hallo meiden, ik had ze ook in huis...maar nu ze op zijn vergeet ik ze telkens te halen...zo stom!zeker als je ziet hoeveel er succes mee hebben! volgende week maar weer beginnen!
deze ronde heb ik ook voor het eerst de etos pillen geslikt. ja rond mijn vruchtbare periode pijn in mijn buik, 2 dagen voor nod eenmalige licht roze afscheiding. 1 keer s'nachts wakker geworden bezweet en menstruatie pijnen in mijn buik maaaaaaaaar wel vanmorgen een positieve zwangerschapstest in mijn handen! dus ja ik geloof wel dat de pillen geholpen hebben!
Hier ook een nieuwe Etos-gebruikster. Vandaag mee begonnen. Baat het niet dan schaadt het niet, zullen we maar zeggen! Alle zwangeren: gefeliciteerd! De rest: succes!
Ik hoop zo dat we allemaal geluk hebben,Ik moet volgende week even naar de Gynecoloog toe want ik wil nu even weten hoe het ermee staat,zit nu al vanaf september aan de clomid en wil wel even weten hoe nu precies verder,het duurt me echt te lang zo Ik hoop elke maand weer maar ja daar doe je niks mee natuurlijk. Veel suc6 meiden,ik slik nu vanaf 2 weekjes ongeveer de etos pillen
Ik ben na een bbz in afwachting van mijn eerste menstruatie, maar ben vorige week ook maar begonnen met deze pillen. Slikte eerst tarwekiemolie en foliumzuur, maar alles in 1 is toch handiger. Heb het van te voren gevraagd aan de gynec. en die zei dat ik gerust al vast kon gaan slikken...
Meid, als je clomid slikt, dan is het niet verstandig de etos zwanger worden te slikken. Althans niet voor je eisprong. Het kruid Vitex dat erin zit KAN de clomid tegenwerken. Ik slik ook clomid en slik pas NA mijn eisprong de pillen. Ik heb dit nagevraagd aan mijn gyn en dit KAN idd gebeuren. Dus zekere voor het onzekere nemen, pas na je kuur clomid of eisprong gaan slikken!
Als ik clomid slik die 5 dagen dus geen Etos zwanger worden slikken? Goh bedankt voor je tip zeg.....
Hee meiden! Ik ben weer thuis! Hier nog steeds geen bloed te bekennen heel spannend maar zal er maar vanuit gaan dat dat nog wel komt, anders valt het weer zo tegen. Wel krampjes en 2 dagen heeeeeel licht bruin verlies gehad (hebben meerdere zwangere meiden ook gehad) maar dat wil natuurlijk ook niks zeggen en ben erg winderig hahahahaha xxxxx Hebben besloten te wachten met testen tot zaterdag ochtend! _________________
Ik zou pas NA je eisprong beginnen met slikken. Als je kuur op is, dan moet de clomid natuurlijk nog wel een aantal dagen langer zijn werk doen. Als je weet dat je eisprong is geweest, dan kun je gerust beginnen met slikken... Graag gedaan voor de tip!
Hee meiden! Ik ben weer thuis! Hier nog steeds geen bloed te bekennen heel spannend maar zal er maar vanuit gaan dat dat nog wel komt, anders valt het weer zo tegen. Wel krampjes en 2 dagen heeeeeel licht bruin verlies gehad (hebben meerdere zwangere meiden ook gehad) maar dat wil natuurlijk ook niks zeggen en ben erg winderig hahahahaha xxxxx Hebben besloten te wachten met testen tot zaterdag ochtend! _________________
hoi meiden waarschijnlijk hebben de pillen bij mij ook geholpen ik had net een vaag tweede lijntjeop de test(en dat na bijna twee liter water te hebben gedronken vanmiddag) maar ben voorzichtig al een beetje blij(test morgenochtend nog even en dan horen jullie het) groetjes debby