Hallo allemaal, Ik ben 16 weken zwanger van mijn tweede kindje. We hebben al een zoontje van bijna 3. Ik ben 38 jaar en heb gisteren een vruchtwaterpunctie laten doen. Heeft iemand dit ook wel eens gehad ? Ik weet dat er een klein risico is, maar schrok toch wel toen ik las dat dit pas 3 a 4 weken na de punctie is (dus eventueel een miskraam). Ik snap niet waarom dit pas na 3 a 4 weken is, kan iemand mij dit misschien vertellen ? Ik was blij dat het achter de rug was, maar zo voelt het nu helemaal niet meer.
Hoi Smous, welkom! Ik heb verder geen ervaring met vruchtwaterpuncties maar wilde je toch even feliciteren met je zwangerschap en welkom heten. Groetjes Vlinderbloem.
Hoi smous, Welkom op Zwangerschapspagina, leuk dat je er bent. Je kunt je vraag het beste in het forum 'zwangerschap' of 'onderzoeken en echo's' stellen. Daar wordt meer gekeken en is de kans dat iemand het herkent het grootst. In ieder geval heel veel succes. Lotte
Welkom en veel klets en lees plezier toegewenst. Gefeliciteerd met je zwangerschap. Met een vruchtwaterpunctie heb ik geen ervaring. Liefs wolly