Oh fijn dat de ruggenprik zo goed aanslaat. Ik weet nog dat je heel erg tegen het zetten op zag, viel het mee? Spannend nu. Hopelijk heb je snel je kleintje in je armen. Ik kom regelmatig even spieken.
Wat fijn voor je, die ruggeprik! Hoop dat de ontsluiting nu lekker gaat opschieten! Wij wachten met smart op babynieuws , heel veel succes! Als de kleine er is eerst lekker samen genieten hoor, wij zijn heel nieuwsgierig maar kunnen best wachten
Om 15:00 had ik 5cm ontsluiting dus het gaat netjes. De weeën opwekkers staan uit want mijn lichaam heeft het zelf overgenomen. Ik heb om de 2 minuten zoiets een flinke rugwee . De ruggenprik helpt redelijk goed, een wee blijft wel pijnlijk. De ruggenprik zetten was wel lastig omdat ik die vergroeiingen in mijn rug heb maar met wat gewroet is het toch gelukt. Om 17:00 komen ze weer kijken naar de ontsluiting en hopelijk is het dan 7 cm of meer. Manlief is snel even naar huis voor ons mopsje zodat hij strakjes niet meer weg hoeft. Ik blijf jullie op de hoogte houden
Probeer tussen die 2 minuten indien mogelijk wat te rusten. Weet dat de laatste centimeters het heftigst/ pijnlijkst zullen zijn (ik voelde ze ook door de ruggenprik heen). Dus spaar zoveel mogelijk je energie. Kleine opsteker: Je bent al over de helft, de laatste centimeters gaan vaak een stuk sneller dan de eerste. Geef je over aan de pijn, ipv er tegen te vechten. Zet hem op!!
Hier weer een stille meelezer, zet hem op meid!!! Ben zo met je aan het meeleven dat ik vannacht zelfs heb gedroomd dat je bevalling vandaag heel vlot was verlopen haha Nog een opsteker : bij mij waren de laatste 5 cm juist het makkelijkst! Toi toi toi!!!