ervaringen VU

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Linda18, 12 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Linda18

    Linda18 Actief lid

    18 sep 2011
    240
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij overwegen om over te stappen naar het VU. Na 6 mislukte pogingen elders overwegen wij nog 1 poging te doen. Ook al geeft men ons weinig kans van slagen. Verder niet bekend waarom het niet wil lukken. We hebben ondertussen een second opinion gehad in het VU (hier komt eigenlijk uit dat het traject tot nu toe verder wel goed verlopen is, VU doet qua behandeling en testjes net iets anders + hun lab fase blijkt erg goed te zijn). Zij willen ook evt nog een ivf poging met ons doen.

    Wie wil zijn mening en ervaringen delen over het VU? Is het in de spits een beetje te doen om daar op tijd te komen? (zonder files moet ik een uur rijden). Ik zag dat hun stimulatie schema er wel iets anders uit ziet dan dat ik gewend ben. Kan iemand mij daar wat over vertellen. Wat ik verder wel fijn vind is dat ze standaard een zwangerschapstest via het bloed doen, dit moest ik tot nu toe altijd zelf testen met een normale zwangerschapstest.

    In elk geval ben ik op zoek naar VU ervaringen (zowel goede als minder goede) . Dit gebruik ik mede om te overwegen om daar nog wel/niet een behandeling te ondergaan.
     
  2. Linda18

    Linda18 Actief lid

    18 sep 2011
    240
    0
    0
    NULL
    NULL
    Niemand??
     
  3. annabuik

    annabuik Actief lid

    3 feb 2007
    383
    0
    0
    Hai linda,

    ik heb zeer goede ervaringen met het Vu, vriendelijke mensen en erg meelevend. Maar natuurlijk het belangrijkste, uitstekende resultaten! Hun labwerk is gewoon zeer kundig, op hun website kun je de laatste resulaten opzoeken.
    anna
     
  4. aklina

    aklina Fanatiek lid

    13 jun 2010
    1.159
    0
    0
    Purmerend
    Ik heb minder goede ervaring met het vu.

    Ik heb er 6x IUI gedaan en de 1e ivf en de 2e ICSI poging.
    Voor de derde poging ben ik overgestapt naar dusseldorf met zeer goed resultaat... want ik ben eindelijk zwanger geraakt.

    Als je wilt kun je alles lezen in mijn blog. Zie link in mijn onderschrift.
     
  5. Linda18

    Linda18 Actief lid

    18 sep 2011
    240
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt voor jullie reacties. Aklina: ik begreep dat het voornamelijk vervelend is gegaan ivm de cryo tp (hoop dat ik het goed gelezen heb).

    Verder nog mensen met positieve of negatieve ervaringen bij het VU?
     
  6. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    17 apr 2013
    3.127
    2
    0
    Hoi Linda,

    Wij zijn momenteel bezig met de aanloop naar onze IVF-poging. Wij lopen in het WFG in Hoorn maar de punctie en terugplaatsing zullen in het VU plaatsvinden. Ik zal je laten weten hoe ik het daar heb ervaren. Ik ben zelf ook erg benieuwd. Het is maar net wie je treft en hoe alles loopt denk ik. Wij zijn erg blij met het WFG maar vrienden van ons zijn na 1,5 jaar ellende overgestapt naar een ander ziekenhuis en hebben dus een totaal andere ervaring.
     

Deel Deze Pagina