mevrouw ineens ging draaien dus heb geen tips voor je..
Hoi, Zowel mijn dochter als zoontje heb ik ingebakerd. Het afbouwen kun je op een goedkope manier doen. Pak een slaapzakje en naai de mouwtjes dicht. Ze hebben dan wel de vrijheid met de handjes maar kunnen niet bij hun hoofd komen. Ze kunnen zelfs sabbelen op hun handjes. Werkt echt perfect. Ik ben begonnen met een krap slaapzakje en daarna een wijde. Gewoon vd Hema. Let wel op dat hij/zij er. Niet met de hoofd erdoor kan. Succes
Hoi Hoi, Er is wat mij betreft weinig verschil tussen de puckabag en een gewone vier seizoenen-slaapzak. Zelfs onhandiger omdat idd de mouwen niet van het herfstgedeelte afkunnen. Ik ben hem eigenlijk van de zomer pas gaan gebruiken. Het zomer gedeelte is zo dun als een laken en dat was erg fijn op warme dagen. En nu heeft hij het herfstgedeelte aan. Ik moet zeggen dat hij voor de lengte die mijn zoontje nu heeft, wel zeer fijn is, het is een lekkere smalle slaapzak. Maar om het inbakeren af te bouwen heb ik er niks aan gehad. Het is uiteindelijk dus wel een goede aankoop gebleken, maar niet waarvoor ik hem eigenlijk had gekocht, het afbouwen. Daarnaast is hij heerlijk zacht en super netjes afgewerkt.