Even voorstellen!

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door LadyKikker, 12 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.260
    1.897
    113
    Vrouw
    Hallo!

    Ik ben Sabrina, 30 jaar en al bijna 10 jaar samen met mijn vriend.
    De kinderwens is al een geruime tijd aanwezig maar we woonden in een klein appartementje, wat volgens ons niet ideaal was voor een baby..
    Na anderhalf jaar eindelijk het appartement verkocht, leuke eengezinswoning gevonden, gestopt met roken en uiteindelijk gestopt met de pil! Nu zon 5 maanden pil-vrij..
    Kreeg helaas psychische klachten en vond dat ook geen ideale situatie voor een zwangerschap.. Voorzichtig "klussen" dan maar :) (klussen, zo noemt iedereen dat toch?? haha... vind t maar gek klinken)
    Nu ben ik behoorlijk uit de put geklommen, ben er nog niet helemaal... maar vind dat we nu lang genoeg hebben gewacht.. We zijn er nu echt aan toe en willen ons leven compleet maken..

    Heb (tot mijn grote spijt) mn cyclus niet heel netjes genoteerd in een agenda. Weet wel dat ik een mooie, regelmatige cyclus heb en dat mn eisprong hoogstwaarschijnlijk afgelopen week plaats moest vinden.. (ik vermoed dat deze gister was) Maandag en vrijdag sex gehad, dus nu maar heel hard duimen!

    Wat spannend is dit zeg!! We lopen de hele dag te dromen en hopen stiekem dat het nu al raak is.. Ik weet het, er teveel mee bezig zijn werkt averechts maar een beetje dromen en vlinders in de buik moet kunnen toch??:D

    Ga nu lekker rondlezen op dit forum en hoop op veel gezelligheid, steun, enz... tot snel!

    Groetjes, Sabrina
     
  2. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Welkom op het forum ;)
     
  3. Tamararos

    Tamararos Lid

    15 jan 2012
    56
    0
    6
    Vrouw
    Heusden
    Welkom en succes met zwanger worden!
     
  4. silvermist

    silvermist Niet meer actief

    welkom en succes :)
     
  5. Vrouwtje72

    Vrouwtje72 Actief lid

    8 feb 2012
    289
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    Welkom en succes met zwanger worden
     

Deel Deze Pagina