Even voorstellen

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door MamaSophia, 19 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaSophia

    MamaSophia Actief lid

    18 apr 2015
    225
    0
    0
    Utrecht
    Hoihoi,

    Mij als nieuwe lid maar even voorstellen dan. Ik ben Sophia en ben 20 jaar. Ik ben nu 26 weken zwanger van een meisj, ik ben uitgerekend op 22 juli. Het was niet geplant maar uiteindelijk wel gewenst.
    Mijn vriend doet een opleiding tot fietsenmaker, ikzelf ben via de vavo bezig met het halen van mijn havodiploma, (soms loopt het leven gewoon anders dan je wou en loop je ongewild wat achterstand op, achja dat kan) ik moet nog in 3 vakken examen doen en hoop dus in juni ook eindelijk de vlag uit te kunnen hangen :)

    Ik heb mij aangemeld op dit forum omdat ik niet zoveel mensen ken die zwanger zijn of kinderen hebben, hier hoop ik dus lekker de ruimte te krijgen om te kunnen kletsen over het zwanger zijn met andere vrouwen.

    Tsja dat was het wel zoon beetje. :D
     

Deel Deze Pagina